26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • zaki
    #2843
    látszik, hogy még neked sosem volt
  • ent
    #2842
    ...konzol konzol, egy kutya(szar)...
  • Gabe18
    #2841
    Csak az még egy kicsit más konzolra jött...
  • DJ Skyline
    #2840
    de le vagyok maradva!:)
    nézem a cod.hu-t és megjelenés(európai) 22 nap (azaz ~3hét múlva)...az minnyán' itt van...alig várom...
  • odex
    #2839
    hááát de most én nem azt nézem hogy ki mien idióta hanem azt hogy el kell érni a célt :)
  • ent
    #2838
    A GTASA nál is benne volt a pakliban... Azt mikor kijött pcre ámultbámult a nép! hogy mennyire jobb lett mind konzolon!
  • Punker
    #2837
    ha multizol egy single nem lehet túl jó, az ellenfelek idióták nem köt le az egész :(
  • odex
    #2836
    hát a multi szerintem ugyan olyan élményes lesz mint a single!
    a cod 1-be is így volt!
  • DJ Skyline
    #2835
    meg a multi legyen még faja aztán jó is lesz...
  • Eisenhower
    #2834
    komolyan mondom hogy mostmár nem fogok rohanni rögtön a boltba hogy megvegyem inkább megnézem hogy hogy sikerül. van egy olyan érzés bennem hogy a névvel akarják eladni. de viszont ott a másik oldal. e3 díjas meg csomo játékkiállításon is különdíjjakat kapott. szoval annyira rossz nem lehet. abban reménykedem hogy ugy tervezték hogy na megcsináljuk ugy az sp emot hogy jó legyen picivel jobb mitn a cod volt de csak egy picit, majd sokáig qss utána mikor megjelenik kellemes csalódás éri a játékosokat...
  • odex
    #2833
    hát az igaz mondjuk nem az a lényeg hogy mien a grafó amúgyse attól lesz az élvezet vele játszani :) hanem a maga a hangulat baszott jó!!!!!
  • Eisenhower
    #2832
    és a videók? az is tupírozott?
  • DJ Skyline
    #2831
    nem baj,úgysem azt fogod figyelni,hogy mennyire kidolgozott a fal,miközben arcodba repül egy KAR98 töltény,vagy épp egy gránát repül feléd,vagy netán MG-vel osztják az álldást...legalábbis nem figyeltem túlzottan ezeket a CoD,CoD UO-ban...max a pálya elején az eligazításkor!:) jó mondjuk a CoDban volt 1-2 Rambos feladat,mikor lehetett nézelődni,pl a gátrobbantós...de engem annyira nem is izgattak a részletek...inkább a játékélmény legyen faja' ,minthogy ilyen-olyan csili-vili dolgokkal telepakolják a játékot,aztán a hangulat,a játékélmény meg ellegyen cs*szve...ez a véleményem!:)
  • Gabe18
    #2830
    "de van egy olyan gyanum hogy majd azt mondják sajna pc-n nem lehet olyan grafikát csak xbox360-on leeht olyan. hát meg anyucikátok... "
    Pedig ez egyértelműen igy lesz,és nem csak ennél a játéknál.Az X360-as képek kezdetől fogva jóval szebbek voltak.Lehet hogy valami atomerőmű pc-n meg lehetne csinálni,de nem éri meg nekik szenvedni vele.(és talán a MS is tesz róla hogy ne nagyon küzdjenek ezért...)
    De ez nem magyarázat a 0 fizkáról,a sprint kihagyásáról,vagy ha nem lesz benne alapban PB...
    Ezért nem ártana ha kiadnák végre a multi demót,ami talán jobban tükrözné a full allapotokat.
  • odex
    #2829
    figy az alap kidolgozás meg minden ilyesmi jó de a textúrázás a pl a fal meg ilyenek eléggé kidolgozatlanok
  • trident
    #2828
    -Szvsz a demó reakció a DOD:S-re.
    -Grafika: tupírozott képek voltak. Szerintem így is teljesen rendben van a grafikai része. No meg ha van egy izomkártyád ráeresztel egy kis anizot, élsimítást. Én ezzel elégedett vagyok.
