26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Eisenhower
    #2683
    bár azt győzhettétek volna kivárni. mentem volna multizni^^
  • Eisenhower
    #2682
    hát akkor mé nem küldték el nekem postán én meg felraktam volna hamarabb :D
  • toza #2681
    de van..csak meg nincs feltotlve szerverekre!tudod..56 k val nyomjak ok is
  • Eisenhower
    #2680
    nem yo hogy nincs mp demo
  • Ibron
    #2679
    Yo a banner.
  • kokesz92
    #2678
    valaki aki ért a flash ez vmennyire az megcsinálhatná ezt a logót, olyanra mint pl a bf 2 topic nál
  • Eisenhower
    #2677
    ok csak ne itt mert a modik ugy seggberugnak hogy azután tuti elfingod a szép vagy rózsám című számot ^.^
  • priluki
    #2676
  • priluki
    #2675
    Mp demo...Mp demo.. fogjunk sztrájkba Mp demo Mp demo.. gyertek,kapcsolodjatok be. Hajrá deeemooo hará deeemooo hajrá demooo héééjáááhooo
  • Eisenhower
    #2674
    te nem tudom honnan szerzed az infokat de legalább ne írnál annyi butaságot^^ csütörtök az csütörtök mindenhol :P nem hétfő, de nem is kedd^.^
  • Eisenhower
    #2673
    kösz. DE ÉN MA AKAROM A MULTI DEMOT !!!
  • Mester01
    #2672
    LoL elbasztam :DD

    Töröljétek pls! :D
  • Mester01
    #2671
    Itt van dikáááhttp://www.cod-infobase.de/?page=news§ion=newsItt van dikááámááá ^.^
  • Eisenhower
    #2670
    eztet hololvastad? ^^
  • Eisenhower
    #2669
    azt tuttuk me mán monták itt pár uccával visszább he dikkmá^^
  • UnknownAsshole
    #2668
  • Sheke
    #2667
    azt tuttátok hogy má nemsokára kijön a multi dddemóóóó
  • Eisenhower
    #2666
    A mai nappal beindítottuk a Call of Duty 2 előrendelését, melyben partnerünk ezúttal is a PC Dome lett.

    Érdekesség, hogy az Automex által előirányzott 13.990 Ft. helyett 1000 Ft-tal kevesebbért, 12.990 Ft-ért kínálja a játékot a Dome (ami őszintén reméljük, nem fog változni már felfelé).

    Call Of Duty 2 Előrendelés

    Forrás: Callofduty.hu
  • Eisenhower
    #2665
    elismerem télleg jó banner. vki szoljon a modiknak hogy cserélje ki plz! ^^
  • Eisenhower
    #2664
    szted?
  • priluki
    #2663
    igy van igy bizony..
  • HD JOHNNIE
    #2662
    kire?
  • Eisenhower
    #2661
    hát nemazért de a hét vége felé minek akarják kiadni a demot mikor pár nap és ott a full? adják ki ma és akkor nem fogok haragudni ^.^
  • ent
    #2660
    És lehetne rárajzolni egy mondatot, F.A.Q.
  • bazza
    #2659
    Nagyon bejövős!
  • ent
    #2658
    Egyébként pontosítsunk, itt kell figyelni a változást:
    http://callofduty.filefront.com/files/Call_of_Duty_2;74index
    vagy egyből:
    cod2 downloads files
  • ent
    #2657
    "Updated every 10 minutes, reset every Saturday midnight"

    Ez arról az oldalról van, ahová felteszik az mp demot!!!!!
  • Gabe18
    #2656
    Amikor csütörtökről van szó,akkor miért töltenék ide fel estére?
    Legalább irnád oda hogy honnan van az infó...
  • Spirit
    #2655
    MILYEN ESTÉRE?MA ESTÉRE????NE BASSZ..erről most kivételesen lemaradtam.Nem is néztem a fórumokat, beletörődtem,hogy nem lesz mp demo:)mivel 7 órás különbségben vannak, ha délre adják , este 7, ha mondjuk este 6-kor, akkor hajnali 1-kor jön...Vagy este 7 és hajnali 1 között várhatjuk, jól értelmezem?:)
  • Ibron
    #2654
    ...de mindegy..lényeg,hogy már közel van az mp demo...szóval pár napot alszunk és akkor ölhetjük egymást ezerrel,míg kinem jön a full CoD2.
  • abonyitomz
    #2653
    estére töltik fel ide , ugy legyen
  • Malakai
    #2652
    Kár, hogy Thursday is csütörtököt jelent... ;)
  • abonyitomz
    #2651
    akkor kedden már multizunk
  • KM
    #2650
    Google fordításában:
    I looked for times a little in the net for not official information to call OF Duty 2, do not give on the Activision test server the far Multiplayermaps in each play mode tested a Anticheat Tool it yet on the test server, which then probably so much is called, which comes the first version without Anticheat Tool on the market. In the IW forum gives it a not confirmed info. to call OF Duty 2 Multiplayer demo, which is MP demo allegedly on Thursday is published whether which to is white however still nobody is thus called it are waiting and hope! Times see whether this week still the gold message comes, slowly times time call OF Duty 2 in the USA in 15 days into the trade would come there is!
  • Ibron
    #2649
    Jaa,hogy csütörtök?.....hupsz,na mindegy...de megbuktam németből,mikor megpróbáltam elsajátítani azt a nyelvet....szóval nem sok maradt belőlem...de tök nehéz a német váhh...na mindegy..hogy valami CoD2 féle hsz legyen ez is,ezért:


    kokesz92 mit izélsz?Tudsz várni pár napot az mp demoig,ha meg nem,akkor ez van.
  • kokesz92
    #2648
    Uram isten. Csütörtök? naneee... csütörtökön már inkább akkor a full gameért fogok izgulni h nehogy később adják ki. mult hét vasárnap óta az mp demo -t várja mindenki fakk
  • HD JOHNNIE
    #2647
    valamikor tanultam németűl... amit sikerült megértenem, hogy még mindig nincs anti cheat a testserveren és hogy állítólag a boltokba az első verzió fog kerülni, ahol szintén nincs anticheat (asszzem erről van szó)... aztán írja, hogy reményeik szerint csütörtökön kijön az mp demo...
    nagyjából ennyit értettem a dologból, aki jobban tud németül az kérem javítsa!
  • priluki
    #2646
    donnerstag az csütörtök
  • Ibron
    #2645
    Donnrrstag az meg asszem hétfő...talán ma adták ki nekik,németeknek és most örülnek...vagy ma fogják valamikor...vagy nemtom...de Donnerstag akkor is asszem hétfő........vagy nem?
  • Ibron
    #2644
    Call of Duty 2 Multiplayer demoról hablatyol,egyértelmű.