536

Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003)
Pirates of the Caribbean: Dead Man\'s Chest (2006)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007)

  • Real13
    #365
    Én nem hallgatok senkire,semmire,ma megnézem,és megmondom szerintem milyen.
  • mesor
    #366
    A harmadik résszel kapcsolatban teljesen egyetértek veled! :(
  • Real13
    #367
    mindig csak a siránkozás,magyar mentalitás
  • Kmarha
    #368
    hja, szóval ha nem tetszik a film, akkor is azt kell mondani hogy: húúú, tök jó volt!!
  • Real13
    #369
    Nem mondtam.
  • Rockstar
    #370
    Nem siránkozom én. Csak a véleményem mondtam el. Végülis azért van a fórum. Én örömmel mentem a moziba és letörve jöttem ki. Sokkal több volt ebben a storyban, mint amit megcsináltak. Biztos nem egyszerű egy ilyen stroy-t összehozni és én nem is lennék képes rá, de szerintem elkapodták. Sokat akar a szarka és nem bírja a farka. Én nem akarom elvenni senkinek a kedvét. Menjetek nézzétek meg, aztán itt találkozunk megint. Mindezek ellenére 100%-ig mgvagyok győződve, hogy minden eddigi bevételi rekordot meg fog dönteni, mert az ember alapvetően kíváncsi és meg lehet vezetni, még akkor is, ha egyszer már jól elverték. De visszamész, mert azt hiszed, hogy ahol egyszer cukrot kaptál, akkor ott biztos van még. Bruckheimerék meg jót röhognek rajtunk és hátradőlve számolgatják a zöldhasúakat... :-(
  • Real13
    #371
    Most jöttem meg a filmről.Engem lehengerelt.Holnap mindent m,egindoklok,féloldalas kritikát írok:)
  • Jimbo86
    #372
    Csatlakoznék Rockstarhoz...sajnos.
    Én imádtam az előző két részt, meg is néztem őket jópárszor. De ez...ez katasztrofális. Rengeteg felesleges, unalmas dolog van benne és tele van sablonokkal. Sparrow poénkodásai az elején még nevettetik az embert, de a vége fele már az is fárasztott. A film elején volt egy bíztató fél óra. Ezután a film kezdett egyre inkább szétesni. Mintha az alkotók sem tudták volna merre akarnak kilyukadni. másfél-kétórás unalom. Aztán ezt egy szép félórás fináléval akarták befejezni...de nem sikerült. Olyan jelenetek voltak itt, hogy fogtuk a fejünket a haverokkal.
    És ezt mind úgy mondtam h nagy rajongója voltam az első két résznek. Szóval elég nagy csalódás volt számomra, de hát lehet másnak más lesz a véleménye. Remélem nem gáz hogy én kifejtettem a véleményem:P Ha pontozni kéne: 3/10
  • Real13
    #373
    Pirates of the Caribbean
    At World's end(SPOILER mentes)

