536

Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003)
Pirates of the Caribbean: Dead Man\'s Chest (2006)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007)

  • Punker
    #91
    előzetes
  • Punker
    #90
    jó lesz :)
  • Jhon Balu
    #89
    igen én már nagyon várom a folytatását....
  • Lonestarr
    #88
    Pirates of the Caribbean!!!! Rulez!!
    A legjobb kalózos film a világon!!! I'm Captain Jack Sparrow, Is heavy??
  • Kanál
    #87
    egyszer tuti menezem a masodik reszt, mar trailer alapjan se tettrossz benyomast, remelem olyan lesz mint az 1 :)
  • donatus13
    #86
    az azért van mert a levegő leszoritja a vizet
  • Iori
    #85
    lenne egy kérdésem, mondjuk kicsit off de azért ide tartozik, szóval
    Mért van az hogy mikor johnny depp meg orlando bloom, a fejükön viszik a hajót és a vizben mennek nincs víz a hajó által letakart részen, pedig mikor végig a vízben vannak. Hasonló esetet más filmben is láttam, de ennek mi a fizikája? hogy lehet ez?
  • kék
    #84
    Leírtam, hogy csak az előzetes alapján formáltam véleményt, és azt is, hogy "tévedhetek én is, majd meglátjuk."
  • Punker
    #83
    csak ne beszélj hülyeségeket, lássuk elöször a filmet utána el lehet mondani a véleményeket, de úgy hogy még hónapok múlva jön ki nem kéne fikázni.....
  • kék
    #82
    Attól, hogy valakinek más a véleménye, mint neked, még elmondhatja, nem? Okostojás.
  • Punker
    #81
    nem a f@szt nem magyarázod itt a hülyeségeid........
  • kék
    #80
    Pont azt értem, hogy a 12 éven felüli közönség nem fog rajta szórakozni. Nem a színésszel van problémám, mert ő olyan profi, hogy bármit el tud eljátszani. :-)
  • Punker
    #79
    mit értesz gyerek film alatt? 12 év fölött az egész család jól szórakozik rajta, Depp mester karaktere megformálása meg hatalmas :)
  • kék
    #78
    Nem baj, sőt, nagyon is jó. Elvégre ez is a Walt Disney célja (bár ez néha nem derül ki). Azonban a film első része sem kifejezetten gyerekfilm volt. Egyszerűen fogalmazva, szerintem a második részt túlságosan is lebutították. Persze, tévedhetek én is, majd meglátjuk.
  • kék
    #77
    Nem a 2 filmet hasonlítottam egymáshoz, hanem 2 érzést.
  • Punker
    #76
    egy Disney családi filmben miért baj ha a gyerekeknek is szól?
  • KM
    #75
    Azért a Múmiát ne hasonlítgassuk ehhez.
  • kék
    #74
    Megnéztem az előzetest, szerintem elég elkeserítő. Olyan érzésem volt, mint a Múmia 2. része után. Egy gagyi gyerekfilmet csináltak belőle, ahol a szereplők egyfolytában esnek-kellnek, erőltetettek a poénok. Biztos sokan meg fogják nézni, mert az első rész nagyon jó volt, de szvsz ez hatalmas csalódás lesz.
  • David01
    #73
    Csak menne már a mozikban :)))
  • InfectedMann
    #72
    érdekes lesz a 2, de méltó folytatás lesz az biztos. sok érdekes dolgot fogunk megtudni az fix :)
  • anis
    #71
    Valakinek nincs meg magyar felirattal az előzetes?
  • Anna Valerious
    #70
    Azonnali elérés az előzeteshez: http://playlist.yahoo.com/makeplaylist.dll?id=1395013&sdm=web&qtw=640&qth=400
  • Punker
    #69
    az első előzetes!
  • zaki
    #68
    miaz, hogy az egy? még nincs is 2
  • Kanál
    #67
    4.-én megint lesz HBO-n az egy 18:55-kor, hátha érdekel valakit ^^
  • Sisi
    #66
    Oké, bocsi ha valamit elrontottam. Örültem hogy ezt sikerült beraknom, de akkor leközelebb kiírom :)
  • David01
    #65
    igy van
  • Punker
    #64
    szeva máskor mielött részleteket közölsz a filmből írd ki hogy Spoiler plz :)
  • Sisi
    #63
    Sziasztok!
    Én új vagyok itt, de remélem tetszik nektek ez a kép.

