26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • aricsi
    #22987
    Hali, nem tudjátok hogy a Valley Summer 2 map van e jelenleg valamelyik szerveren,régebben majdnem mindig az volt egy szeron,de nem tudom melyik az. Ráadásul a netről se tudom letölteni,a modcenter.hu-n van egyedül,de nem lehet letölteni...
  • szimida
    #22986
    Hi! Ha hamachival akarok helyi hálózatban játszani, mind a 2 géphez kell eredeti CD kulcs? Mert azt írja a csatlakozásnál, h nem eredeti a játékod, játssz magyar szerókon, pedig eredeti... plz valaki help
  • kas123
    #22985
    a kinti monitort vidd be a szobádba ;D
  • Gibor
    #22984
    nyugi ma bementem egy szerverre.... csináltam 26-3 as statot és mindenki elhordott mindenféle aim meg WH s meg mindennek... arról nem tehetek hogy lowok között voltam...
  • JP Forever
    #22983
    Ha aimot akkor me gfőleg -.-
    Attól hogy csal attól még kinézem belőle, hogy olyan béna mint 3 másik nekifutásból.
  • JP Forever
    #22982
    kas: Hú bazz tesó xd meghalt a monitorom az én gépemen, így most a kintin kell sz9rfölnöm amin se cod se xfire nincs:D:D
    Lopnom kéne egy monitort:D
  • NEOreg3
    #22981
    de ha aimot is használ, akkor már nem
  • JP Forever
    #22980
    Miskolc88 fogadok veled, hogyha wh-t használsz, még akkor is úgy megverlek mint a sz*rt te kis k*csög low gyerek
  • JP Forever
    #22979
    Tegnapi nap, 5 war 5 win :D
  • Taxi2
    #22978
    Cssásztok
    Egy érdekes problémám vagyis inkább felvetésem lenne.Olyan PunkBuster kéne nekem ami a képekhez azt is irja hogy miért csinálja...mert ugye az aimot meg az ügyesebb cheateket nem látom a képeken és nem tudom hogy mi az istentért csinálta a képet még akkor is ha a gyerekről akiről csinálta sugárzik hogy cheater ...de ezt nem tudom bizonyítani...szóval ha vki tud olyan pb-t vagy configot ami tud ilyet az irjon már....vagy küldje ide:
    [email protected]
  • Miskolc88
    #22977
    Olvasd el a F.A.Q.-t ott minden le van írva!

    Sok sikert hozzá!
  • robi3
    #22976
    Sziasztok! Azt szeretném kérdezni hogy hogyan lehet színt írni?
  • kas123
    #22975
    /writeconfig configneve <-elmenti az adott beállításokat 1 config fájlba
    /exec configneve <- előhozza az adott config fájl beállításait :)
  • torque12
    #22974
    Sziasztok. Van egy problémám. Mégpedig az, hogy amikor belépek egy szerverre akkor a beállításaim törlődnek, és újra kel configolni az egészet. Régebben ezt nem csinálta, nem rég lett feltéve a gépre újra a COD2. Esetleg tudjátok, hogy mi lehet a hiba oka? A válaszaitokat előre is megköszönöm. :)
  • kas123
    #22973
    gondolom crackelted 1.0ás crack-kel, és így nem tudja felrakni az 1.3mas patch-t

    szal másold vissza az eredeti exe fájlt, vagy rakd újra az egészet :)
  • koocos
    #22972
    Átkükldenéd?

    Amúgy valamiért nem tudom telepíteni a patch-ot, azt írja h nem jó az Install Shield...újra kell telepítenem?
  • RAZOR27
    #22971
    respect
  • Gibor
    #22970
    Tud valaki paintball modos szervert?
  • Cat 02 #22969
    Ők is ezt hitték ...
  • Dave0092
    #22968
    hiába küldöd el programrol... vannak ezek a free sms prg-k. lehet elküldöd. csak válasz nem érkezik meg...