    -IW: na ezt viszont nem értem. Miért ez a nagy hullaszag. Vagy gáz van, vagy pedig a konkurenciától félnek.
    -Én nem bánom, ha megfelelő időpontban adják ki. Nézde meg, hogy a BF2 scene mit szívott.:(
  • bandesz00
    #2827
    :)
  • priluki
    #2826
    Licshangulat kezdi uralni a topicot.. Nembaj csak igy tovább
  • Eisenhower
    #2825
    én már csak arra a szép grafra vagyok kíváncsi amit láthattunk képeken. de van egy olyan gyanum hogy majd azt mondják sajna pc-n nem lehet olyan grafikát csak xbox360-on leeht olyan. hát meg anyucikátok... de mostmár tényleg berágat az IW engem is.... az sp demot se értem miért kellett ilyen formában kiadni. az ok hogy hirtelen kiadták. de azért ha ugyvesszük amit ígértek ( uj ai, kurvaszép graf uj engine) idáig tul sok mindent nem láttam belőle. nem csak a szájukat kellene jártatni....
  • Eisenhower
    #2824
  • trident
    #2823
    AZ lesz az üzlet, ha ezeket majd a Cod2 kiegészítőbe rakják be. Kivéve a PB-t.
    Üzlet iz biznisz.:(
  • Eisenhower
    #2822
    mivel hogy nem lesz cod2 demo.... most már mit izguljunk. full meg majd csak később lesz....
  • Spirit
    #2821
    Ahhoz képest,hogy az egyik legnagyobb fanatikus voltam, mostanra már szinte a full-t sem várom..jön, kipróbálom, azt kész. Ilyen egy genya fejlesztőgárdát,mint az IW...komolyan mondom, ezekután, ha várni is kell a warez-re, akkor sem fogom megvenni eredetiben. Egy fillért sem érdemelnek.A nevével akarják eladni a game-et, szarnak mindenkire, mindenre. Az iwnation-ön könyörög a jónép a PB-ért, járművekért, sprintért, időzített gránátért.stb..látni,hogy olvassák,de még a véleményüket sem mondják el.
  • bandesz00
    #2820
    Valaki tud nekem SEGÍTENI Dufty Multiba, mert kiírja online multi inditásnál hogy,USER INTERFACE IS VERSION 9, EXPECTED 7
  • abonyitomz
    #2819
    lehültek a cod 2 kedélyek....már senki se várja az mp demot
  • Ibron
    #2818
    .
  • UnknownAsshole
    #2817
    jajáám !
  • Ibron
    #2816
    ...te voltál tegnap,vagy mikor az FD Arcokon...most ugrik csak be.
  • Eisenhower
    #2815
    hát ez a szomoru... pedig részegen jó oltani a népet ^^
  • dodgecharger
    #2814
    De jó lenne már nyomni a full-t..
    Mondjuk én nem vagyok nagy multis, inkább a single élményt keresem, de asszem, a demo alapján az meglesz..
  • UnknownAsshole
    #2813
    Addig még sokszor kijózanodhatunk! ^^
  • Eisenhower
    #2812
    utána meg nem tudtok majd lőni részegen ha kijön a multi demo ^^
  • Paranoia
    #2811
  • toza #2810
    hat ez azer elegge paran nagy csend...torjuk meg vidam muzsikaval es italozassal!!
  • Eisenhower
    #2809
    nem ült le. csak nincs hír meg melóba vagyok^.^
  • ent
    #2808
    Emmi+hogy leült az infobrigád!
  • toza #2807
    http://download6.gamershell.com/cgi-bin/fh2.pl?auth=jhiFAHH5eRFL.&id=11104&ts=1129060861&cat=movie&filename=FR_TRL_CPL_2A_1300k.zip

    unlom uzonek
  • geri15
    #2806
    Így angol lehet hogy jobban értitek... ja és Counter-Strike-os

    [center]
  • fitutufi
    #2805
    jo a banner
  • Eisenhower
    #2804
    nekem is van. adják ki a multi demot most^^