    Néhány infó:

    - Jacket a bennszülöttek elkapják és meg akarják sütni aztán megenni

    - Willt és Elizabethet letartóztatják

    - Lesz valami cigánykirálynő, Tia Dalma néven, aki folymatosan jósolni fog a történet

    során

    - Willnek megmutatkozik a sötétebb énje

    - Lesz egy kalóznő, aki üldözni foglya Jacket és elképzelhető, hogy ez a nő Barbossa lánya, és bosszút akar állni Jacken

    - Davey Jones egy olyan "lény" lesz, akinek ilyen furcsa tapogatós feje van, hasonlít egy haléra, és vele meg fog küzdeni Will és Jack.

    - Elizabeth és Will nem házasodik össze a 2 végére

    - Johnny azt nyilatkozta, hogy Jack a 2-ben még viccesebb lesz, mint az 1-ben

    - Gibbs, Marty (a törpe kalóz), Ragetti és Pintel is visszatér és Mr. Cotton papagája (hogy Cotton is visszatér e azt nem tudom), és örömömre: a kis majom is, akit Jacknek hívnak :-)

    Ennyi infót tudok az kettőről :-)
  • Punker
    #62
    egyéb? mert ebben semmi új infó nincs :)
  • KM
    #61
    Hmmm...
  • PattiKuci
    #60
    Helló! Én már nagyon várom a kettőt, ha valakinek van valami híre a Dead Man's Chest-ről írja meg!!! :-))))
  • Punkerwork
    #59
    találtam 1-2 képet a filmből, persze semmi nem derül ki belőlük :)
  • Waux Trident
    #58
    Ja, nem annyira rossz...
  • Dzsini
    #57
    hogy hangzik? hát, az eredeti változat (R.L.Stevenson - Treasure Island - Kincses Sziget - fordította Devecseri Gábor, copypaste a m.e.k.-ból) szerint így van:
    Egyszerre csak rágyújtott - már tudniillik a kapitány - az ő örökös nótájára:
    Heten a halott ládáján -
    Yo-ho-ho, meg egy üveg rum!
    A többit megölte a rum s a sátán -
    Yo-ho-ho, meg egy üveg rum!
    Eleinte úgy képzeltem, hogy a "halott ládája" nem más, mint az ő útiládája, fent az elülső szobában, és ez a gondolat rémlátásaimban összekapcsolódott a féllábú tengerjáró ember képével.
    --
    Suddenly he - the captain, that is - began to pipe up his eternal song:
    "Fifteen men on the dead man's chest -
    Yo-ho-ho, and a bottle of rum!
    Drink and the devil had done for the rest -
    Yo-ho-ho, and a bottle of rum!"
    At first I had supposed "the dead man's chest" to be that identical big box of his upstairs in the front room, and the thought had been mingled in my nightmares with that of the one-legged seafaring man.

    a 'halott ládája' szerintem teljesen okés lesz(lenne?) magyar fordításnak.
  • Waux Trident
    #56
    Note the voodoo doll.
  • Punker
    #55


  • Waux Trident
    #54
    Kösz... ?...
  • Punkerwork
    #53
    Pirates of the Caribbean - Dead man's Chest

    Hivatalos bemutató: 2006. július 7.
  • Waux Trident
    #52
    De éppen ez a problémám. Hogy hangzik az, hogy a Halott Ember Ládája?