26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Spirit
    #3003
    Link
  • Sanko
    #3002
    :-) ok.....volt korábban egy link aasszem a fileplanet vagy hova...ot volt külön COD2 szekció...azt nem tudod?
  • Spirit
    #3001
    Ha lesz valami, úgyis írom...látod, 3 percre Rá azonnal válaszoltam..mondtam,hogy figyelek:)
  • Sanko
    #3000
    csak kérdezem....hogy lehet-emár...
  • Spirit
    #2999
    Hogy mi bajod van?...megtámogatnád egy linkkel?
  • Sanko
    #2998
    ....MP DEMO DOWNLOAD.....
  • Spirit
    #2997
    1 minute...kezdek begolyózni...na most lemyegk a kutyákért..2-3 perc kihagyásért elnézést..
  • Spirit
    #2996
  • trident
    #2995
    A tesztszerveres dolgot láttam én is, kíváncsi vagyok.
  • Spirit
    #2994
    Javulok, most 4 perc kellett a válaszért..:)
  • Spirit
    #2993
    valószínűleg reggelig...érdekel a téma,és úgy sem tudnék aludni...
  • priluki
    #2992
    LOL,nem semmi vagy.. amugy meddig leszel fennt?
  • Spirit
    #2991
    iwnation,gamershell, callofduty.com,infinityward.com, valamerre...mindgeyik meg van nyitva Operában, és frissítem őket 2-3 percenként
  • priluki
    #2990
    Hiába mutogatjátok a konzolos képeket,, a graf nem minden,amugy meg pc-n is van olyan a graf.Mind 1,a minap letöltöttem a Toca race drive 2,sajna utolag tudtam meg hogy konzol átirat,szép szép de ott vége is az egésznek,semmi realisztikusság nincs benne 200 veheted a 90 fokos kanyarokat,,ááá Igy van,a konzolt a gyerekeknek csinálták,azok élvezik ezt is..
  • priluki
    #2989
    melyik honlapon lesz ha lesz valami?
  • Spirit
    #2988
    max 6 percet fogok késni, ahogy látom:)
  • Spirit
    #2987
    Még semmi, de ahogy ígértem, vagyok...
  • priluki
    #2986
    Igencsak elcsöndesedett mindenki.. semmi uj info?
  • toza #2985
  • Paranoia
    #2984
    ugylátom ma se kerül fel a bannerem
  • Malakai
    #2983
    Ez sima XBox, hol látsz te 360-at?
    Ez tetszik, hogy így fikázzák az emberek, áhh, mind1..
    Amúgy ez xbox360 pl: Gears of War
    Ez meg PlayStation3: Metal Gear Solid 4

    De szerintem itt és most lezárhatnánk már a konzol témát, mert tök fölösleges erről dumálni, ha jobban érdekel menjetek ezzel foglalkozó topicokba, szarozni meg azt se kell, ahogy a PC-t se, mert aztán úgyis utoléri mind2t, az pedig, hogy a játékélmény melyik kinek, mennyire jön be, az teljesen szubjektív (ha nem érted nézd meg az értelmező kéziszótárban)!
  • Eisenhower
    #2982
    na mostmár a konzol vs. pc mizériát jó lenne befejezni. vagy menjetek át a megfelelő topikba! cod2 topik szal erről beszéljünk. csekkoljátok a site-okat és ha van vmi írjátok meg ^^
  • DJ Skyline
    #2981
    na én is hozzászólok ehez a konzol vs pc témához!:)

    ennyi lett volna!:))))))
  • toza #2980
    xbox 2001 es teknologia..ahozkepest szvsz mocsok jo...hoppa
  • Spirit
    #2979
    640*480, no aniso, no AA, úgy nézem bilinear szűrés..faxa..kb gf2-es időkben mentek a game-ek ilyen feature-ökkel, bár a poligonszám igen magas...na emiatt a felemás dolgok miatt SEM szeretem a konzolokat...

    De hogy On is legyek...MI AZ A NEM HIVATALOS FORRÁS? Hasraütés közben ilyesmit nyögtél?"hájnaaaaaa..khátőőőőőő.." 2 hasbarúgás:)
  • priluki
    #2978
    Hát ritka gyér a graf...
  • Paranoia
    #2977
    ez a sima XBOX
  • odex
    #2976
    eléggé fos az x-box!!
  • odex
    #2975
    ezt nem hagyhattam ki ezt be kellett linkelnem most őszintén ez az x-box 360?
    hl2
  • Paranoia
    #2974
    a mocskos szájukat,de rossz lehet nekik
  • Eisenhower
    #2973
    nah a srácok nagyon funolnak. végigmennek az összes játékmódon^^ most tartanak a CTF-nél ^^ előbb volt HQ előtte s&d ^^
  • toza #2972
    OFF

    vki irta h szar konzol ..mert hogy nem lehet fejleszteni.. ITTvan nehany kep hl2 bol xbox ra.. ugynezki nem is kell... a jatekokat csinaljak meg frankobban... szal ennyi..reszemrol zartam a temat..bocs..
    ON
  • priluki
    #2971
    Azt irta "nem hivatalos forrásbol" már bocs...
  • R0sc0
    #2970
    ember te honnan a busbol szeded ezeket? Már töled 100x láttam hogy "biztos forrásbol"...

    inkábbb ne irj ha nem tudzs valami értelemset mondani. A hulyeségeiddel meg maradj ott ahonnan jöttél.

  • priluki
    #2969
    Megint felugrott a topik népszerüségi indexe!
  • Darukezelő
    #2968
    gamert írjuk át kockára!:)
    htxvm
    nem lesz suli,mert lógni fogsz a demo miatt...
    az lesz csak a vitszes,ha nem lesz mp demo!:)
  • abonyitomz
    #2967
    kösz nem , épp ilyen alkalmakra tartogattam a hűtőben a Red Bullt , megiszom és végig virrasztom az éjszakát :D
  • toza #2966
    huje munka..egyebkent rajottem ha eladom pc met tudok venni cod 2 t!! cserebe elkell csak mennem mindig ismeroshoz jaccani..tok jo..
  • priluki
    #2965
    én napi 24 orábol 16-ot a gép elött töltök.. (de csak azért 16-ot mert sajna aludni is kell)
  • priluki
    #2964
    Hát én tuti fennt maradok.. Ha igaz a hir akkor az imám meghalgatásra talált