26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Yossarian
    #2563
    az első rész krekkelt exéje kell. de ha nem megy, akkor privizz rám! nekem sincs meg, de haverom már látott olyat akinek majdnem megvolt ;-)
  • Ibron
    #2562
    Bazzeg....akkor ezért nem indult a haveromnak az EiB!!....LOL...kösz Yossarian...mer írta a haverom,hogy kiírt valamit...talán az volt a hiba,hogy nem az első rész exe-jére kattintott.....mind1...remélem még nem törölte.
  • Yossarian
    #2561
    jajj, ne gyere már te is ezzel a kokesz töréssel!
    A EIB esete egy kivétel. Semmi varázslat nincs, a második rész megy az első rész exe-jével. Ennyi. Kokesz érdeme, a tudatlanságából ered. 100-ból 100 embernek eszébe sem jut kipróbálni, hogy megnézze, vajon a BIA2 fut-e a BIA1 exéjével, mikor már egy peccs után se szokott a régi exe menni.:D A BIA se futna, ha ténylegesen egy másik játék lenne és nem csak egy második résznek álcázott kiegészítő :)

    De hiszem, hogy a warez csapatok majd szépen megoldják ezt is, ahogy eddig is tették. Vagy a Daemontools4 ;-)
  • toza #2560
    viszot tenyleg kar h minden fenylik meg csillog..de fust meg gonosz ellen haldoklasa geca jo! demo alapjan legalabb is...de ha mukodott kokesz varazslatos rarja biaeib nel itt is tortenhet csoda!
  • Ibron
    #2559
    Ha már képek....ez azért új viselet a többihez képest.


  • Eisenhower
    #2558
  • ent
    #2557
    Ki nem szar a ragdollba, jöööön a coooddddd2..... minjá
  • Yossarian
    #2556
    de, tök komolyan kérdem.
  • Eisenhower
    #2555
    így kezdtem: Állítólag .....
  • Gabe18
    #2554
    Hát demóban semmi fizika nincs,meg az eddig általam látott videókban sem láttam erre utaló jelet.Ez pedig szerintem igencsak bajos...
    Jó lenne ha a full-ban lenne valami.
  • Malakai
    #2553
    Az írtad, hogy ez lesz benne, mind1, félreértés volt akkor. :) Ragdoll nemtudom lesz-e benne, nem is figyeltem SP demoban, de úgy rémlik, hogy nincs, hanem régi szekvenciás haldoklás.
    Szerk: Fizika lesz, bizonyos tárgyak megmozdulnak, nem lesz egy nagy cucc (legalábbis demo alapján), mint amilyennek ígérték, de lesz benne. :)
    Szerk2: :D Jah, tudom a demo még korai verzió volt, lehet abban még ez se volt benne, remélem. :)
  • Paranoia
    #2552
    most ezt nemkérdezted komyolyan,ugye?
  • Yossarian
    #2551
    Az már biztos, hogy lesz-e fizika egyáltalán?
  • Eisenhower
    #2550
    én csak azért linkeltem hogy vmi hasonló cucc lesz nem azt mondtam hogy egy az egyben ilyen lesz a fizika. különben meg azt se tudni pontosan milyen lesz... szoval hiába erősködik itt bárki...
  • Yossarian
    #2549
    akkó mosmá asse tom mi a jó nekem. Ha hamarabb kiadják, akkor összecsapták. Ha pont időben, akkor is. Talán ha ki sem adják?
  • Malakai
    #2548
    Akkor elárulom, hogy ez a kis progi a flashen belül íródott, ahol nagyon nagy szó, mert az mégiscsak nem erre való progi. Egy játékban ennél jóval bonyolultabb ragdoll rendszer van. Kezdhetjük a constraintekkel, vagy a tárgy tömegével, amik mondhatni ebben itt rögtön hiányoznak is. Szóval nem, nem ez lesz benne. :)
  • Malakai
    #2547
    Ez így nem igaz, ugyanis egy játékfejlesztő csapat az általában meghatározott fejlesztési időn belül sose tudja olyanra csinálni a játékot, mint ahogy elképzelte a legelején, sietni kell és olyanra megcsinálni, amilyenre lehetséges, ha előbb jön ki, akkor az általában kiadó nyomástól van és mindig kimarad vmi a játékból.
  • Eisenhower
    #2546
    én csak azt írtam le amit hallottam....
  • Yossarian
    #2545
    én jobban szeretem, ha 1-2 hónappal hamarabb jön ki a beígértnél. :) Nem azért, hogy hamarabb játszhassak rajta, hanem azért, mert akkor biztos nem csapják össze csak azért, hogy a határidőt be tudják tartani. :)
  • Malakai
    #2544
    A korábbi StarForce-os dumák csak híresztelések voltak, a hivatalos fórumon egy fejlesztő se beszélt rólla, csak rajongók.