    Amit használsz az meg a Dull... irtam az evenbalancenak, és a hónapban kiadott pb frissitésel már lefog vágni :D tekis szánalom
  • Miskolc88
    #22967
    Amúgy...
    most van jó wh-m aminél sosem dob ki a PB és számokat jelzi az ellenségek felett hogy milyen közel vannak,nagyon jó és használom is :)))
    találkozunk egy PB-s szerón.!!!
  • Miskolc88
    #22966
    De csicskák vagytok,gondoljátok hogy telóról küldöm el?
    Nem hallottatok még programról vagy másról ?
  • zaki
    #22965
    Hát ez valami undorítóan szánalmas. Ilyen emberek vannak, nem hiszem el... Olyan verést érdemelne ez a kis hülyegyerek, hogy az élettől elmenne a kedven, nemhogy a csíttől.
  • NEOreg3
    #22964
    te bizony sokmindent nem értesz még
  • kas123
    #22963
    én téged is fejbeb@sználak most 1 úthengerrel :S,
    hagyni kellett volna h ez a szánalmas kis pöcs letöltse...
    bukott volna 800at + vírust nyel be és még cheatet se kap...DE te ezt most elbasztad...segítsél még azoknak akik cheterek akarnak lenni...

    am Miskolc88, neked ajánlom azt, hogy dobd ki az ablakon a számítógépedet ;)
  • madmanic
    #22962
    azért a csávót fejbeb@szkodnám egy úthengerrel...
  • Miskolc88
    #22961
    oke,amúgy nem basztak át mert nem küldtem el az SMS-t azért kérdeztem meg itt,köszi a segitséget!akkor ez egy köcsögség ez az oldal
  • NEOreg3
    #22960
    olyan wh amit szűr a PB és még vírusos is, nameg atw-s smsweb minimum 800 ft-ot szìv le. téged bizony átbasztak
  • Miskolc88
    #22959
    http://www.cod2.atw.hu/
    innen töltött le már valaki ?
    és annyi pénzt vett le amennyit ir?
  • Balintrial
    #22958
    1.3-as patch kell.
  • xHeDex
    #22957
    Valaki tud megoldást a zombimodos knife_bump-gggr hibára? Ha igen pls írjon.
  • koocos
    #22956
    Sziasztok!
    Telepítettem a játékot, a single player megy is, de sem az all seeing eye, sem az xfire nem ismeri fel.
  • Legend Killer
    #22955
    de baszki ott nincs ablak :D... elől ajtó, hátul ajtó, de oda nem száll be egy gránát akkor se :@.
  • HD JOHNNIE
    #22954
    Ha az is akkor is teljesen értelmetlen és felesleges.
  • berlinboy6329
    #22953
    Lehetséges stabil 1000fpst elérni COD2ben?DX7,minden minimumon?Egy felső/csúcskategóriás géppel?Gondolok itt az ép ész határain belüli gépekre,mint pl 8800gt,hd3870x2,9800x2...Nekem a középsőkártya áll rendelkezésemre,le is teszteltem,de csak egy 2.6ghz->3.2ghzre húzott E8200assal tudott 1000fpst ÉGEN,az sem stabil..Páran állitották,h nekik bizony stabil 1000fpsük van...Lehetséges ez?
  • kas123
    #22952
    bedobta az ablakon :D
  • Legend Killer
    #22951
    gránát
  • Legend Killer
    #22950
    De házban voltunk, oda hogy a faszba robban a gráánt, ha a lépscőnél voltunk és felettünk a tető?
  • kas123
    #22949
    nagy fps-sel simán végig lehet dobni a pályát :D
  • Legend Killer
    #22948
    Vki erre pls... nagyon idegesítő... voltunk vagy huszan a szerón és egy gyereknek sikerült, de fullra bent voltunk a házban másodjára négyen a lépcső mellett és kuksoltunk és bemm!, telibe kapott a gránátja, többiek is kérdezték, hogy mi volt ez már... és amcsi kezdőről, mikor indult az új kör, akkor dobhatta el onnan valahonnan, de, ha futott is pár métert, akkor se tudja a házba oda a lépcsőhöz bevágni!!!!