    Tegnap jött el a nagy nap,végre megérkezett a mozikba Jack Sparrow és 'csapata" 3.kalandja.Az alaphangulat megvolt a film előtt,a legnagyobb popcornmenü+legnagyobb kóla mellé,Karib fejkendővel.(mondjuk szarra se jó,de legalább van biggrin.gif )Szóval,bemegyünk a moziba,előzetesek,stb,stb.....
    Aztán elkezdődik a film.Kalózokat látunk,akiket akasztanak..sok kalózt.Egyből átjön a sötét hangulat.Én már itt tudtam,hogy ez nekem nagyon de nagyon be fog jönni.
    A film elején van egy 20 perces akció rész,a következő másfél óra a cselszövéseké,az agyalásé,de itt is megütköznek párszor a szereplők, a hajók.Az utolsó 3/4 óra olyan lenyűgöző,hogy az ember szavakat nem talál.Ahogy Hepathos írta:Nem is tudtam,hogy az egész egy virtuális valóság,amit a hadsereg készített.Ilyen szintű CGI-t,hihetetlen volt,remek az akció,a poénok,minden.
    Sokaknak nem jön be ez a rész,pedig nagyon jól sikerült.Igaz,ez a Karib,már nem az a Karib,de ha elkap a hangulat,nem enged el...Az első rész mese-horror jellegét átvette a horror-horror-pár poén közbeszúrva biggrin.gif
    Sokan úgy gondoltuk,hogy Sparrow nélkül nincs Karib.Az első 30-40 perc,amiben nincs benn a kapitány,semmiben nem marad el az előző részektől,nagy piros pont a készítőknek.A szereplők jól alakítanak,Bloom karaktere ebben a filmben a legjobb ,itt kifejezetten jó az a karakter.Elizabeth karaktere is megerősödött,elszántabb lett.Sparrow laugh.gif cool.gif Barbossa ,azaz Geoffrey Rush a másik legerősebb pontja a filmnek,remek alakítást látunk tőle.A 2 hülye kalóz,Pintel és Ragetti most sokkal szórakoztatóbb,mint az előző részbe,és annyit mg mondhatok,visszatér Mullroy és Murtogg is cool.gif
    A sztori szerintem remekül sikerült,igazi kalózfilm lett,én nem éreztem sem elnyújtottnak,sem hosszúnak.Amikor másfél óra után beiktatott a mozi egy szünetet(zselé annyukat,mi ez óvódás vetítés???),mögöttem ülő gyerek meg is mondta a frankót:Ilyen filmbe minek szünet,úgy elment ez a másfél óra,észre sem vettem...
    Szóval,és összegezve:a film kiforrottabb,mint a második rész,sötétebb,hangulatosabb,és a poénok is jobbak szvsz.A befejezés nekem nagyon tetszett,igazi Karib hangulat volt cool.gif
    Nekem nagyon tetszett. rolleyes.gif
    10/10
    70%
    Film értékelésem:1.Pontos rendszer,amennyire nekem tetszett a film,egytől tízig osztályozva.2.Százalékos rendszer:A mozinetes értékelési módszer,itt a kritikusi énem alkot,legtöbbször rosszabb lesz,mint a tetszési pont,de előfordulhat,hogy jobb.
  • Al Age
    #374
    Arról esetleg nem tud valaki valamit, hogy lesz-e díszdobozos, csillivilli, gyűjtői, mindhárom részt tartalmazó kiadás?
  • Punker
    #375
    biztos
  • Csaba007
    #376
    Nem hiszem hogy lesz magyarországon:D

    Egyébként a moziban volt szünet a film közben??
  • Al Age
    #377
    Volt sajnos 5 perc...
  • gameplusz
    #378
    Nalunk 15... ^^
  • Real13
    #379
    Nálunk 10,de nagyon élveztem,amikor még a szünet után 10 percig jöttek be az emberek a moziba...
  • zsozsizsá
    #380
    Tud valaki 1 torrentet ahol le tudom tölteni magyarúl?
    Letöltöm angolúl is csak nem tom mikor lesz felirat!??
  • Kmarha
    #381
  • akyyy
    #382
    ne tölsd le
    ez megéri mos tnéztem meg. ideé év legjobb filmje kérem szépen! ugyanazt írnám mint lentebb, csak mindre 10 pont :) esetleg zene 9,5 az is csak azért mert kevésszer hallani a karibos zenémet:) de lehet cska nem halottam az esső miatt :P

    nagyon eltalálták, nincs az mint a többi 3 részes filmekbe hogy hopp egy fricska, elvarratlan szál. minden tökéletes benne:DDD

    az 5 perc szüneten meg sírtam a nevetéstől :DDDDDD
  • Shiwo
    #383
    félig spolier