    Jah, és ez a ragdoll dolog, mond, hogy nem gondoltad komolyan, Eisenhower! :)
  • Eisenhower
    #2543
    jó de az sp demo-n semmilyen védelem nincs.... szoval lehet csak az sp demo exe-jét kellen módosítani hogy ha sf védelem lenne rajta
  • Paranoia
    #2542
    Én meglepődnék és tölteném is ezerrel
    Az arányomnak meg löttek volna....
  • abonyitomz
    #2541
    akkor ennyi erővel ultrabrutál starforce is lehet még rajta, ha az egyre épül a demo...
    nem lepődnék meg egy ilyen töréstől: Call.of.Duty.2.DVD.SFCloneDVD.Mirror vagy Call.of.Duty.2.SFCloneCD.Mirror
  • ent
    #2540
  • Spirit
    #2539
    A multi demot ilyen erőltetett tempó mellett senki ne várja.Ha befejezték a game-et, akkor talán, ha lesznek olya kedvesek.Szóval "ne szard le" az aranyat:)
  • Paranoia
    #2538
  • Eisenhower
    #2537
    leszarom mikor lesz arany. de adják ki most a multi demot aztán tőlem aranyozhatnak^^
  • Spirit
    #2536
    Hivatalos ARANY bejelentés még NEM volt..vagyis még bármi lehet..Gondolj a Quake4-re..október 18-án jön, 4-én lett arany, 14 nappal a mgjelenés előtt.
    ezzel számolva okt 11-ig be kellene fejezni, vagyis szerintem hétfőn arany lesz:)
  • Eisenhower
    #2535
    spirit, hát nem tudom de sztem már a játék be van fejezve. azért 25.-e már ittvan és ugye sokszorosítás stb.... sztem a protokollváltás azért volt mert a patchet készítik elő... tehát sztem mikor megjelenik a game már utána tolják a patchet rögtön kifelé és most azt csinálgatják. szvsz
  • Eisenhower
    #2534
    nincs. a demo még a cod1 motorra épül némi ficsőrrel karöltve....
  • Spirit
    #2533
    PROTOKOL VÁLTÁS MEGINT BASZD KI..még mindig nem fejezték be a game-et..115-ös lett.Szerintem a váltás miatt áll a szerver...
  • UnknownAsshole
    #2532
    Miért a DEMO-ba nincs? (én még nem jáccottam vele)
  • Eisenhower
    #2531
    állítólag a full cod2-ben ez a ragdoll fizika lesz benne...
  • Eisenhower
    #2530
    ahha ^^
  • UnknownAsshole
    #2529
    Amíg nincs MP demo addig ezzel toljuk ???
  • Irvine Kinneas
    #2528
    Mekkora a game várható gépigénye?egy ilyen configon menne?: 2.4-es proci,512 RAM,Geforce FX 5200 128/128
  • Eisenhower
    #2527
    [URL=http://www.izpitera.ru/lj/tetka.swf]"Ragdoll" [/URL]
    ha megakad a néni egérrel segíts rá ^^
  • Eisenhower
    #2526
    computerandvideogames Preview
  • Spirit
    #2525
    IGENIGEN!!!a tezstszerver kerek 48 órája áll..eddig nem akartam írni,mert észrevettem már máskor is kisebb leállásokat.BEFEJEZTÉK! Szerintem hétfőn aranylemez lesz, figyeljétek meg!!!
  • Ibron
    #2524
    Kijátszották magukat és gondoltak egyet,hogy,na akkor ideje a piacra dobni...mármint,hogy leállt a szerver...eddig játszottak.