26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Dave0092
    #22667
    mi a hack neve pontosan?
  • red bull
    #22666
    Látod ennyi a különbség két ember között. Épp ezaz bazdmeg hogyha használnám nagyba akkor eszembe se jutna megirni az evenbalancenak hogy mivan hanem megvárnám mig kidobnak egy hónap mulva egy pb frissítést. Amugy nem Private Hack hanem egy ingyenesen letölthető bárhonnan beszerezhető hack ...

    Ui.: Segítene nekem valaki abban hogy megirja az evenbalancenak angolul mert nekem nem nagyon megy még az angol :S (MÉG :D)
  • kas123
    #22665
    gratulálok...csak van 1 pici különbség, vannak emberek akik NEM JÁTSZANAK VELE!, hanem megnézik h a pb átengedi e, és ha igen akkor megpróbálnak 1 megoldást találni h a pb megállítsa (vagy maszekilag, vagy elküldik az evenbalancénak)....
  • Legend Killer
    #22664
    lehet cod2höz egyedül is készíteni állat mapokat? Ha igen, milyen progival, hol lelem?
  • Dave0092
    #22663
    private hack? küld el az evenbalance-nak, angolul ird meg nekik, hogy cod2-esre valo, pb nem észleli, blabla
  • Rundstedt17
    #22662
    nem kérem nekem is van olyan.Na látjátok ti nagy prok is használjátok a fun kedvéért?
  • red bull
    #22661
    Bocsi, nem észlel, elirtam, de már javítottam.
  • NEOreg3
    #22660
    ha észleli a PB, akkor miről beszélünk
  • red bull
    #22659
    Nem tudja valaki hogy hogy lehet csitet felkűldeni a VAC-nak vagy a PB-nek mert van egy csit amit NEM észlel a PB és detected-é kéne varázsolni. Vagy van-e valaki aki esetleg megtudná-e csinálni, ZICO nak már irtam de nem irt vissza :S. Előre is kösz. PM BE PEDIG PLS NE IRJATOK RÁM HOGY PLS KŰLDD MÁR EL ... stb stb (azért irom mert egyszer már volt ilyen egy másik játékba egy másik hack al...)
  • Cicaaa
    #22658
    Az xfire néha kevesebb szervert talál mint a másik, és kibszott lassan frissit:)
  • Cicaaa
    #22657
    http://www.sajtospufi.extra.hu/download.php?list.9
  • Slayer7
    #22656
    Sziasztok! Nem tudtok vmi jó mapszerkesztőt?Ha lehet akkor angol, de ha magyar az se baj.
  • ffxi
    #22655
    Hű télleg :)
  • RAZOR27
    #22654
    resatrt is?
    nemindult el a punkbuster.b folyamat.
  • ffxi
    #22653
    Ez mi ez? Pedig frissítés is megvolt.

  • BIZ0906
    #22652
    CoD2 kac kac XD egyébként én is megfogom venni :D "de most úgy kkkoommmojan" XD
  • TomDantes
    #22651
    Mondok egy jót.
    Gondoltam meg veszem a Cod2-t eredetiben, hogy tudjak multizni vele.
    Megrendeltem, másnap meg is jött.
    ÉS!!!! Nem jó akód amit adtak hozzá! Valamint a DVD is sz@r mert alig olvassa be a meghajtó. Vissza küldtem nekik postán azt ígérték ki vizsgálják hoby tényleg hibás-e, és ha igen küldenek másikat.

    Azóta se halottam felőlük, igaz még csak két nap telt el.

    Csak azt akartam mondani, hogy meg akartam venni eredetiben, mert ez a játék szerintem megérdemli hogy meglegyen...és még ez sem adatott meg.

    Olyan mérges vagyok hogy már a Cod2 szó hallatára is fel megy a vérnyomásom!
  • Doog
    #22650
    OKÉ
  • red bull
    #22649
    Használj x-firet meg az ASE sose fogja megtalálni mert 1 kalap ....
  • Doog
    #22648
    Sziasztok !!!

    Tudnátok belinkelni egy Filterst, mert nem találja meg az ASE a szervereket.

    Köszi előre !!!
  • preti96
    #22647
    nem tudja valaki hogy kell?
  • kas123
    #22646
    -van cd kulcs védő progi cod2.hu-n fennvan
    -Elég átírni a cd kulcsot
  • ffxi
    #22645
    Hali! Elég csak átírni a warez cd kulcsot az origira vagy rakjam fel újból az egészet? És hallom olyan pletykákat, hogy ellopják az origi kulcsot. Mennyire igaz ez a pletyka?
  • preti96
    #22644
    Hello MeatBot evel a programmal hogy lehet előhívni a bot-okat? Segitseteg pls nagyon kell.
  • Cola71
    #22643
    pb_sv_cvar com_maxfps IN 40 250
    mondjuk
  • red bull
    #22642
    Hogy tok szerveremre FPS korlátot rakni? 250 mondjuk (:
  • Slayer7
    #22641
    Hogy lehet olyan nevet beírni amelyik a chat-ben is színes? Azon kívül, hogy beírom a szín parancsát 2-szer?
  • ffxi
    #22640
    megoldódott
  • red bull
    #22639
    Megnyitod előszöris a Multiplayer.exe-t és beirod a consoleba hogy /demo "demoneve"
  • ffxi
    #22638
    bocs a zavarásért. vettem fel demót cod2-ben. melyik paranccsal lehet lejácani?
  • Bacsa Szabolcs
    #22637
    nagyon komoj:D álat
  • Cicaaa
    #22636
    a nevem alat...
  • ffxi
    #22635
    Henker rulez
  • norbi56
    #22634
    XD HUHHHHHHHHH
  • BiG G
    #22633


    húá loál-
  • setuh
    #22632
    irjatok egy jo magyar sd servert pls!de nem ugy h ott van a ase meg xfire mert ott nem talalok egy igazan jot...
  • sonka18
    #22631
    Hali!
    X-Fire:iceq9999
    Tgf van részlet ha felveszel!"Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!" ezért is nem írok többett!!!
  • Balintrial
    #22630
    xfire-ben írd be a modhoz hogy zom, akkor kiad sokat...adni nem tudok
  • Cicaaa
    #22629
    még működik a zombi szeró??
  • peppino3
    #22628
    hy léci adjatok agy zombis szerverhez ip címet elöreis kösz