26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Eisenhower
    #2443
    milyen csúsztatott megjelenésről beszélsz? hamarabb fog megjelenni mint amit eddig tudtunk időpontot.....
  • koschwarz
    #2442
    jaja, hüjék ezek. aztán meg sírnak, hogy mindenki másolja a játékaikat. elcsúsztatják a megjelenést (már másnap le lehet tölteni) és még drága is. gratula.
  • priluki
    #2441
    Hát,ja
  • koschwarz
    #2440
    14-ért én ugyan meg nem veszem, elmennek ezek a faxba. azért mindennek van határa. már a bf2 12000-es áránál is szívtam a fogam rendesen, de mivel annyira vártam már egy olyan játékot, hát ok. de ezért 14000??? hüjék ezek???
  • Yossarian
    #2439
    ezzel a csúsztetott megjelenéssel is adják a lovat a warez alá.
    Aki meg akarja venni, az is le fogja tölteni, mert 1-2 héttel hamarabb tud rajta játszani. Aztán ha megvan, elgondolkodik majd, hogy 14K-t kiadjon-e érte, vagy ráér később is.
  • Eisenhower
    #2438
    sajnos már nem dolgozik haverom az automexnél se szal még olcosbban se tom megszerezni :(
  • Eisenhower
    #2437
    jah annyi. és még a pólót is kispórolják belőle. egyszerűbb ha megrendelem külföldről sztem..... jah mondjuk azért linkeltem be hogy a megjelenési időpontot nézzétek. nov. 4. mármint az eu megjelenés az amcsi meg most oktober 25. a tegnap belinkelt videoba télleg nem hazudott az iw boss ^.^
  • Morpheus
    #2436
    Jó hogy nem 20K már... Faxért nem lehet normális áron adni?:(( Mert akkor talán megvenné az ember...:(
  • DJ Skyline
    #2435
    14k!?
  • Eisenhower
    #2434
    na tessék!
  • KM
    #2433
    El sem fog indulni...
  • alph4
    #2432
    Örömmel látom hogy a szerverünk ott van a kedvencek között!
  • Morpheus
    #2431
    Megnyugodhatsz.:) Nem lesz vele problémád.:)))
  • kokesz92
    #2430
    Spirit plz válaszolj, azzal a graffal amit leírtál, az én configommal szted h fog menni? (a Multi)
  • Spirit
    #2429
    Egyre idegesebbek a srácok az IWnation-ön.Ez a post most jelent meg, és jól összegzi ezt:

    if the reason they cant tell us about MP is "they are out trying to sell a product"

    they should come here and sell us ... im sure im not the only one thats thinking about not buying cod2

    man just typing that feels weird "not buying cod2".... i never thought id type that
    iw has been my staple game for 5 years now (moh:aa/cod) i cant imagine not buying cod2 the day it comes out
    but ....
    with the way things are .... crappy performance for average graphics ... a demo that shows nothing of the sunshine they've been pumping up
    no sniper hold ... if there was battle chatter it didnt stand out to me ... no flanking ..no super AI that knew heads from tails ... no great big map
    and no weapons
    no shotty .. no sniper .. no grease gun ... no nothing ... all i seen was a nerfed tommy and a bunch of crappy musket loaders
    no info on multiplayer
    no news at all ... no punkbuster ... no news on maps ... no news on the new wonder health system... no news at all
    for all i know the 13 maps we are getting are all the old cod1 maps

    all i have heard about is the xbox 360 maybe i should get one .............................
    ................
    ................
    ................
    ................
    ................
    ................
    when the new medal of honor comes out




    -----------------------------------------------------------------------------------------------
    IW if the reason your not given up MP info is cause your out busy selling a product u really need to rethink your plan ... cause all it has done is unsell me on your product
  • Spirit
    #2428
    20 nap 23 óra 2 perc 30 mp:)

    Mert ugye az USA megjelenés a lényeg egyelőre:)
    Mire végigvisszük minden fokozatban a single-t, itt a nov4, és jöhet a multi:)
  • Spirit
    #2427
    Hátha van valami bennfentes,aki hajlandó leírni bármit is..aki jó angolos(nem megy jól a fogalmazás), írhatna nekik párt sort:)
  • Spirit
    #2426
    Leningrádon megy tdm...hogy a...:)
  • Ibron
    #2425
    Köszi.
  • Spirit
    #2424
    Ibron, nagyon egyszerű:

