26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • toza #2923
    195.228.155.145:28967 cod uo ban
    egyenlore nullan vannak
  • priluki
    #2922
    toza nem tok oda felmenni.. nézz valami servert.
  • toza #2921
    egyebkent iijen a cucc ...ezaz
  • Paranoia
    #2920
    rakjuk be a bannert ,rkajuk be a bannert!!!léci lécimert igy külön ablakba nagy méretbe kiábrándító!:)
  • priluki
    #2919
    én nem tok sima codra felmenni..
  • priluki
    #2918
    ok akor keresek sima codot... 1 pill
  • toza #2917
    fenn vok egerrel..
  • Paranoia
    #2916
    inkább sima CoDot akkor megyek énis!
  • priluki
    #2915
    nem jo,, mondok mást
    persze gyertek!!!
  • HD JOHNNIE
    #2914
    mehetek én is? kéne az ip...
  • priluki
    #2913
    én nemtom,majd valaki leirja,gyere addig egérrel, UO-Deathmatch-
    server neve SC map harbor
  • toza #2912
    de codban nem lehet bejallitani!!!h a pad gombjait hasznajja!!vagy ha de akkor ird le micsinajjak!kontroler telepitve..kalibralva..mukodik..mi a kov lepes?!
  • priluki
    #2911
    hadjad má magad belehet állitani a vezérlöpultnál..
  • toza #2910
    de heeej!!ne lehet joy t beallitani!!hoppa!csak eger meg bill van!:(
  • Paranoia
    #2909
    Kösz!jól esett!:)
  • priluki
    #2908
    Na itt vagyok..menjünk föl egy serverre!
  • toza #2907
    figy mar..nem is lehet joy al nyomni:((
  • toza #2906
    na hol mikor??
  • Csoder
    #2905
    Támogatom!
    szeretem a flash dolgokat, főleg ha szépek is
  • dr Kotász
    #2904
    Mit szólnátok hozzá, ha ezt a Paranoia által készített logót használnánk a topic fejlécében?

    Nézzétek.
  • toza #2903
    bocs meg 10 perc..huje 4* iras..:(
  • toza #2902
    azert fontos tenykent kozolnem meg h cod ot ezzel a kontorlpaddal meg nem nyomtam soha ..szoval ne varj tul sokat..max 70 % al nyomlak majd csak le:D
  • toza #2901
    okk..irok ep egy dvd t..add meg a krealt szerver ipjet ..mingyart ott vok!max 10 parc..alap cod?vagy uo?
  • priluki
    #2900
    Persze,jöhetnek nézök is.. Alig várom!! Toza, MENJÜNK!!
  • urbijoe
    #2899
    csak az a baj hogy az xbox360 vigdeo kicsit jobb graffja van mint pc-n
  • Paranoia
    #2898
    Erre énis kiváncsivagyok!!Ha lehet nézni AKAROM Specbe!és dokumentálok is,h hiteles legyen
  • priluki
    #2897
    Miattam akár most is mehetünk...
  • toza #2896
    OFF
    jaja!!pl ultimate spidermant pl tok jo!!
    On

    okees priluki !!mosthogy mondod ,akkor jutott eszembe h van egy saitek kontrolerem!!hahaaaaj!!nevezd meg a hejet es idopontot ..elotte gyakorlonom kell kb 4 napot..es akkor utanna talakozhatunk!:D
  • priluki
    #2895
    quack és toza
    pc-hez is van kontroller!! Tehát toza,, feladat adva van,le tudjuk játtszani,ha nyersz: INGYEN viheted..
  • quack
    #2894
    hát most nem azér de pl. egy bf2 nemtúlzottan "fut" el 800*600 low beállítások mellett egy 35k-s karin. szvsz egy messze nem csúcs, de felsőkategóriás gép (csak a gép) 200k. spec párszor jácottam xboxal, sztem tök jó kontrollere van. ok, fps-t nem lehet konzolon jáccani, de viszont vannak olyan játékok amiket pc-n is messze jobb controllerrell jáccani....
  • toza #2893


    oke!es hogyan olgyuk ezt meg?:D mert h nincs pc xbox kozos szerver..na mindegy..add oda inkabb pezer!!

    ijesmi video egyebkent mar volt nem?mer mindig csak 2-3 mappot mutogatnak?!!?:((
  • Paranoia
    #2892
  • priluki
    #2891
    Odaadom ha megversz cod-ba mondjuk rifle only,DE, neked kontrollerel kell játtszanod..
  • toza #2890
    Off

    Sheltem:elfelejtettem kerdezni h mivel nyilvan sajat tapasztalatodat irtad..szoval te hasznaltal valamijen keno anyagot e..?vagy csak siman felnyomtad magadnak?es ra is kell ulni vagy csak kicsit kell feltolni?vagy hogy megy ez?biztos gyakorlottabb vagy mint barki mas..csak azert kerdem...
  • toza #2889
    haa ott porosodik akkor inkabb add el nekem lecci!!...
    Sheltem : vibratort probaltam ..nem lett jobb azert kosz a tippet...
  • Ibron
    #2888
    ...ilyen az élet.
  • Spirit
    #2887
    Hát ez tény, szörnyen játszik az ipse...nem veszi észre, hogy tőle 3 méterre guggol előtte a szoba közepén....szörnyű...és ilyen emberek már game-elnek vele..meg sem érdemlik :D
  • Paranoia
    #2886
    de tényleg:D én már nemis mertem szóba hozzni,mit lámáskodik
  • priluki
    #2885
    Most néztem a videokat,elég komolyak,nade pont azt röhögtem a videon a csávo alig talált be az ajton a hiper-super rezgös kontrollerjével. LOL
  • Spirit
    #2884
    Multi demoról lemondhattok, nem lesz szerintem..max megjelenés után...semmi hivatalos hír, csak találgatások és fake mail-ek...:(