536

Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003)
Pirates of the Caribbean: Dead Man\'s Chest (2006)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007)

  • Punkerwork
    #536
  • akyyy
    #535


    IMAX3D itthon is jeah!
  • kastil
    #534
    Hát Keira és Orlando nélküól lehet, hogy le se szarom majd, pedig az eddigi 3 részt imádom.
  • Axlkenobi
    #533
    "lábban" - ez természetesen "lábbal" akart lenni
  • Axlkenobi
    #532
    Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides

    Ez lesz a címe a soron következő résznek, melyet 2011-ben szeretnének bemutatni és ha minden igaz, akkor Tim Powers azonos című regényét veszik alapul és azt dolgozzák majd át a film írói.

    Johnny Depp már biztosan a fedélzeten van és fél lábban Geoffrey Rush is követi őt.

    A rendező kiléte még bizonytalan, jelenleg Rob Marshall (Chicago, Egy gésa emlékiratai) tűnik befutónak, ám ha Gore Verbinski, az előző három rész direktora elcsúszik a Bioshock-projekttel, akkor lehetséges, hogy ő tér vissza.
  • Carlos
    #531
    Ezt most miért is?
  • Junior0902
    #530
    Will Turner és Elizabeth Swann összefognak régi ellenségükkel Barbossa-val, hogy megmentsék Jack Sparrow kapitányt és Bill Turnert. Keletre hajóznak, ahol összetalálkoznak az új gonosztevővel, Sao Feng-gel, aki a "Világ végére" vezető térképet keresi. Feng a Császárnő nevű hajó kapitánya, amelyen vendégül látja a titokzatos "sárkány-asszonyt". Will és Barbarossa végül a tengerfenéken találja meg Jack Sparrow kapitányt és hajóját, a Fekete Gyöngyöt. Együtt szinte lehajóznak a térképről, árulás és hűtlenség között navigálva szövetségeseket keresnek, hogy megvívják utolsó döntő csatájukat.
    Jack Sparrow kapitánynak ezúttal is természetfeletti kalózokkal gyűlik meg a baja: kiderül ugyanis, hogy egy régi vérszerződés miatt még mindig a legendás Davey Jones, a Repülő Hollandi nevű szellemhajó kapitányának adósa. Jacknek mihamarább rendeznie kell a tartozását, különben örök átokra és szolgaságra ítéltetik. És ha mindez még nem lenne elég, a kapitány zűrjei miatt meghiúsul Will Turner és Elizabeth Swann kisasszony esküvője. Ugyanis ők is kénytelenek elkísérni Sparrowt a nagy kalandra, mely egykönnyen életük utolsó kalandja lehet...
    A XVIII. században járunk, s a tengereken tombolnak minden idők legrettegettebb kalózai. Robert Maynard hadnagy ezért a Karib-tenger térségébe vezényli a brit hajókat, hogy általános támadást intézzenek a kalózok ottani fészke ellen. Eközben az egyik legveszélyesebb tengeri rabló, Feketeszakáll, merész vállalkozásba kezd: meg akarja szerezni Kidd kapitány legendás kincsét. Tervéhez pedig támogatót is talál egy korrupt kormányzó személyében. A megnyerő és tekintélyt parancsoló Feketeszakállnak sikerül a hajójára csalogatnia Maynard hadnagyot, mert úgy gondolja, hogy a hadnagy majd jól kiegészíti a csapatát. De amikor rájön, hogy Maynard valójában kicsoda, kirakja őt egy elhagyatott szigeten, aki ezért véres bosszút esküszik.
    Jack Sparrow a hírhedt kalóz barátja, a kovácsból lett tengerész vízre száll, hogy a gonosz Barbossa kapitány nyomába eredjen, aki egy ősi kalózátok megtörésén mesterkedik. Barbossa fogva tartja Will szerelmét, a kormányzó lányát, Elizabethet, aki tudtán kívül veszedelmes ékszert visel a nyakában. Jack nemcsak barátjának akar segíteni, hanem elrabolt hajóját, a Black Pearlt is szeretné visszafoglalni, s persze a legendás kalózkincsre fáj a foga.
    Se hajó, se rakománya nincs biztonságban, kikötő nem nyújthat már számukra menedéket: a kalózok kiszemelték a zsákmányukat. A 17. században vagyunk, amikor spanyol gályák süllyednek el és vitorlások borulnak lángba a kalózok rajtaütése után. "Ördög árnyéka", az öreg kalóz és fiatal társa, Calamity egyik hajót a másik után fosztják ki. Calamity emberére talál, amikor a ragyogó fiatal tengerésztisztet, Alexandre du Bois-t neveik ki a Karib tengeri francia flotta parancsnokának. Amikor pengéik keresztezik egymást, rádöbbennek a valóságra: testvérek, akik évekkel ezelőtt meggyűlölték egymást, és azóta is emészti őket az egymás iránt érzett gyűlölet. A testvérpár fontos döntés előtt áll: egymás ellen harcolnak, vagy egyesítik erejüket közös ellenségük ellen, a titokzatos vasálarcit viselő idegen ellen, aki mindkettőjüket meg akarja gyilkoltatni.
  • akyyy
    #529
    Filmfónia