    Cod:UO szerverre keresel rá
    Version-je OTHER
    országot ne jelölj be
    2 db szervert fog találni.Az ATVI-s a test server.
  • Spirit
    #2423
    Igen, nagyjából ugyanaz(brecourt teljesen, írta valaki), csak sokkal szebb lesz.
  • Ibron
    #2422
    Nekem az a gáz,hogy az ASE nem jelez még CoD2 szervert.....ti,hogy láttátok?
  • zaki
    #2421
    de most akkor a carentan, vagy pl a dawnville ua a pálya lesz, mint a sima codban? :)
  • Guer
    #2420
    http://easycomp.atw.hu/2.JPG
  • Spirit
    #2419
    hehh?miért nem jelenik meg?

    http://easycomp.atw.hu/2.JPG
  • Spirit
    #2418


    :((((((((((

    Carentanoznak éppen TDM-ben:(
  • priluki
    #2417
    ja,Demot a népnek!! Hogy végre
  • Ombika
    #2416
    Demot!! :)
  • alph4
    #2415
    A szervereknél látom van ilyen beállítás: sv_voice 1 tehát lehet majd dumálni a szerveren keresztül! :) Csak nehogy olyan recsegős felismerhetetlen legyen mint CSS-ben :DD
  • toza #2414
    mehetek aludni vagy lattal vmi cikket es fel ora mulve kinn a mp demo?!:D
  • toza #2413
    sztalingradi csatanal az uvoltes volt legjobb..!!ami az ellenseg a kapuknal c filmben is ua ugy benne van ..szvsz geci jo aza resz...

    viszont kar h nem lehet nemet oldalt is nyomni vegre mar vmejik jatekban..:(tok erdekes lenne..!mint pl bia eib ben a skirmis mapokon!ua u lehet emereket iranyitani meg minden..csak nemetul gagyognak es tok jo..sztem..

    maj cod 2 mp nyilvan karpotol mindenert...
  • zaki
    #2412
    hát, ugye készült egy partraszállós pálya a codhoz, hát az eléggé bejövős nekem :)

    eljutni az árokig az már nagy szó, nemhgoy a bunkerig, vagy fel a hegyre :D
  • toza #2411
    nemazer de MOHPA alapbol 4 Giga volt..az instalja..amennyiben tudsz szamolni,rajohecc h az tobb is mint pl 5 cd nyi cucc..es az meg szar is volt..ez meg nem az..es egyebkent is ma ez a "trendi"h rohatt nagy gama install egy oraig tart,es tartalom meg semmi..de vegre itt van cod 2 ami majd ebben is ujat mutat!
    mi meg csak lesunk majd....
  • Ibron
    #2410
    Menj már...dvd-n lesz,ha meg nem,akkor 5cd-nyit foglal????....mekkorára csinálják?Mint a kínai nagyfal?:D
  • toza #2409
    a cod.hu rol a 83 megassat nezd meg a aaa cod2_e3_shakycam.avi t..!!rosszabb minoseg de hangulatban ezerrel jobban ott van...sztem jobban ut mint quik tajmos 50 megas..az egy fos..
  • Eisenhower
    #2408
    hát én megnéztem az xbox360-as muvit mikor partra szállnak. nagyon lecsó felküzdöd magad a hegyen vagy min utána meg ott a sok árok mindenhol németek lőnek mindenhonnan ágyúk robbanások hatalmas füst 0 fps ^.^
  • Kandurex
    #2407
    Az első részben Stalingrad csata megoldásai és hangulata szó - szerint a földbe döngölt. Akkor már azért a 2 pályáért érdemes volt végigjátszani. Meglátjuk itt mi lesz. Remélem itt is lesz valami kőkemény robbantás!
  • Eisenhower
    #2406
    én meg hogy mikor adják már ki a multi demot ^.^
  • zaki
    #2405
    partraszállásra kíváncsi vagyok hog yoldják meg

  • Eisenhower
    #2404
    25th October is US only with UK & Europe scheduled for 4th November release.