5017
  • Nuki
    #810
    (szerk: csak a jobb-alsó képre gondoltam:DDDD)

    nna az egyik linkben meg azt olvastam hogy így nem szabad mer illetlenség vagy mi :DD
    (még nem olvastam végig az oldalt, nem látom hogy hülyeségből van e kint vagy komoly:DD)
    mellesleg ezt is köszi ^^
  • RelakS
    #809
    Nesze, a Hülye Géniusztól 4 különböző mód:
    -> link <-
  • Nuki
    #808
    ilyet egy filmben láttam, a srác elég rövid idő alatt elkapott pálcikákkal egy legyet, mire a mester csak azt mondta: "kezdők szerencséje" :DD
  • Nuki
    #807
    (két külömböző fogási módot olvashattam, az előbbi valahogy egyszerübbnek és érthetőbbnek tünik, a másikat még nem tudtam megfejteni hogy kell:D)

    amelyik verziót megérettem, (nekünk volt itthon pálcikánk) egyből nekiestem mindenfajta radírnak meg gumilabdának és pakolgattam az asztalon, bár én is nagyon elfáradtam:DD
  • RelakS
    #806
    Tudom, de ennyi intelligenciát feltételeztem, hogy baloldalt mindenki megtalálja az Evőpálcika sort ;)

    Egyébként meg tessék gyakorolni XD

    Nameg valamit nagyon elnéztél, ha a használati útmutató elolvasása után ez az eredménye az evőpálcák használatának :)
  • Pharaoh
    #805
    A javas oldal miatt csak a kezdőlap látszik.
    Amúgy valóban igen fárasztó, a mi ujj izzmaink nem ehez vannak szokva.
  • RelakS
    #804
    Kipróbáltam két filctollal
    1: elfáradt a kezem
    2: rohanok majd az ikeába ^^ 6 pár pálca 300 pénz :D
  • Nuki
    #803
    hát nem könnyü, próbálkozatok már így enni? :D
  • RelakS
    #802
    oks :)
  • Nuki
    #801
    #798#799#800 köszi^^
  • Pharaoh
    #800
    A kép a gépen volt és már nem emlékeztem honnan van.
  • RelakS
    #798
    Miért nem lehetett az egész oldalt berakni?

    -> link <-
  • Nuki
    #797
    vááá köszi :)
    (megvan nagyobban is vagy eredetielg ilyen pici? a betüket nem tudom kiolvasni :P)
  • Pharaoh
    #796

    Remélem el bírod olvasni, ha túl kicsit, ments le és nagyíts rajta egy kicsit.
  • Nuki
    #795
    na következő nagy kérdésem van:D
    hogy kell pálcikával enni? ^^
  • RelakS
    #794
    lerohadt az srv.hu
  • berlinboy6329
    #793
    Hát 1se jön be.
  • RelakS
    #792
    Az ICO árul ecset alakú ceruzát. Ugyan nem egy origi japán/kínai ecset, de egy kis gyakorlással nagyon szépen lehet vele írni. A stabilo féle meg drága, és xar :S
  • Nuki
    #791
    :D:D
    süt a nap!! :D
  • RelakS
    #790
    Ez a családelaludt járás közben? [gonosz]
  • Pharaoh
    #789
    Kiko hercegnőnek végre fia született.
  • RelakS
    #788
    szerintem igen (bár Hayashimizu neve megszivatta), csak le kell tölteni a névszótárt
  • _Vegeta_
    #787
    RelakS: Wakannal lehet neveket irni? Sehogyse jottem ra. :)
  • _Vegeta_
    #786
    Naggyon durva. :)
  • RelakS
    #785
    Nameg inkompatibilis alkatrészek... Egyébként szvsz két lépésnél távolabbról meg nem mondanám, melyik melyik ;)
  • I.C.ram
    #784
    annyi a különbség, hogy a WagonR régibb ergó sokkal kockább.
  • I.C.ram
    #783
    WagonR+ nem más mint a WagonR újabb generációja.
  • RelakS
    #782
    Őőő... Itthon Wagon R+ van, kissé másmilyen, mint az R. Volt is ebből valami arcnak baja, de már nem tudom, hogy hol olvastam
  • Iori
    #781
    a Wagon Rről jut eszembe, hogy Japánban mint köztudott h nép többsége hazai márkáju autót vesz (Honda,Nissan,Mitsubishi,Toyota,Mazda stb.) csak az a érdekesség ebben hogy Japánban teljesen más modellek vannak mint itt európában vagy a világ más helyein. A legjobb csúcsmodelleket otthon tartják és a "b" kategóriás autókat pedig exportálják. [Ez egyébként érvényes az egész Japán gazdaságra, az ő általuk már nem használt technológiát, árut exportálják, a legjobbakat mindig otthon tartják] Na most nem megyek ebbe belle, mert hosszú téma ez...de azért valljuk be hogy okosak a japánok
    Persze minden autóban alapfelszereltésg a GPS, verbális kommunikációra képes az összes szinte és ez van minden autóban! Nagyon kevés olyan autó modellt láttam ami itthon vagy európában is jelen van, az egyik a Wagon R, másik a Nissan Micra (March néven fut asszem) és a harmadik meg az RX-8 (mondjuk ez más kategória)

