26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Eisenhower
    #2403
    nah már fel is dobták a visszaszámlálót :)
  • Eisenhower
    #2402
    öö ha jol hallottam a game 5cd-s vagy ha dvd-n akarod akkor 1 dvd ^.^
  • Mester01
    #2401
    Azt hittem erre hogy cod2mp demo.. :)
  • Mester01
    #2400
    Ez már megvan nekem...
  • Eisenhower
    #2399
    [URL=http://server13.download.filefront.com/ecapgwzfgj+/pub2/Call_of_Duty_2/Media/Videos_and_Trailers/FileFront_Videos/Call_Of_Duty_2_Interview_BIG.avi]töltsétek^.^[/URL]
  • Eisenhower
    #2398
    2390-es hozzászólást nem figyeli senki?? hahó kopp kopp. van ott vki?
  • Mester01
    #2396
    ATVI Dedicated T3
  • Eisenhower
    #2395
    66.77.144.214:28960 ezt nézze már meg vki aseba mit hoz be a szerverkereső
  • Eisenhower
    #2394
  • Eisenhower
    #2393
    "Az SP demo valamikor év elejei fejlesztés, ezért a dx9-beni alacsony teljesítmény(mivel a játék motorjait úgy szokták fejleszteni,hogy az eredetit lassan módosítják,és a végén már egyetlen sor sem egyezik az eredetivel..itt még a Cod 1 motorjának kisebb módosításával fut a game)"
  • dardevil
    #2392
    "A Call of Duty előzetes kalkulációk szerint a megjelenés napján 13.990 Ft-ba fog kerülni Magyarországon."
  • Yossarian
    #2391
    beszarás. Reménykedtem, hogy új motort írtak hozzá és egy ideig nem lesznek csitek. És egy olyan szarért kéne 14e pénzt kiadnom, amire már megjelenés előtt van wallhack?
  • Eisenhower
    #2390
    In the interview Grant says that CoD 2 is coming out Oct 25. Woot!
    bluesnews
  • abonyitomz
    #2389
    kizárt dolog , alap 20-30 FPS... :)
  • Eisenhower
    #2388
  • Eisenhower
    #2387
  • Eisenhower
    #2386
  • kokesz92
    #2385
    Spirit, szted ezzel h fog menni olyan graficcsal ahogy te leírtad (a multi):
    | AMD Athlon64 3000+ | ASUS A8N-E Deluxe | 1GB Samsung DDR 400Mhz | HIS Excalibur ATI X800XL |
  • kokesz92
    #2384
    Spirit!
    A G43 Sniper hol marad?
  • Eisenhower
    #2383
    elmondanám hogy frissített pb-s szerver volt..... sajna a cheatkészítők mindíg előbbre járnak egy lépéssel
  • Spirit
    #2382
    Ezt képzeld el korabeli verzióban.Nem írtam,de tudom a Shotgun típusát:
    M1897 Trench Gun
    Itt egy link hozzá.
  • trident
    #2381
    Én ezért választom a PB-s szervereket.
    Számomra a játék a lényeg, nem habzik a szám, hogy warozzunk kétnaponta. Lehet ezért is nyílik a bicska.

    Az igaz, hogy ez szingli, meglátjuk milyen hatékony lesz a PB a cod2 multi alatt.
  • zaki
    #2380
    SHOTGUN
  • Spirit
    #2379
    a COd1-ben is ilyen a wh?mármint így lát minket?mert nem hiszem,hogy túl nagy öröm lehet piros-kék pacákra lövöldözni.
  • Eisenhower
    #2378
    ?
  • Spirit
    #2377
    Hát ez nem jött be, nem találtam semmi újat:(
  • Ombika
    #2376
    Ahh mondom kiprobalom erre belejovok es vege tiszta ideg lettem!!
  • Eisenhower
    #2375
    na jó azért tegyük hozzá hogy ugye sp demon van.... az sp demo meg ugye hol érdekel. akik mp-be csittolnak ugyis észre lehet venni aztán ban^^ multkor codoztam egy kicsit. bejött egy srác külföldi. a gyere megállt és a falon keresztül kezdett lövöldözni^^ azthitte hogy ugy lelőheti az ellent. már az egész banda röhögött. végén megsajnáltuk és ugráltunk elé hogy lelőhessen^.^
  • trident
    #2374
    Erre nem lehet mit mondani....bakker...ez az egyik amitől ráz a hideg....Van még amitől agylobot kapok.
    A végén még kipróbálom a dod-ot.
  • Spirit
    #2373
    jah, azt hittem a g4-es oldalt linkelted..gondolom ez a wh, igazŰ?életemben nem láttam még:)
  • Spirit
    #2372
    nem így gondoltam...valami mentett videót akartam keresni..online-ban akarod?jó, akkor kapcsold be, és várj 2 napot, míg újra játszák:P
  • Eisenhower
    #2371
    lol
  • Spirit
    #2370
    Ha épp működik az az oldal, akkor 5 percen belül írom a linket..na cirkálok kicsit a neten:)
  • Eisenhower
    #2369
    elzárkóznak? ajánjunk fel nekik nőket akik lefoglalják őket mi meg jól ellopjuk addig a gépeiket és utána multizhatunk meg kedvünkre alakithatjuk a játékot ^^>^^
  • Eisenhower
    #2368
    néztem azt a forumot van vmi g4tv ott állítólag tolnak cod2 multi videokat... jó lenne megkukkolni!
  • Spirit
    #2367
    valaki, aki aki tud angolul, és fanatikus őrült,mint én, jöhetne velem az iwnation-re elemezgetni,amiket írnak..kezd forrósodni a dolog..(napi 16-18 órát dolgoznak, és amíg nincs kész, elzárkóznak mindentől,és mindenkitől, utána szabadon lehet tőlük kérdezni.10 perccel ezelőtt megcáfolták az e-mail létezését, azt nem ők küldték, de a mp demo nincs lefújva..lehet,hogy estére pontosabb infóval szolgálhatok)
  • Spirit
    #2366
    Hát jah..ez asszem egyértelmű.Igaz az IW nem mond erről sem semmit, de tuti.Mivel a jelenlegi videók, amiket kiadnak, dx9-ben, és totál max grafon mennek FOLYAMATOSAN!!! És milyen gépük lehet?a cfg fájlban írtam...jah, hogy esetleg a videókat bikább gépen készítik?erre is rákontráznék:
    az IW fórumán van egy srác, aki totál ki van akadva,hogy átlag 30 fps-e van max graf-on, néha 18-ra leesik..a gépe: A64 X2 4200+ dualcore, 2*1Gb ram, 7800GTX.

    Ennél erősebb gépe nem hiszem,hogy lenne az IW-nek..ráadásul annyival,hogy tök folyamatosan menjen..7800gtx-ből 4 db a nemlétező 4 videókártyás alaplapban?
  • Lord David
    #2365
    Jó game lesz!
  • Eisenhower
    #2364
    kar98k <<---- sztem ez a mauser nem? ^.^
  • Eisenhower
    #2363
    Az SP demo valamikor év elejei fejlesztés, ezért a dx9-beni alacsony teljesítmény(mivel a játék motorjait úgy szokták fejleszteni,hogy az eredetit lassan módosítják,és a végén már egyetlen sor sem egyezik az eredetivel..itt még a Cod 1 motorjának kisebb módosításával fut a game) <<<--ezt mondtam hogy ez egy kezdetleges demo vazz^>^