536

Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003)
Pirates of the Caribbean: Dead Man\'s Chest (2006)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007)

  • akyyy
    #456
    © saw123 A felhasználó átmenetileg ki van tiltva.
  • saw1234
    #455
    SPOILER!

    EZ A FILM 1 KALAP SZAR
  • Monoton
    #454
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    sztem meg mar nem kell a spoiler makro xd
  • Shiwo
    #453
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    sztem akkor még marhára nem tudták, hogy állapotos a csaj
  • C7
    #452
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    sztem egy gyereket nem nagyon lehet felnevelni egy kalózhajón...
  • Shiwo
    #451
    remélem is...mert így eleve logikátlan is...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ennyi erővel a csaj is elszegődhetett volna a hajóra, oszt ott 1ütt lettek volna..
  • Prof William
    #450
    Majdvalszeg ennek megoldására való lessz a 4. rész. :)
  • Shiwo
    #449
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    jah meg még akkor nézném meg Will arcát, mikor úgy 6.-7. alkalommal megy haza, és egy vén boszorkány vár rá..
  • Shiwo
    #448
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    én is megállapítottam, hogy jó a plasztikai sebésze, ha tiz évnyi magányos gyereknevelés után így néz ki :)

    amúgy meg én azt vártam, hogy a 2 állatos befejezés után (majom, kutya) most a papagáj fog alkotni valamit..sajnos tévedtem..ez a befejezés sztem nem nagy szám, eleve várható volt, és ha előre tom, hogy milyen, lehet nem vártam volna annyit a moziban...
  • Kmarha
    #447
    Szerintem te belemagyarázod a képsorokba :) Nem vagy elég szubjektiv :) Na majd egy hét múlva beszélünk róla újra :DDD
  • Monoton
    #446
    hat most nemtom pontosan de sztem ugy 20 évesek kb a filmben

    hat 30 évesen lehet jol kinézni xd :DDDd

    komolyabbak az arcvonásaik xd
  • Kmarha
    #445
    Akkor szemüveget cserélek :)
  • Monoton
    #444
    ma megneztem másodszorra is és még jobban tetszett :DDDD
  • Monoton
    #443
  • Kmarha
    #442
    Spoiler, a credit utáni rész

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egyébbként megértem, hogy Willen nem látszik a 10 év nyoma, na de a feleségén?
  • C7
    #441
    a youtubeon fenn van! írjátok be, h pirates of caribbean after credit, és biztos kinyomja, a 2-t úgy találtam, h pirates of caribbean dead chest after credit. állati jó
  • kill3r21
    #440
    NBah nagyvonalakban leirom mi van a credit után..
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    10 évvel késöbb a csajó ott áll egy gyerekkel lemegy a nap és megjön Will....ahogy igérte 10évvel késöbb....kb ennyi de pont franko
  • Monoton
    #439
    nahh megtudtam mivan credit utan :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    vagyis sajnálatomra nemvaloszinű egy negyedik rész hanem az uj triologia előkészitése amiről olvastam

  • Monoton
    #438
    jaja hallotam rola hogy van most azt keresem :)
  • C7
    #437
    nekem megvan szinkronba TS de a credit utáni rész nincs benne:( a 2 végén is le volt vágva ami nekem van...
  • kill3r21
    #436
    én is meglestem ma moziban....atomdurva volt...és ti megnéztétek mi van a credit után??? :P
  • Monoton
    #435
    nahh megnéztem énis :)

    csak annyit tennék hozzá hogy várom a 4dik részt :)
  • akyyy
    #434
    már lementi nemtom mi lett vele, de régebben mindig rámentem és 404-et hozott ki
  • C7
    #433
    hát nekem se szedi le, hanem lejáccóba megnyitja, de a lejáccódba biztos van olyan, h mentés
  • saw1234
    #432
    a kis koszlidérc
  • akyyy
    #431
    lehet ő sem tud letölteni sgről, mint én -.-
  • Bokafix2
    #430
    Egyszerűbb ha itt felül középen ráklikkelsz a 'Letöltés' menüre, majd azon belül 'Filmelőzetesek' és a listából kikeresed a filmet.
  • desigo
    #429
    kalózhajó :)
  • akyyy
    #428
    ez nem apróhirdetés topik
  • Bandew
    #426
    hardwired.hu-n fent van.
    írd be a keresőjébe.
  • kewinke
    #425
    Sziasztok!Le szeretném tölteni a Karib 3 trailert,de nem tudom.Hogyan kell?Lécci segítsetek.Kööööösssszzzíííí!
  • C7
    #424
    én régebben azt olvastam, h lesz 4. rész, de Will Turner eléggé az elején meg fog halni. nem tudom, lesz-e beőlőle vmi
  • Kindred Blades
    #423
    A kis hazánkban is megtekinthető filmek esetében sokan nem tolerálják a warezkodást, ezért vicceltek meg.
    A film szerintem korrekt lett, bár -szerintem- tagadhatatlanul az első viszi a prímet. De remekül szórakoztam rajta, nálam elérte a célját. Volt szerencsém eredeti nyelven megtekinteni :)
    @421
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azon tűnődtem egy darabig, miért is így oldották meg. Szerintem el akarták szeparálni a szálákat, mintegy "lebontani" a trilógiát, jelezve, hogy ezen emberek közös kalandjainak itt vége... ... amíg el nem készítenek egy következő részt :)
  • Shiwo
    #422
    egyet értek

    tán majd a 4. részben

    (biztos lesz még lehúzva róla pár rókabőr..)
  • Gabe18
    #421
    Na látom a legtöbben jól lehúzzák szegény filmet, szerintem teljessen jó volt ez.Az mondjuk talán igaz hogy ebből is az első rész volt a legjobb (mint a legtöbb hasonló többrészes filmből),de én ebben sem éreztem olyan nagy hibákat.

    Egyedül ami nekem nem tetszett az

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a vége.Mert hát ez szerintem ez egy ilyen kaland-vigjáték keverék film.Ugyhogy elvártam volna valami happy-end befejezést,de szerintem a Will-Elizabeth szál igen szomorú befejezést kapott,ami nem illett ehhez az egészhez.
  • zsozsizsá
    #420
    Én vagyok az idióta, mert kérdeztem valamit? Nem tudtam h ide ilyen baromságot is irhatnak egyesek, már bocs :D :D
  • gameplusz
    #419
    Mekkora idióta vagy, hogy elhitted, már bocs :DDDDDDDD
  • zsozsizsá
    #418
    Mi 1 óra hiányzik!!!!
    Nincs 3 órás a film!!
    1 haveromtól megkérdeztem msn-en és azt mondta az akasztással kezdödik, mert ő az angolt töltötte le és ott az elején is van írás meg a végén is!!
    És neki 2:45 kb.
    (mit láttál h majdnem 4 órás?? :D)
  • pityuman
    #417
    Kmarha örülj!!megnéztem a moziban!LoL:DxDxD
  • Punker
    #416
    WAREZ-ért bünti pont fog menni!