26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Eisenhower
    #2723
    neked miért van több csillagod? biztos nyaliztál :D
  • Eisenhower
    #2722
    hát ha mult héten kiadták volna már akkor is késő lenne...
  • zaki
    #2721
    [neki most kell]
  • Eisenhower
    #2720
  • zaki
    #2719
    na hol az a mp demo?!
  • R9
    #2718
    xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDddd
  • Eisenhower
    #2717
    öö land of the dead?
  • Ibron
    #2716
    Nézd...jó lesz....én asszem már láttam,de nagyon régen..szóval nem sokra emlékszek belőle.

    De lenne egy kérdésem egy másik második világháborús filmmel kapcsolatban.Mi annak a címe,ahol van1csapat amcsi,meg fritz és harcolásznak már nemtom micsodáért,azt a végén a fritzek alkut akarnak kötni amcsikkal...mer rühellik a háborút,de úgy kell elintézni a dolgot,hogy ne fogjon gyanút a német vezetőség...szóval valami kis csatát azért kell csinálniuk.Yolvan...erre amcsik..lődözzünk szépen a levegőbe és akkor majd hallják(mivel közel voltak asszem a maroknyi firtzekhez a többi fritz...bár ezt már nemtom),hogy volt csata...elkezdenek lőni és akkor valamelyik hülye miatt vérfüdő lesz belőle,mer lemészároltatják egymást.....hmmmmm....és 3amcsi éli túl asszem...szóval ennek mi a címe?Mer ezt is megnézném szívesen majd..csak már elfelejtettem a címét...tudja valaki?
  • Mester01
    #2715
    Thx nézem is. :)
  • Ibron
    #2714
    Tudjuuuuk..legalábbis én igen...és meg is nézem.
  • Eisenhower
    #2713
    ez a video azért készült mivel hogy az iw nagyon hirdette hogy az ai is uj lesz meg csomo minden graf stb. ehelyett meg nem sok változás van. bár azt ne mvette figyelembe hogyha lehet hinni a híreknek ez az sp demo egy cod1 átvariált változata ... de majd kiderül a full. azért az xbox360-as videokat elnézve teljesen más (főleg a partraszállásos videonál látszik hogy pl a mozgások meg amikro felrobban a faszi teljesen más az "effekt" tehát nem simán felrepül a faszi...
  • Eisenhower
    #2712
    jah :D
  • Malakai
    #2711
    Pedig már kezdtem neki örülni, hogy mégis lesz AI, sőt demonstrálják is... :P
  • kokesz92
    #2710
    jah egy adag szar ez a video vazz.
    meg szegeny gyereknek sztem alig megy el dx7 modban minimum grafon 380x126 ban kb olyan 6FPS
  • switch
    #2709
    Ma este a DunaTv-n 20:00-kor : The Big Red One

    Valaki látta már ?
  • toza #2708
    ez a csutortok tema tisztazodott kozben?ma hajalban lesz demo vagy kesobb?vagy soha?
  • toza #2707
    pedig mar 36 % megvot:(
  • Eisenhower
    #2706
    ne. felesleges.
  • toza #2705
    ez az ai check?akkor ne is tolcsuk le?!
  • Eisenhower
    #2704
    nah bazmeg vmi nyomi csinált az sp demo alapján videot hogy m ia különbség easy fokozaton meg a nehezebben... pfff
  • kokesz92
    #2703
    Nah valaki mondjon nekem egy F.A.Q. t CoD2 höz és megcsinálom a flash képet
  • Eisenhower
    #2702
    szoktam nem is keveset^^ főleg szombaton :) délig egyóráig meg vasárnap is
  • Malakai
    #2701
    Én mondjuk nem erre céloztam, hanem, hogy nem a várkozással telik az ember napja. :D Én pl azért írogatok ide, mert gépnél ülök, gépnél ülök, mert távmunkában dolgozok. :)
    Szerk: De persze mások nevében nem beszélhetek, ők lehet, hogy egész nap az órát nézik és várják a játékot. :D
  • Eisenhower
    #2700
    nálam minden okés mindíg. :) sztem mikor te odajutsz a letöltéssel akkor kapnak sokan észbe és elkezdenek tölteni és leesik a sebesség, vagy rossz szervert választasz :)
  • R0sc0
    #2699
    ember el tudom képzelni milyen oldalak vannak az internet bönészödbe..
    honnan a busbol tudsz meg mindent előre?
    Amugy szoktál aludni?
    Lehet hogy egy felhasználonéved 2 ember használja 2 muszakba..
  • toza #2698
    Off

    figy mar neked nem szoktak gamershell es toltesek neha sokszor feluton vagy akarhol behalni?mert en mindig szopok veluk es ezert nem perferalom ezt az oldalt..de tenyleg ok a leggyorsabbak mindenben..

    on
  • Eisenhower
    #2697
    ez olyan friss hogy még a gamershell oldalán nincs is kint hírekbe... csak a letöltés szekcioba. (bár lehet azota már kirakták)
  • toza #2696
    na errol van szo...aa csoben maszos orosz map vid reszlet tenyleg embertelen..de tovabbra is dogojjenek meg h nem kepesek az oroszok oroszul beszelni!!!masik problemam meg h nincs nemetekkel nyomhato resz?vagy mod vagy akarmi..tok szomoru..ugyancsak vicces h pl biaeib ben is vagy barhol ahogy itt is mindig fucking germanst mondanak..nem nacikat..es ez erdekes lehet egy nemetnek mikor otthon jaccik..de ebbol is laccik ,vagyis felhaborodasuknak hangot nem advan utalnak arra a tenyre h tenyleg hujek..
  • Eisenhower
    #2695
    Call of Duty 2 A. I. Check movie
  • R0sc0
    #2694
    oké most nem mindegy? :)
  • toza #2693
    mi nem csak itt logunk es varunk az mp demora egesz nap!! mi a fullt is varjuk egesznap itt!!!oke!?!
  • Eisenhower
    #2692
    ez nemigaz! én nem csak egy mp demora várok. várom a full-t is ^^
  • Malakai
    #2691
    Szerintem itt se azt teszik az emberek, max post-olnak is ide plusszba...
  • Eisenhower
    #2690
    dehogynem a fejlesztőkkel tudok^^ felmegyek usa szerverre vagy 160-as ping. ugy jó gémelni ^^
  • R0sc0
    #2689
    ecsém ti meg vagytok huzatva..
    itt vártok egy MP demora már miota és megőrultok, ezalatt csinálhattok más értelmeset is..
    Én is ugyanugy fogok fogk játszani vele, max egy pár orával késöbb mint ti de legalább nem egész nap itt logok és nem csinálok mást csak várok egy demora..

    lol^^
  • toza #2688
    huje vagy!!ha csak neked van meg akkor nem tucc multizni!:D csak egyedul!:D...

    (erdekes, es szomoru is h az xbox os big red one rol nem sok szo esik sehol:( se video se semmi..na mindegy..)
  • kokesz92
    #2687
    De izé már. nekem is 12 óra alatt 600 mb t töltök fel
  • Eisenhower
    #2686
    azért az esetek 80%ában inkább híreket meg infokat irok^^
  • Malakai
    #2685
    Én meg már értem mitől van ilyen marha sok post-od. :D
  • Eisenhower
    #2684
    akkor már értem miért csak csütörtökön lesz demo. addigra kuszik fel a szerverekre