26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Sanko
    #3043
    HI *.*!

    Tavaly lehetett jelentkezni beta tester-nek erre a gaméra és kaptam is rá lehetőséget.
    Tegnap elküldta a cég az FTP címet ahonnan le tudom szedni az mp demót.
    Írták hogy minden képpen megvárják a véleményem mielött kiadják az mp demot...

    Sajna én csak vasárnap este tudok vele foglalkozni....de hétfőn el küldöm nekik a tapasztalatokat.....

    addig is türelem....

































  • Spirit
    #3042
    Ne itt kérjétek emberek..MINDENKI MENJEN AZ IWNATION FÓRUMÁBA, ÉS OTT KÉRJEN...Talán még hallgatni is fognak ránk...én heetk óta ott vagyok, sok bug-ot javítottak ki, és ötlett vettek bele, amiket a fórumon írtak...gyerünk gyerekek!!!
    és hogy "feldobnák már netre azt a kurva mp demot!".....milyen "AZT A"?
    ÚGY NÉZ KI NINCS IS TERVBEN,HOGY LESZ!!!!
  • Ibron
    #3041
    jaja.....demooooot akarunk,demoooot akaaruuunnnnkkkk.........
  • Eisenhower
    #3040
    most bent van egy iw-s srác a szerveren.... persze ő az első [IW]SpicyPeanuts
    jól be kéne menni a szerverre és anyázni hogy te homok az apád faszát jáccol itt inkább raknátok már fel netre az mp demot a népnek!
  • odex
    #3039
    hát már igazán mondva siethetnének az mp demoval!
  • Eisenhower
    #3038
    jah. volt minden ctf s&d dm tdm hq meg még egy vmi de arra már nem emlékszem. most épp TDM-eznek ezek a genyák. ahelyett hogy feldobnák már netre azt a kurva mp demot!
  • dr Kotász
    #3037
    I doubt they where testing an mp demo - nem hiszem, hogy többjátékos bemutatót (:DD) teszteltek.
    multiple gametype and maps w(h-?)ere being played yesterday - több játéktípust és pályát játszottak tegnap
  • Eisenhower
    #3036
    sztem vmi olyasmi hogy tegnap tesztelték (talán multi demot ) a multi részt
  • Mester01
    #3035
    i doubt they where testing an mp demo
    multiple gametype and maps where being played yesterday

    Nah valaki kurva gyorsan forsitsa le! :)

    Forás.
  • toza #3034
    akkor ugy mondom h "kijott"..kloncds..stb...de inkabb hir cod 2 mp rol vagy barmirol az van e ?!
  • Malakai
    #3033
    Egyrészt, már elölre le volt fektetva, hogy mikorra jön a CoD2 és a FEAR is, a FEAR-t feltörték még most (18. jelenik amúgy meg), nemhiszem, hogy emiatt tartana bármit is vissza az IW... Hogy warezban? Ejnye-bejnye.. :) Amúgy meg nemhiszem, hogy már oda jutott volna, hogy warezolják.
  • toza #3032
    jojo!en csak mondom h ezert kell varnunk..huje pezhajhasz izek miatt..de no para..vannak meg csodak...

    es hirek?azok nincsenek?en nem lattam semmit:(
  • Mester01
    #3031
    Engem nem érdekell a F.E.A.R engem csak a CoD2 FULL érdekell..
    De nem vok telhetettlen ezért beérem a CoD2 MP DEMOval is..
  • toza #3030
    na..kinn van a FEAR..szoval ezert csuszott cod 2..mindig a huje versenges miatt szopunk mi,fogyasztok..nemer
  • Eisenhower
    #3029
    mi na? pi-na? ^^
  • ent
    #3028
    na?
  • Spirit
    #3027
    Ha IW-s, vagy AV-s emberke mond valamit, azt nagybetűkkel fogom írni, nyugi:D
  • Eisenhower
    #3026
    a megjelenést egy videoban mondta el az iw vezére....
  • Malakai
    #3025
    Ez is ilyen nem tudni honnan van az infó hülyeség egyrészt, másrészről komolyan gondolják, hogy egy ilyen csapat, egy ilyen névvel elfelejti bejelenteni a GOLDot? :D Szerintem a német oldalon lévő akárkitől ez is csak ilyen kamu-infó.
  • Spirit
    #3024
    Még semerre...de elméletileg lehetséges,hogy kapunk...de még SEMMI nem biztos, csak az, hogy 25-én amcsiban, nov 4-én EU-ban meg fog jelenni:)
  • Eisenhower
    #3023
    ezt én is megtaláltam. akkor most magyarul is jöhet ^^
  • kokesz92
    #3022
    mp demo? merre van már?
  • Spirit
    #3021
    I found the following On cod-infobase.de (translated by myself):

    "Somehow Activision seems to have forgotten the "Gold" announcement for Call of Duty 2, because the game is supposed to be finished and already on its way to a european pressing plant. There 25000 CDs/DVDs are pressed within 12 hours by one machine, 6 machines are supposed to be running 'round the clock for Call of Duty 2. Therefore the game will hit shelves in time (25.10./03.11)."

    Ezt találtam...

    The guys from cod-infobase didn't mention, where they got this info from...

    But, the AVI Testserver is public now and no longer passworded (MP demo?). However, in a few weeks I can hold this game in my hands .
  • Ibron
    #3020
    Bocs.....javítok....tehát:A kaszás mesélte nekik tea délutánon.....csak elírtam.
  • Ibron
    #3019
    A kaszás emsélte neki a tea délutánon...ha jól emlékszem,még a GTA:San Andreas se volt sf-s....pedig azon is mennyit agyalt mindenki,hogy vajon rajta lesz-e a védelem...és nem volt.
  • throne
    #3018
    szedték
  • throne
    #3017
    sehol nemtalálok jelet arra, hogy sf-vel lenne bevédve a játék, pedig jól körülnéztem :/ nemtom honnan szedtél ezt a rémhírt..
  • Eisenhower
    #3016
    Gamechronicles preview
  • Eisenhower
    #3015
    én nem mert annyira álmos voltam hogy leszartam az egészet. mondom ha kijön akkro se tudok vele gémelni csak ma délután
  • Sanko
    #3014
    jééé lehet billentyűvel is irányítani?
  • Malakai
    #3013
    Hehe, csak nem beszívták a tegnapi-mai várakozók? :D
  • abonyitomz
    #3012
    szép!
  • priluki
    #3011
    Mutatos darab,de aki már a régit megszokta...
  • bigapó
    #3010
    jó lesz nekem a régi billentyű is:))
  • Paranoia
    #3009
    Fanatikusoknak

  • toza #3008
    hat sehol semmi?!ezert keltem ijen koran?!:(
  • priluki
    #3007
    Akkor jo éjjt...
  • priluki
    #3006
    Spirit ,eltüntél msn-böl
  • Sanko
    #3005
    Domino előzetes
  • Spirit
    #3004
    EZ NEM A DEMO..csak ÁLLÍTÓLAG itt lesz..nem hiszem..