26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • priluki
    #2883
    Jo is lenne...
  • Eisenhower
    #2882
    reméljem beteljesül az amit tegnap írtam hogy kellemes csalódás ér majd mindenkit, vagy mégtöbb elakada a lélegzetünk^^ de ma csütrötök van, imserőshöz megyek gépet csinálni. idáig akárhányszor voltam nála mindíg akkor jött ki vmi jó cucc. szal lehet ma pl lesz mp demo ki tudja :)
  • Malakai
    #2881
    AI továbbra se demonstrálta magát szerintem ebben, de mindenképpen nemrossz movie... A villámlás állat. :) Az viszont nagyon idegesítene, ha az energiatöltéses hülyeséget nem lehetne kikapcsolni (vagy ha csak pl nem csak a legkönnyebb fokozaton lenne)... Jó, persze gondolom medikitek meg nincsenek a játékban, de akkor is, még mindig jobb az 1-2 medikit (esetleg elrejtve) a mapra, mint így, szerintem.
  • Spirit
    #2880
    Hahóóó..Van itt valaki?2 hét a megjelenésig, és mindenki ül a seggén.:)
  • Spirit
    #2879
    Mindenkinek ajánlom figyelmébe a HD verziót, igaz 100Mb-os, de fantasztikusan jóóóó!Amire szerintem figyeljtek: a falax textúrái, villámlás effekt, ai, iránytűn a pontok, halál után más irányból próbálkozik..
  • Spirit
    #2878
    Ez az új múvi nagyon szuper lett. Végre kezdi a játék megmutatni a foga fehérjét:)
    A srác eldob egy gránátot, a társa elmenekül onnan..végre érzek valami feel-inget is, és nem csak a hibákat látni.Nem teljesen lineáris a játékmenet, kapsz 5-6 feladatot, hogy honnan közelíted meg, és milyen sorrendben csináljátok meg, az már a Te dolgod..Végre lehet taktikázni single-ben is...KIRÁLY..és ez a New Villers egész hangulatosnak is tűnik:)
  • priluki
    #2877
    Jelenleg nincs más téma.. konzol vs pc
    Amugy pc-hez is lehet rezgö kontrollert venni. de minek!?
    16 évesen kaptam egy Ps-1 et akkor aztmondtam huha.. most 25 vagyok,kicsit komolyabb szintü dolgok meg játékok foglalkoztatnak.
  • Eisenhower
    #2876
    [URL=http://www.gametrailers.com/gamepage.php?id=1637]uj muvi ^.^[/URL]
  • dr Kotász
    #2875
    Fogok, fogok, csak most sok a meló, de meglesz.
  • Malakai
    #2874
    Sztem marhára el kéne már vetni ezt a konzol-PC témát, mert van erre külön topic, nem is egy...
  • Paranoia
    #2873
    Sztem nemkéne erőltetni a témát.Mindenkinak a magam véleménye jó,rossz...
    Nekemis van XBOXom és még a TVis megadatot hozzá a szobámba,de azon kivül,h DVDt nézek rajta nem használom,de nem fogom fikázni,mert nem.mindegyiknek megvan a magam sajátos elönye...ennyi
  • Sheltem
    #2872
    "es rezeg a kontroler..amikb +70 % elmenyt jelent..! "

    Dugj a seggedbe egy vibrátort az még +70%.
    Egyebet nem tudok mondani..kérem kapcsojja ki.
  • Spirit
    #2871
    Prilukival értek egyet!Hogy miért?
    a konzol előnye,hogy nem kell fejleszteni(hátránya,hogy FEJLESZTHETETLEN,dobhatod ki a picsába a köv. generációnál), nem fagy, stabilan megy szépen minden alatta.De ebben ki is merült.

    Hátránya meg rengeteg...külön többszázezres tv kell hozzá, nem árt,ha nem a család tv-jét foglalod le. A kontrollere valami überszar(Xbox,Ps-ek, eddig egyik sem tetszett), semmi másra nem használhatod, még csak nem is olcsóbb,mint a pc. 2 évente egy új, 100e ft-os konzol= 2 évente proci(20)+mem(20)+alaplap(25)+vga(35).Ezzel lehet tartani ugyanazt a szintet, de tuti,hogy összetettségben, játékélményben többet kapsz.

    Nem beszélve arról,hogy a számítógépedhez behúzódhatsz a sarokba, kizárhatsz mindent, egy nappaliban lévő 72-es tv előtt ülve nem biztos, hogy ez megvalósítható.