    jó volt szép volt. ilyen mindig csak pesten van, most itt volt helyben, vétek lett volna kihagyni. voltak persze balfasságok, de el lehetett nézni:D
  • Punker
    #528
    nem, ez a történelem része! :D
  • Punker
    #527
    que?
  • Carlos
    #526
  • akyyy
    #525
    Jeah, ma este kareb tenger kalózai koncert
  • tommygear
    #524
    ban
  • akyyy
    #523
    mégis ez hog yjön ide?:C
  • bkvkbk
    #522
    Halihó!
    Az uj topicom megnyilt!
    Gumiszoba: Kocka topic^^minden ami game! nevü topicban várom akedves látogatókat!
  • Carlos
    #521
    valós
  • akyyy
    #520
    hejj, kéne banner modify:D
  • Carlos
    #519
    Nem találtam erre utaló nyomokat énsem, pedig nagyon kerestem!
    Szerintem nem lesz, mert se ebay-en sem amazon-on nem találtam.
    Marad a sima 2 DVD-s verzió mindháromból 8K-ért összesen.
  • blackgamer
    #518
    most néztem meg végre a harmadikat is, nekem nagyon kuszának tűnt a történet, gondolom lesz folytatás, abban talán leülepedik
  • overlocker
    #517
    Nemtudjátoka 3 film egybe DVDn diszdobozba ki fog jönni? me ugy venném meg DVDn egybe... valami info nincs?
  • Shiwo
    #516
    akkor beindul..
  • Bandew
    #515
    Beindult?
  • Shiwo
    #514
    hajjaj..rókabőrgyár beindult :(
  • PJack
    #513
    a karib-tenger kalózai 4
  • Punker
    #512
    na ja az kissé beteges volt már, amúgy hogy kaphatott 12-es karikát? mert pl mikor az agyát kiveszi stb az szerintem nem gyereknek való.
  • PESFAN
    #511
    Aki már ma megveszi az be is scannelhetné az eredeti borítót, mert azt sajnos nem lehet még sehol sem megtalálni.
    Belinkelhetné ide.
    Előre is köszike.
  • Seten
    #510

    Sztem érdemes a 2. és 3. részt egyben nézni (én úgy tettem) akkor talán egyszerűbben megérthető. :)
    Sőt, tulajdonképpen ez egy story csak a biznisz miatt lett kettőben leadva.

  • zoliii
    #509
    November 28-án jön ki DVD-n a 3-dik rész
  • Zillo
    #508
    nekem az elsö rész tetszett a legjobban,a 2. és 3. szamomra mar eröltetett volt és kusza...a látvány és a harcjelenetek döbbenetesek voltak szó se róla,de amúgy voltak benne túlbonyolított vagy épp felesleges részek.(a harmadik részben pl depp skizofréniáját cseppet sem tartottam viccesnek...pisiszünetnek jó volt).Míg a Titkos ablakba tökéletesen beleillett a hasonló jelenet,addig ebbe sztem nem.
  • bkvkbk
    #507
    Külömben a 2. és a 3.-ik rész egybe forgatták,szóval együtt vették így meguszták olcsób kiadásokkal.De visszon vissza jött a nyereség,és duplán jójártak!
  • bkvkbk
    #506
    Én szerintem is nagyon,nagyon,nagyon jó...mind a 3 rész!,
    de nekem is a legjobban a 3.-ik rész tetszik a legjobban!
  • Szoki333
    #505
    Sztem a 3 a jó....
    Abban sokan meghalnak!!
  • akyyy
    #504
    dvdextra szerint már novemberbe kijön
  • Punker
    #503
    jöhet a karácsonyfa alá mint a 2 :)
  • akyyy
    #502
    asszem december de minjdárt megnézem van e rola info
  • Shiwo
    #501
    a 3. rész megjelent már dvd-n ? vagy mikorra várható ?
  • Lilly18
    #500
    www.piratescave.try.hu
    Nézzetek be!
  • bigfoot
    #499
    nah most néztem meg!
    nekem tetszett, furi volt hogy nem happy end
    sztem hasonló volt mint a többi rész
  • C7
    #498
    van mese is 12 karikás... mellesleg én is 12 és fél éves vok...
  • Punker
    #497
    12-es karikás a film nem? 12 éves kölök a mesékben sokkal durvább dolgokat lát!