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mikor tárgyaltak a kis szigeten hatan..akkor nem vmi Ennio Moricone zene ment épp kicsit feltupírozva ? mintha valamelyik vadnyugati filmben lett volna ilyen..tán a Volt egyszer egy vadnyugatban...
  • gameplusz
    #384
    Pirates_of_the_Caribbean_At_Worlds_End_TS_XViD-mVs
  • gameplusz
    #385
    Jah, hat bennem is hasonlo jo erzesek maradtak, csak en kicsit kritikusabb voltam :)
  • sb1
    #386
    Na, most értem haza a moziból, hááát....
    Nagyon vártam a lezáró epizódot, de sajnos nagyot kellett csalodnom...
    Az első 2 részben nem volt összesen annyi üresjárat a filmben, mint ebben most, látszik, hogy ki kellett tőlteni a 160 percet.
    Látvány + zene természetesen nagyon rendben volt, viszont sajna a többivel nagyon nem vagyok megelégedve, de ez természetesen az én véleményem.
    Nálam a film 10/5-öt kap, sajnos...
  • Al Age
    #387
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De bizony, nekem is ismerős volt a muzsika. Az OST-n ez a 8. szám - Parlay. Maga a dallam Morriconés, viszont a megvalósítás Zimmer-es.
    Volt egyszer egy vadnyugat zene.
    Világ végén OST ízelítő, a Parlay 4:26-nál kezdődik.
  • Al Age
    #388
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na most már legalább azt is tudom, hogy az url nem lehet spoiler. :\
    Bár szerintem ez nem is igazán spoiler. :P
  • akyyy
    #389
    van ost a 3. résznek? mer kell a végén a zene itt a legjobb -.-
  • akyyy
    #390
    jah meg lol volt hogy barbarossa most már barbossának hívják:D asszem eredetiben is így volt.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    meg a hagnja is más lett, oszt mikor megjelent jack apja, az ő hangját kapta a magyarszinész hmmmm
  • GeneralsHungary
    #391
    Valaki, aki végig tudta ülni a stáblistát, az mesélje már el részletesen spoilerbe, hogy mi volt a final/bónusz videó, amiről sikerült lemaradnom :( Thx..
  • akyyy
    #392
    sztem a tömeg miatt nem hiszem hogy végig lehetett ülni. ráadásul már villany van meg ki is kapcsolják a vetítőt, csak a zene megy:S
  • GeneralsHungary
    #393
    De hát pont azt akarom, hogy aki nem szopta be mint én, és végig látta, az regélje már el mi történt...
  • Kanál
    #394
    van
  • Shiwo
    #395
    nem nagy szám a vége..
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ki volt írva, hogy 10 év múlva..Elizabeth áll vmi réten egy gyerekkel, aki kiköpött úgy néz ki, mint akit felakasztottak az elején.. gyaníthatóan Will és Eliza gyermeke..oszt néztek a távolba, zöld villanás, és feltünik a Bolygó Hollandi, árbócon Will áll, tekint a távolba (gondolom a csaj fele :) majd elmosolyodik..
  • akyyy
    #396
    a 3 részben de lehet a többiben is a keletindiai társaságnál van eg yöreg emberke. mindig ótt kolbászol a parókásemberke mellet. honnan ilyen ismerős az arca? mi a szinész neve, nem tudja valaki?:S
  • saw123
    #397
    ez a film 1 hányinger: 168 perc fos az arcodba. gratulálok, igényes munka
  • akyyy
    #398
    akkor meg sem kellet volna nézni:)
  • akyyy
    #399
    kicsit ellentmondás mint amit a 3. részben látunk:D


  • Csaba007
    #400
    Tök jó!
  • Weewcy
    #401
    Sziasztok!! KÉÉRLEK, megtudja valaki mondani hol lehet letölteni biztosra a harmadik részt? Szinkronnak, ha lehet? Vagy ha nem azt, akkor az elsőt!! Sürgős lenne!! KÉÉÉRLEK! KÖNYÖRGÖM, valaki mondja meeeg!!!
  • akyyy
    #402
    500 ft kölcsönzőbe, ha nem akarod drágán venni, vag ymoziba 700 pff :D

    amúgy magyarul nem nagyon , dc, vagy googléba nézz szét
  • Weewcy
    #403
    De mindenhol szétnéztem, de sehol nem láttam... és még ma kéne, azért gondoltam a letöltésre...nem tudja valaki????????
  • akyyy
    #404
    pm ment