    A legnagyobb problémám pedig a játékok MINŐSÉGE.Szépek, a hangok is jók...de a játékmenet...kb 5 éves korig ajánlott. 20 éves létemre engem egy konzolos játék(esetleg pc-re való konzolos game átirata) 2 percnél tovább nem tud lekötni.Pl Cod2 demo-ban gránátjelzés, jóformán örökélet...lineáris játékmenet..hogy az 5 éves lurkónak, aki karácsonyra kikönyörögte az Xbox360-at, ne menjen el a kedve a game-től, és kérjen sok-sok másikat anyucitól.Ez a konzolokról való véleményem...
  • Paranoia
    #2870
    Én már csináltam 1 bannert,csak dr Kotász úr:)még nem intézkedet az ügyben.
  • fitutufi
    #2869
    visszaszámlálót nyomathatnátok a bannerba ^^ :)
  • priluki
    #2868
    Toza,az összes konzolt kiprobáltam,egérrel mindennel (nekem is van) ott porosodik) nekem az a véleményem hogy simán gagyi az egész.Gyerekeknek való! Sajnos mindig a konzol élvez elönyt a megjelenés terén,de nem baj mert ami késik az jön. Nemakarok senki lelki világába gázolni,de azért elmondom mi szerintem a konzol: Egy postaláda kinézetü szartartályí!! sorry
  • Gabe18
    #2867
    Hát nyilván lehet szebb is,de én mondjuk az Xbox-ot egy "normál" 70-es Samsung tv-n használom,és bizony néha ledöbbenek hogy ebből a hardwerből hogy lehetett ezt meg azt kihozni grafikában.

    Na de hol van már a Cod 2 multi demónk,amely remélhetőleg bebizonyitja hogy egy óriásifantasztikuscsodálatos játékot fogunk kapni. (már csak hogy témához is kapcsolódjon a hozzászólás )
  • zaki
    #2866
    de
  • Forrest Gump
    #2865
    Na mielőtt még nekem esnének a konzolt szeretők, én nem fikázom.( nekem is volt ps2-m)
    Csak annyit mondtam, hogy aki nem invesztál, magán a játékgépen kívül egy komoly TV-be, az olyan nagyon nagy csodát ne várjon grafban.( kivéve, ha már van neki)
  • toza #2864
    ugylaccik meg vmit akartam mondani:D aki dekonzolos az meg szopik mert nem jaccik ezzel..beeeeeee
  • toza #2863
    jaa es GTASA pc n idegesito en "szar" grafikaju,huje iranyitassal...konzolon sokkal elvezhetobb..es hangulatosabb is...meg ezt akartam mondani..

  • toza #2862
    ja meg teny h pc melora van kitalalva...jatekra meg ott a konzol ...egyebkent netezni is lehet ,kotni lant is meg minden..szal tud mindent amit pc,cserebe nem fagy nem fossa ossze magat jatekoktol stb...beeeeeeeee
  • toza #2861
    figymar!azer nem nyomjuk singlet mert fasz akarja 70 eccer is vegig vinni!igen is jo volt eccer 2 cer..vagy hangulatosabb reszeke tobbszor is atjaccani..(mint pl alap cod ban ruszkik kezdo szakasza..az nagyon ott van..)

    aaki meg konzolt fikaz annak annyit csak h lehet pl egeret is rakotni!!hoppa..mingyar megvan oldva celzas..masik meg h nyilvan nem jaccottatok meg konzolon...mert tudnatok h hihetetlen elonye h nem kell installni, krekkelgetni,csak berakod lemezt es megy...multi is van rajta!es rezeg a kontroler..amikb +70 % elmenyt jelent..! celzas valoban erdekes kicsit..de rohatt konnyu megszokni..es kis gyakorlassal eleg magas szintre lehet fejlodni ebben is..pelda erre h mikor halo 2-t(amit pc n nem tom mikor fogsz nyomni...de egyebkent geci jo jatek volt)nyomtam neten kb 4-30 as fregem volt...:D szoval masok tudnak jaccani:D

    ejzenhover: a sniper elit valoban erdekes jatek..konzolon full bugok nelkul:D viszont elvan szarva benne jo par dolog..de azert elmegy..bar 10 percet jaccottam vele es soha tobbe nem fogok..de meg van:D ha nagyon kis dolgokban masmijenebb lenne meg rohatt jora is ossze hozhattak volna..csak levan eccerusitve benne sok minden ..sajnos...

