26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Malakai
    #3203
    Nyugi emberek.. :)
    Igen, sokszor csúszik nálunk egy-egy játék megjelenése, mintha sokat ülnének a játék dobozának magyarításán.. De amúgy Okt.24.-ét, hogy jutott eszedbe kérdezni, hisz az US megjelenés? EU megjelenés továbbra is Nov.4., amit egyenlőrre nagyon ígér minden bolt, hogy akkor ott, náluk kapható lesz, tehát most nem kell ezért kiugrani a földszintről, belefolytani magatokat egy kanál vízbe, vagy felakasztani magad az olvasólámpára...

    Ja és megjelenésről nem mindig a bolti eladót érdemes kérdezni, jobban jársz, ha írsz nekik, esetleg felhívod mintha bemész. :)
  • ent
    #3202
    Keretbe fogom foglalni annak a nevét!!!!

    #3201 - kapják be a faszomat... Ez most felbaszott, nem is dolgozom tovább, hazamegyek... codozom [szomorú, csügget]
  • bigapó
    #3201
    tennap bementem az egyik 576-os üzletbe. kérdem az eladótól, hogy mikor jelenik meg a call of duty 2? mert Én olyat hallottam, hogy okt 24, ez igaz? hát, ez nem igaaz teljesen:)) nálunk, Magyarországon majd csak az ÉV VÉGÉN valamikor...
    ez jelenti azt, hogy az EU-ba vagyunk?? most természetesen az eredeti, díszdobozos változatról beszélünk, nem a 20 forintos "boltokról". még mindig peremvidéken élünk:((
  • Yossarian
    #3200
    hátha a megjelenés előtt el tudja lopni valaki :D
  • #3199
    De nehezen megy az idő :)
  • ent
    #3198
    4 day 9 hours
  • abonyitomz
    #3197
    az mindjá itt van
  • toza #3196
    4 days 12 hours
  • ent
    #3195
    Naon király, naon naon....
  • Paranoia
    #3194
    Hmmm...klaszkis videó valóban!
  • Ibron
    #3193
    ....nagyon állat a vidi,már nagyon várom...köszi a linket.
  • Eisenhower
    #3192
    Cod2 Concept art

    Stalingrad
    Africa
    egyéb1
    Egyéb2
    Captain Price

    a képek az IWNation fórumáról származnak.
  • Eisenhower
    #3191
    [URL=http://files.filefront.com/CoD2+The+End+of+the+Beginning+Soundtrack+mp3/;4266994;;/fileinfo.html]COD2 soundtrack #1[/URL]

    [URL=http://files.filefront.com/COD2+Railroad+Station+No+1+Soundtrack+MP3/;4266988;;/fileinfo.html]Cod2 Soundtrack #2[/URL]
  • Eisenhower
    #3190
    az orosz amikor kifujja a levegőt látszik a lehellete is^^
  • Eisenhower
    #3189
    megnéztem. azt kell mondjam
  • Eisenhower
    #3188
    Call of Duty 2 Launch Trailer
  • Ibron
    #3187
    Azt én se tudom,mer elvilleg controllal lehetne,de nem hasal...mind1....nekem tetszik,de abban igazad van,hogy CoD forever...de a 2ig el kell ütnöm valamivel az időt.
  • moralosan
    #3186
    sztem amennyire a valósághűségre törekedtek a BiA fejlesztői, pont annyira cseszték el az egészet. Az a bizonyos "stratégiai rész" annyiból áll, hogy az egyik csapatodnak leadod a fedezőtüzet, te meg egy L alakban a fritzek mellé kerülsz... Azt sem értem, miért nem lehet hasalni(?).

    CoD forevör
  • Ibron
    #3185
    Brothers in Arms: Road to Hill 30
    Brothers in Arms: Earned in Blood


    Nesze máris két játék,ami normális és a témája is az,ami a CoD2-é...csak talán ez sokkal jobbb....engem teljesen odaköt a géphez,bár tény,hogy minden második világháborús jtáékkal így vagyok...most épp Earned in Blood-oztam.


    Kotász:néha jöhetnél FD Arcokra,hogy kinyírjuk egymást.
  • Ibron
    #3184
    =hupsz...összekevertem a két szmájlit...utóbbit akartam berakni.
  • Ibron
    #3183
    és F-1-be autókat hajkurászni?....szóval mindegyik normális...de csak vicc volt.
  • DJ Skyline
    #3182
    "Ingyen CoD2 az nVidia kártyák mellé

    Az Nvidia és az AtVi közös "Bundli" akciójának értelmében aki most vásárol NVIDIA® GeForce™ 7800 GT-bázisú grafikus kártyát, az a Call of Duty 2 játékot ingyen, ajándékba kapja a kártya mellé. Az árucsatolás projekttel az EGVA viszonteladó cége és a PINE Technologies egyik leányvállalata, az XFX foglalkozik.

    Akit mélyebben megérintett a történet, vigye a kattintóját a linkre itt alább!
    Call of Duty 2 BUNDLE (nVidia)"


    forrás
  • Malakai
    #3181
    Mondjuk hagyd el a lakást, és ne internet kávézóba menj. :)
  • Paranoia
    #3180
    Már probálkoztam ilyennel,csináltam bannert,ami sztem az éledbe nemfog felkerülni ide.Az lekötött 1 darabig.
    De akkor megyek...tekerek 1 cigit
  • Malakai
    #3179
    Akkor csinálj mást, foglald le mással magad, nem muszáj a géphez láncolnod magadat!
  • Paranoia
    #3178
    hát már ugynézki,h ez 1 játékban alapdolog ugyhogy...
  • Istencsászár
    #3177
    akkor nejácc:) egyik játék sem normális.. pl: codba embereket gyilkolni normális?:)))
  • Paranoia
    #3176
    HJA! engem picit idegesít!Semmmi normális játék nincsen,nemjönn ami enged különösebben,oda láncolna a géphez csak ilyen sz@rságok...
  • Malakai
    #3175
    Jah, meg a tetriszesek is már rég játszhatnak, brühühü.. Most ezen kell sírni? :)
  • Paranoia
    #3174
    Ahh már kvékesek is tolják a gammájukat Nah de se baj...majd mikor torrentre felkerül a CoDII...
  • KM
    #3173
  • dr Kotász
    #3172
    Thank you!

    The non-Hungarian speakers
  • toza #3171
    5 days 10 hours
  • toza #3170
    5 es fel nap..
  • dodgecharger
    #3169
    2. VH-s, de a demo alapján sokkal de sokkal szinvonalasabb lesz a CodII
  • toza #3168
  • ent
    #3167
  • zsolti001
    #3166
  • Realtibi
    #3165
  • Eisenhower
    #3164
    hát amikorra kijön addigra lehet már a 3. világháborurol fog szolni ^^