26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • R0sc0
    #3243
    Egyre több játék várható konzolra mivel sokkal könnyebb fejleszteni rá mint PCre.

    sajnos ez a helyzet :(
  • KM
    #3242
    Jaj-jaj, nem vagyunk mi olyanok!
  • Dietrich
    #3241
    UO-nál legalábbis ez volt :)
  • Eisenhower
    #3240
    XBOX 360: Már kipróbálható
    [2005-10-20 @ 11:46 - Invi] (kommentek: 14)
    Igaz, hogy hivatalos megerősítés még nem érkezett, de USA szerte olvasható a neten, hogy a Wal-Mart üzletlánc boltjaiban több helyen "demó bodékat" helyezett ki a Microsoft. Az üzletbe betévedők XBOX360-on olyan játékok demóit próbálhatják ki, mint amilyen a KingKong, a Kameo vagy éppen a Call of Duty 2. Európában valószínűleg hasonló akciókra nem számíthatunk pedig milyen fun lenne kis hazánkban is shoppingolni járni a Tecsóba, hogy toljunk egy kis CoD2-t ala XBOX360.



    faszom, és hol van a pc-s?
  • Malakai
    #3239
    A cod-osok túlzásba viszik, amúgy igen, csillogás van az életben, csak nem olyan szembetűnő, az új shaderek sokaságával faca anyagtulajdonságokat lehet készíteni, az IW-nél mondjuk nem kezelik a leg profibban, vagy csak ízlésficamuk van, de ez van, amúgy nagyon is jó, hasznos dolgok. :)
  • Eisenhower
    #3238
    mert melegük van^^
  • toza #3237
    mer izzadnak?!?
  • zaki
    #3236
    az a minimum :D
  • Eisenhower
    #3235
    azér olyan me az amcsik izzadnak ^^
  • Dietrich
    #3234
    4 nap múlva az nforce oldala lefog pusztulni
  • toza #3233
    homokrol jut eszembe..mer van ennyi shader minden uj gamaban?!sztuk igy csillog villog a valosagban is minden?!..siras...homoru vok...
    uj videoban is ugy nez amerikaiak ruhaja mintha zuhany alol leptek vona ki..azert ez mar kicsit sok

    hoember rulz
  • Yossarian
    #3232
    szpemtopik :DDD
  • zaki
    #3231
    hülyék :D
  • Paranoia
    #3230
    Homokozóba:D lassan inkább hóembert kell csinálni
  • Malakai
    #3229
    Ki tart vissza? Menj le a homokozóba és építs várat, vagy valami! :)
  • Guer
    #3228
    jáccá vmi mással
  • zaki
    #3227
    JÁTSZANI AKROK MÁÁÁÁÁR
  • M@TriX
    #3226
    na basszus afüstgránát itt elnyeri az értelmét, huh, nem rossz, na majd liveba meglátjuk mit mutat
  • M@TriX
    #3225
    na lássuk
  • Realtibi
    #3224
    sztem maár mindenki
  • DJ Skyline
    #3223
    [játszani akar már]--->--->--->
  • M@TriX
    #3222
    ezt talán a mérete miatt még kihagytam anno :)
    de most lezúzom azért :)
  • toza #3221
    kosszi...vegyel sbt!!"ocso" es jo
  • Paranoia
    #3220
    9600XT 256Megás,celeron 2,4 512ram ennyi...hja meg a qv@ audigy 2zs,ami még mindig nemazt csinálja amit kéne!
  • toza #3219
    te nem lattad korabbi videokat?!?!ejnye bejny!!
    akkor:
    http://callofduty.hu/news/cod2/cod2_e3_shakycam.avi

    magyar o.n megjelenes:
    14nap 11 ora 36 percpartra szallos kezikameras rohatt regi video de szvsz legjobb
  • toza #3218
    nem:D eszembe se jutott csak erdekel h mivel hoztad ossze..nekem 2870 korul volt nemreg..es tudni szeretnem mivel lehet tolni rajta..ennyi
  • M@TriX
    #3217
    huh ez a trailer beszaras a lezuhanó katona lesodorja a másikat azért az elég durva... meg a többi dolog is :)
  • Paranoia
    #3216
    Ööhmm mert most fikázni fox vagy mért??!csak sztem célszerübb ezt kiírni ,mint felsorolni,h mennyi minden sz@rság van a gépemben...
  • Paranoia
    #3215
    hát számomra elég megterhelő tud lenni 3,5 giga:S de már 1hete nagyon nem töltök semmit,ugyhogy most feltornáztam az arányom ugyhogy jöhet!!
  • toza #3214
    nemigaz h oroszok fule mennyit kibir!!mekkora hosok... 3205 os hsz ban latott kep alapjan..
  • Ibron
    #3213
    Bocsi,a dátumnál kimaradt a pont..tehát 2005.10.20dikán...
  • toza #3212
    Off
    eez a 3DMark03v360 : 3911..ezt mivel erted el!?!?
  • Ibron
    #3211
    3,5giga,vagy több.....legalábbis régen valami ilyesmit hallottam.....Paranoia elhunyt 2005.1020dikán szívrohamban...bővebb információ:a muksó azért kapott szívrohamot,mert meghallotta,hogy a Call of Duty2 3,5giga lesz.....
  • toza #3210
    4 korul:D de a torrent file biztos kisebb!ha quake 4 2.65 akkor ez sem lesz sokkal nagyobb...
  • toza #3209
    4 days 7 hours..

    akinek van kinn ismerose az legipostan 2,3 nap alatt hozzajuthat konnyeden!!
  • Paranoia
    #3208
    Hinnye Tudja vki ,hány giga lesz? CSak,h ne kapjak a szivemhez,ha meglátom torenten
  • KM
    #3207
    Hinnye, de jó lesz ez!
  • Yossarian
    #3206
    Tudtommal nem csak Magyarországon, hanem egész Európában később jelenik meg.
  • Malakai
    #3205

    Tessék, többel én speciel nem szolgálhatok. :)
  • ent
    #3204
    [lenyugodott]

    De legalább egy darab multi pályát, egy railt, vagy bármit... plz léci,léci..