    Csak a hihetetlen szóval lehetne jelemezni a japánok technológiáját, pl ott már olyan kukás autók vannak hogy miután összeszedi a szemetet már egyből újrahasznosítja(lehet h nem ez a helyes szó rá, szal angolul a recycling :) ezeket. Illetve az utak többsége alatt fűtésrendszer van, hogy télen havazáskor egyből elolvadjon a hó és ne válljon csúszosság az út.

    Hirtelen most ennyit az élményeimből, majd még firkantok vmit később ;)
  • Dying Soul
    #780
    Fuji2
  • Iori
    #779
    Ginza,Tokyo
    Anime figurával, Yokohama
    shinkansen
    bickli tároló
    Fuji
    fuji2
    Apple Store, Ginza
    Ginza 2
    érdekes rendszer tábla :)
    ginza
    Nijubashi híd
    Shinjuku, Tokyo
    szuk utca
    tokyo latkep
    Tokyo Tower
    Wagon R :DDDD
  • Iori
    #778
    téééééék ;)))

    Kon ban wa,
    Nem sokára felteszek egy két képet amiket csináltam Japánban, ha van kedvetek majd nézzétek meg!

  • Nuki
    #777
    igen ilyen ragaccsal gondolnám, tudod ilyen emlékeztető cédulával :)
    persze magyarul-angolul-japán kiejtés-hiragana-katakana-és max képet odatenni ahová elfér :) angolból legalább nem csak én tanulnék :)
  • _Vegeta_
    #776
    Nem is rossz 5let. Noverem csinalt ilyet angollal. :D
  • RelakS
    #775
    Pl ráragasztod az asztalra, hogy 卓 vagy hogy テーブル, a székre meg hogy 椅子 ? :)
  • Nuki
    #774
    wakan nekem megfelel =)
    most fogom (vagy holnap) felcimkézni a szobámat ^^
  • RelakS
    #773
    Egy bonyibb mindössze 400kB

    De van olyan oldal is, ahol nem videó van. japanese.about.com, de szvsz már volt róla szó
  • Nuki
    #772
    fúú az nagyon kib...aszna a letöltéslimitemmel, a sok videót átfésülni, annyira eldldurvulnék hogy utána kéne fizetni az ezreseket :D
    ezek a mini videók nagyon megtréfálják a szegény pengeélen táncoló felhasználót :)
  • RelakS
    #771


    Egyébként meg a neten is utána lehet nézni, a legtöbb kanji már megvan rendes vonássorrenddel is :) Két helyet is tudok, abból az egyikben ecsettel rajzolják, és meg lehet tekinteni a kis vidijót :)
  • Nuki
    #770
    szerintem ahány forrás annyi állítás =)
    és ilyen kaliberü programnál nem baj hogy van hiba :D én örülök annak a 6000akárhányszáz kanjinak+jelentésük leírásuk szótár...ez nirváná, néhány vonássorrend nem izgat föl, bár kalligráfiailag lehet fontos lenne a ősi japánban, és az elit körökben ^^