536

Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003)
Pirates of the Caribbean: Dead Man\'s Chest (2006)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007)

  • szamimami
    #161
    Ha tudja valaki a választ, kérem segítsen:
    1.Hogy hívták A Karib-tenger kalózai 2-ben azt a hatalmas tengeri szörnyeteget, akivel Davy Jones a piszkos munkát végeztette?
    2. Hol tartja Davy Jones a kulcsot, mely a kincset rejtő ládát nyitja?
    Előre is köszike!
  • Lyan Kyj
    #162
    1. Kraken
    2. Egy kisebb csápjával tartja a nagyobbak mögött.
  • szamimami
    #163
    Nagyon szépen köszönöm!
  • Gunner
    #164
    Én azért egy pár dolgot nem értek...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    -Majom miért maradt halhatatlan? Barbarossa hogy maradt életben? Elisabeth miért nem tudta másképp megoldani h Sparrow hajón maradjon? Miért nem féltékenykedett Will ezután?


    Asszem kb ennyi :)
  • Shiwo
    #165
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    - Majom miért maradt halhatatlan? < lásd első rész felirat utáni része..a majom visszament a kincsesládához és lenyúlt 1 aranyérmét..

    - Barbarossa hogy maradt életben? < passz, jó kérdés..majd a 3. részből kiderül talán

    - Elisabeth miért nem tudta másképp megoldani h Sparrow hajón maradjon? < nőböl van, ennyi telt tőle }:-)

    - Miért nem féltékenykedett Will ezután? < valszeg nem az a tipus, aki nagy jelenetet rendez ilyen esetben..inkább csendben utat enged a másiknak..nem is nagyon bújt utána össze a csajszival, inkább távolabb helyezkedett tőle..
  • Gunner
    #166
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Eléggé nagyon sunyi kalóz jelleme van annak a nőnek, most nagyon meglett utálva
  • Solid Snake GH
    #167
    Mondta is neki Jack, hogy: Kalóz. :D
  • Prof William
    #168
    A Kraken nem annyira a neve, inkább a faja a lénynek. A mmondabeli hatalmas polip.
  • Lyan Kyj
    #169
    tom, de mivel a filmben nem említették a nevét, ezért gondolom ezt akarta tudni
  • Captain Sparrow
    #170
    énis ugy vagyok a potcvel mint sokan hogy eredeti hanggal sokkal jobb..
    az első részt megnéztem egy csomórszo szinkronosan..aztán megnéztem az eredeti dvd-n DDD feliratosan...na akkor valahogy mégjobban teccet és szinkronosan utána nemvolt annyira jó megnézni..
    a második részt még csak szinkronosan láttam a moziban de remélem hamar kiadják majd dvd.n, letölteni meg nemakarom mer télleg nagyon szar minőségüek...

    de én mindenfilmet szivesebben nézek emg feliratosan...mertkicsit talán angolul is jobban tanulok DDD meg tényleg jobb
  • Vegita1
    #171
    hi
    azt nem tuggya vki h mért pont bocskor bill vére kell..?
    ha ez a 3. részben van akkor inkább haggyuk..:)
  • amdrula
    #172
    Láttam én is, sajnos csak szinkronosan (ha tudom, hogy arra hívnak, akkor nem megyek el...), amúgy tetszett a film.
    Viszont a történet ismeretében a címfordítást jólelszúrták, az eredeti cím kettőssége teljesen elveszett a "holtak kincse" idiótaságban (inkább lett volna KTK2).
  • Bandew
    #173
    Mert annak a vére kell, aki vett az aranyból. A többiek már beleadták, csak Bocskor Bill tűnt el. Ezért kellett a fiának a vére. Pl Sparrow is, amikor visszadobja az aranyat Willnek, előtte megvágja a saját kezét, mert akkor az ő vére is kell.
  • Pharaoh
    #174
    Davy Jones-ból hogy lett ez a tengeri mutáns? Vagy ez csak a 3.-ban lesz benne?
  • Bandew
    #175
    Gondolom ja, de ha nem az se olyan nagy baj. :-)
  • Vegita1
    #176
    kösz..:)
  • gamehunter0922
    #177
    Amugy nem tudom hogy irta ezt vki de észrevettétek hogy amikor a néger csajnál voltak először akkor jack elcsort egy gyűrűt?
  • gamehunter0922
    #178
    Szerintem az benne lesz a 3-ba
  • Bandew
    #179
    Igen észrevettük, hisz direkt mutatták. :-)

    Amúgy én azt nem értem, hogy hova tűnt az első részből a néger csajszi?
  • amdrula
    #180
    Nehéz nem észrevenni ;)
    Amúgy az a négercsajos jelenet erősen Monkey Islandos lett ;)
  • Bandew
    #181
    Nem baj az, csak jót tett a filmnek. :-)
  • Shiwo
    #182
    csak -100 kilóba :)
  • gamehunter0922
    #183
    Akkor bocs.
  • Lyan Kyj
    #184
    nekem Yoda ugrott be, mocsár, kunyhó, mondja az okosságokat
  • Prof William
    #185
    Valami legendát modtak rólla nem? Őa Bolygó Hollandi kapitáyna, szóval ez már alapfelszereltség nálla.

    MEllesleg észrevettétek hogy Jones hajója sokal réebbi típus? Oylan 1500-1600-évekbeli hajó. sZóval nem tegnap lett a tengerek réme.
  • gamehunter0922
    #186
    Amugy mi a főcímdalának a cime?
  • Kanál
    #187
    He's a pirate
  • gamehunter0922
    #188
    Kösz.
  • Broafka
    #189
    haverom kérdezte hogy a film letölthető e valahonnan!
    szal, letölthető már a film valahonnan?
  • Kanál
    #190
    le.
  • Brosnan
    #192
    csá nekem kéne egy plakát a 2. részről?????????????? adj címet és mennyi???????
  • Brosnan
    #193
    Szerintem nem rossz film a 2.rész de az első jobban tetszett.
    Meg is vettem DVD -ben a 3 élemezest most tök olcsó a hónap végéig megérte 3 rugó volt ajánlom mindenki figyelmébe!!!!!!!!!!!
  • moziplakat
    #194
    Ha érdekel a film plakátja, akkor üzenj!

    Hol lehet 3-ezerért megvenni az 1. rész DVD-t?
  • Vegita1
    #195
    a főcimdalt le lehet vhonnan tölteni?
  • Brosnan
    #196
    http://www.xpress.hu/dvd/kirakat.asp?AKCIO=275&VID=066-862950565-383642135210882
    innne lehet annyiért megvenni!!!!!
  • Bandew
    #197
    3 lemezes olcsóbb, mint a 2 lemezes?
  • Brosnan
    #198
    nem az xpress árát nézd a 2 lemezes 2200 FT a 3 lemezes 3000FT
  • Brosnan
    #199
    A Főcímdalt a (Letöltöd ingyenesen a morpheus nevü programot és a keresőbe beírva letöltöd) Angol nyelvü
  • Vegita1
    #200
    jaa...thx
  • Bandew
    #201
    Azt vágom, de az eredeti ár nem annyi és ez nem semmi. :-)