    vissza terve konzolra...kizarolag az tugya fikazza aki meg soha nem nyomott rajta...ami eleg szomoru mert nyilvan valo h geci sok elonye van...persze teny h nem fps re..de cod finest hours pl vilagvero gama volt..tok jo uj mappok fegyverek..es meg szep is vot...hoppa...azt pc n meg ki se jott!!

    jaa meg xbox 360 as vidiok nincsenek felgyogyitva nyilvan..mert h mar kinn van a konzol...es lehet venni hozza gamakat meg minden...szoval az mar boven kesz van..mert h vmert konzolos verziok hamarabb jonnek ki alt.ban...

    mp demo meg bekaphattya!!
  • priluki
    #2860
    Hát konzol az tuti nem kéne még ingyen se...
  • Johnny23
    #2859
    Sziasztok!
    Igy a DEMO,meg a video-k után,a csupa pozitivum(grafika,hangulat,hangok)mellett 2 negativumot véltem felfedezni,de javitsatok ki,ha nincs igazam

    1. AI eléggé buta, (az ellenfelek, néhol csak várakoznak, meg se probálnak elmozogni,menekülni stb.)
    2. eléggé lineáris játékmenet (ami már BiA-ban se tetszett),tehát igazábol nem lehet annyira szabadon mászkálni,megvan az "utvonal",amin lehet elöre haladni
  • Kandurex
    #2858
    De a PC meg jól el van a 17' -19' -el mi? Mit kell még a konzolnak átugrania?
  • Forrest Gump
    #2857
    Hátha már konzolozol akkor ne 52cm-en.
  • Kandurex
    #2856
    LCD TV egy 52 -s olyan 100 - 130 roppi, mondj már nekem 52' LCD monitort.
  • ThugEdge
    #2855
    osztom,azért megnézem,hogy a többség konzolos daewoo tv-jén hogy nézne ki:)))jó nem a daewoo tv-vel van bajom
  • Forrest Gump
    #2854
    Jó, de ne felejtsétek el, hogy ahoz az xbox360-hoz, dukál egy HDTV vagy egy LCDTV. Sima Tv-n nem lesz olyan csili-vili az se.
    Az előbbiek meg nem 2 ruppók.
  • Eisenhower
    #2853
    az a legnagyobb probléma, hogy konzolra főleg a nextgenekre rohadt egyszerű és költségkímélő a fejlesztés. pc-re viszont baromi drága. így egyre több játék jelenik meg majd konzolra mint pc-re sajna ez van. nekem volt ps1-em akkor ps-re nem jelentek meg klafa pc-s játékok, majd váltottam pc-re most meg konzolra jönnek a klafa gammák. viszont az xboxal csak gamelni lehet pcvel ezer minden mást. de ne menjünk bele. ha nem lennének a fejlesztők lusták fejleszteni és főleg játékot optimalizálni akkor nem lenne különbség konzol és pc között...
  • Ma2ska
    #2852
    Ha belelendülnek a programozásába meg még olyanabbak.
  • Gabe18
    #2851
    Aha...
    Azért egy ideig majd most az X360-ra olyan játékok lesznek hogy a pc-k csak csodálkoznak.
    De hogy témánál maradjunk,az X360 röhögve fogja magából kiadni a fotókon látott legjobb grafikán a CoD2-t,és az még igen messze lesz annak a gépnek a max tudásától...(most hogy célozni-irányitani hogy lehet az más kérdés,nyilván a controller nem a legideálisabb egy fps-hez,de korántsem megoldhatatlan)
  • Eisenhower
    #2850
    hát elég ratyi. sztem hagyd a csába.
  • DJ Skyline
    #2849
    én gondolkoztam rajta,hogy leszedjem-e...de csodálkoztam mikor láttam,hogy egy DVD-nyi méret majdnem...akkor azt mondod felejtős?:D
  • Eisenhower
    #2848
    unalmamban kipróbáltam ezt a sniper elite nevű csodát. hát lassan kezdek tőle befordulni. bazz a játék 95%-a full bugos^^
  • Eisenhower
    #2847
    ki más. ZAKI :D
  • odex
    #2846
    ha megjelenik a game és meg is lesz nekem én célzó nélkül fogom vinni a demóba amikor bementem 1 házba a pálya végefelé és ott lőttek fent a háztetőn puskával akkor kikapcsoltam a célzót persze haveromnál nyomtam akkor sorba szedegedtem le az embereket puskával! majd holnap belinkelek 1 képet hogy meik részen voltam :)
  • DJ Skyline
    #2845
    de te is eladtad az SA után,nem?:D
  • ent
    #2844
    Egér nélkül célozni??? ki a tököm tud úgy játszani, talán egy analfabétavakegér?