26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Paranoia
    #2963
    hmmm
  • Eisenhower
    #2962
    értem hát akkor neked jóéjszakát
  • abonyitomz
    #2961
    ja és a gamerek egész nap nyomni fogják , a kisgyerekek holnap a suli padját fogják koptatni , mellesleg holnap nekem nincs suli , MP DEMO 4eveeeeeeeeeer!!!!!
  • abonyitomz
    #2960
    Egykét nem hivatalos forrásból szereztem az infot , hogy magyar időre átszámítva holnap HAJNAL 2re (5 óra múlva) várható az MP demo kiadása! gamerek fennmaradnak , kisgyerekek akkor már alukálnak
  • Spirit
    #2959
    :D
  • Eisenhower
    #2958
    hát én írnék csak sztem kimoderálnák az egészet^^
  • Spirit
    #2957
    Eisen: Arra én válaszoltam, Te nem irogatsz oda?:)
  • Eisenhower
    #2956
    activision super happy fun train with sprinkles <<--elég lol szervernév ^.^
  • priluki
    #2955
    MP DEMOMP DEMO /azonnal/

    Ezuton üzenem a gyártoknak,hogy 0:00 a határidö az Mp demo kiadására,különben biologiai csapást mérünk az eggyesült államokra.
  • Eisenhower
    #2954
    "Call of Duty 2 Undergoing Multiplayer Testing, Again :D"
    i smell GOLD

    (IWNation)
  • Spirit
    #2953
    Azért ne éljétek bele magatokat, az info lehet fake is....bár furcsa, hogy pont ma fejezték be, mikorra valaki írta,hogy lesz mp demo...úgyhogy reménykedek...:)
  • Eisenhower
    #2952
    azt kihagytad hogy most azonnal ^^
  • priluki
    #2951
    MP DEMOMP DEMO
  • Eisenhower
    #2950
    sztem este vmikor fog jönni ha jön. vagy esetleg holnap. amcsiba még korán van a demokhoz. sztem most a fun szerveren levezetik az eddigi hajtást. és tesztelik az mpdemot, majd lehet este meg kiadják a népnek :)
  • Eisenhower
    #2949
    :D
  • Spirit
    #2948
    Még bármi lehet, ígérem figyelni fogok, úgyis családi gondok vannak, egész éjszaka fennt leszek.Magyar idő szerint hajnali 3-ig lehet várni nagyjából.Ha van valami, AZONNAL szólok:)
  • Spirit
    #2947
    Gyerekek, azt nem mondtam hogy MP demo..azt se, hogy ma...de azt ne feledjétek,hogy demot csak befejezés után szoktak kiadni, márpedig a demo az előbb jött ki, válaszolva a DOD:S-re.Ezért Pre-release. Ma befejezték a game-et, ezért joggal várunk egy normális, teljes demo-ra. És ugye nem 3,5 óra van hátra, mert ott még csak fél 2 van(-7 óra)
  • DJ Skyline
    #2946
    BF2 Demo is este jött ki!:)
  • priluki
    #2945
    kokesz ne itt terjeszd a negativ sugaraidat mert nem tudunk imádkozni.
  • kokesz92
    #2944
    én is szeretném, de azt kell mondjam h ebből már nem lesz semmi... ha egyáltalán lesz mp demo, az már nem ma lesz.
  • DJ Skyline
    #2943
    van még 3 és fél óra a csodára!
  • priluki
    #2942
    imádkozom inkább akkor..
  • toza #2941
    viszont a 2.singel demo a full utan jott..es nem volt mp demo se uo ban se cod nal:( de ejzenHAVER azt monta h ma csoda fog tortenni..en bizakodom!!!tegyetek ezt ti is
  • Spirit
    #2940
    visszagondoltOk
  • Spirit
    #2939
    Gondolom az, hogy BEFEJEZTÉK!Mostantól nem tesztelnek, hanem FUN-olnak:)
    Mivel a Demo általában olyan céllal jelenik meg, hogy" ilyen lett, próbáld ki, vedd meg", ezért csak a játék befejezése után várható demo. Ez ma történt meg...Bár ha visszagondoltak az első részre, ott is 2 Single demo jött ki.Reméljük a legjobbakat.
  • priluki
    #2938
    mi miuj? lemaradtam
  • Mester01
    #2937
    jah jah!
  • toza #2936
    eeez ugynezki h isteni aldas?!!?csoda!!?!? elmegyek rantani oromomban
  • Spirit
    #2935
    Mester: Most vettem észre én is..nem Dedicated test, hanem Happy fun, magyarul 1.0, kész, ámen,befejezték csak még nem írták aranyra..100% hogy még a héten bejelentik..
    Elméletileg mostantól várható mp demo, ha hajlandóak kiadni...
  • Mester01
    #2934
    66.77.144.214:28960
    Fiuk ez most hogy is van?????
    Nincsen lekodolva meg atvan irva a server nev is....
  • Ibron
    #2933
    Aha,köszi infokat....pénzem most nincs,megpróbálom átállítani.
  • Spirit
    #2932
    35-ért nem kapsz normális videókarit? Inno3d 6600Gt 128mb-os..hozzá 20-ért A64 3000+...és ne mondd, hogy ezen nem megy 800*600-ban a BF2:)))
  • Paranoia
    #2931
    köszi,igazán jól esik az ilyen:)
  • priluki
    #2930
    Ne reménykedj..
  • Curtis
    #2929
    Hi,

    Szerintem is jó a flash banner.
  • toza #2928
    na mire felmentem lejottel:D..hagyuk picsabe..inkabb add el nekem konzolt!:D es varjuk meg ejzenhavert a jo hirrel!!h van mp demo...ejfelkor csak lesz vmi csoda..
  • toza #2927
    vagy de!!a next veapon,prev veaponnak be allitasz vmit..es azookal tucc!
  • toza #2926
    vegyel 1300 er optikai, gorgos egeret....sztem nem lehet ...nem?!
  • Ibron
    #2925
    Jah......1kérdés.Nekem azt írták FD Arcokon meg mindenütt,hogy az egér görgőjével lehet oda ülni a dzsipben lévő fegyverhez,ha egyedül vagyok a dzsipbe..de nekem niiincs göööörgőőőőm....akkor mivel lehet?vagy átlehet ezt valahol állítani?
  • toza #2924
    -=[GAT]=- a neve