26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Eisenhower
    #2603
    Rumors have been going around and even a new petition concerning Punkbuster support in Call of Duty 2. People say neither Activision nor EvenBalance has made a statement regarding the integration of the anti-cheat tool, but I believe it's all hogwash for a number of reasons.

    1. Corporately speaking, it's a win-win situation for both companies, since EvenBalance gets its product spread and Activision strengthens its game. I honestly don't think the two are dumb enough to overlook the opportunity.
    2. In the past, Activision has collaborated with EvenBalance numerous times; there's no evident reason to cut the relations.
    3. It's not surprising to me that a direct statement hasn't been made yet. If I remember correctly, Call of Duty wasn't shipped with Punkbuster; rather, the utility was added in an early patch. If CoD2 doesn't ship with PB, I imagine the same thing would happen.


    Now, if chance has it that an anti-cheat tool doesn't get into CoD2 at some time, you can proceed in punching me in the face
  • Eisenhower
    #2602
    nem ugy. a szerveren mivan. megint üres. én ha tehetném állandóan rajta csüngenék. vagy leeht olyan ratyi hogy a fejlesztőknek sincs kedvük játszani
  • DJ Skyline
    #2601
    várjuk a fullt!
  • Eisenhower
    #2600
    na most mivan reggeli szünet? ^^
  • forza milan
    #2599
    és arra lehet csatizni?
  • Malakai
    #2598
    Hehe, jó vicc... :)
  • ent
    #2597
    A hazug embert hamarabb utoléri a szoftver rendőrség, mint a warez töltőt...
  • Malakai
    #2596
    Volt szó rólla, hogy nem is PunkBuster lesz a védelmi program benne, de valószinüleg mégis.

    forza: Multi természetesen lesz a játékban, ezt miből szűrted le, hogy lehet, hogy nem? :D

    Az szerintem 100, hogy az alap játék multija még nagyon távol fog állni a véglegestől, sőt, talán még gagyi módon játszhatatlan is lesz. Sima CoD multija is minden patch nélkül vérgáz. :)
  • abonyitomz
    #2595
    66.77.144.214:28960 szerver működik a cod2 demoban ugy hogy beirod a consoleba /join 66.77.144.214:28960 , jó játékot
  • Eisenhower
    #2594
    sztem majd patchben lesz benne... ugy mint a sima cod-nál
  • Mester01
    #2593
    Nézzd meg EYEben!!!!
  • Mester01
    #2592
    Mind1 haggyjuk!
  • forza milan
    #2591
    egyébként miaza ip ott?
  • Mester01
    #2590
    Te ugy is szoktad nézni a IW forumát..
    Tényleg nem lesz CoD2ben PB?????
  • forza milan
    #2589
    a full game ugyis full multival jön ki,nem fognak szenvedni külön vele,eddig se volt igy!
  • forza milan
    #2588
    ne hülyits már!akkor majd külön szenvednek neked apdétekkel,hogy belerakja a full multit a gamebe!vagy hogy gondoltad?
  • Eisenhower
    #2587
    úgy látom felébredtek ^.^ hm. jó kis capture the flag ^.^
  • Eisenhower
    #2586
    haha. azért nem vagyok olyan hülye. azért tudom mi a dolga a teszternek...
  • Malakai
    #2585
    Igazából azért a tesztelés nem pont olyan, mint a kötetlen játék, de mind1, felesleges belemenni... :)
  • Mester01
    #2584
    De jo egyeseknek! :(((
    66.77.144.214:28960
    Inkább játék helyet agyák már ki a CoD2 MP Demot..!
    (De van egy olyan érzésem hogy csak a TELJES játék után adják ki a MP Demot..
    De remélem nem lesz igy...)
  • Eisenhower
    #2583
    "én ingyen is teszem a dolgomat" ^.^
  • Malakai
    #2582
    Talán, mert nem nyílt bétateszt? Egyrészt, mert nem béta már a program, másrészt, mert nem nyílt (hanem fizetett, hivatásos teszterek)? :)
  • Eisenhower
    #2581
    akkor miért nem adnak pár beta-t európába is hogy ilyenkor is teszteljenek? pl én ^.^
  • Malakai
    #2580
    Nem dolgoznak a teszterek éppen (ott reggel van)... :)
  • Eisenhower
    #2579
    hogy a punciba lehet tök üres?
  • trident
    #2578
    ^2ATVI ^7Dedicated ^1T3
    66.77.144.214:28960
  • Eisenhower
    #2577
    izé mi annak a teszt szervernek az ip-je? vki plz nyomja be hogy látom meg aseba
  • ent
    #2576
    Fecskék, de addig is megyek
  • Nahar
    #2575
    VIDEOK IGN-en
  • Gabe18
    #2574
    De most ez a hétfő infó honnan van?
  • forza milan
    #2573
    énis örülök neki,mondom ha kijön zuzom ezerrel,levan tojjva hogy 1 pálya,kipróbálom,nagy ász lehet!ha kijött nyomás mindenki multizni!!!
  • odex
    #2572
    húú hallod majd áhh nem tudom elmondani mit érzek annyira örül a felyem :)
  • forza milan
    #2571
    énis nagyon várom!remélem legkésöbb hétföre kijön:D!énmár ma este multizni akarok!!!:D
  • odex
    #2570
    vazzeee multiplayer demo?
    devárom :)
  • forza milan
    #2569
    naja!ha kijött,szenni lefele azt zuzni ezerrel!:D
  • Ibron
    #2568
    Reméljük.
  • kokesz92
    #2567
    hétfő
  • forza milan
    #2566
    mp demo mikorra várható?
  • Ibron
    #2565
    De most már mindegy...letörölte az EiB.....majd megveszi eredetibe...a RtH 30 is eredetibe van meg neki.
  • Ibron
    #2564
    Jó....vagy inkább....szerintem vedd fel msn-re a haveromat és tárgyaljátok meg..ő ért a gépekhez rendesen,én nem:D.