26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Mester01
    #3284
    Ezek szerint..
  • ent
    #3283
    3 days 9 hours 17 minutes
  • Malakai
    #3282
    Amcsiba, meg németben is M1897 van? :/
  • Malakai
    #3281
    Húha, te aztán nagyon értesz a játékfejlesztéshez...
  • Mester01
    #3280
    Nesztek.ti kis puzik MP Screenshotok!
  • Yossarian
    #3279
    iktass be kapcsolót a kábelekbe! :D
  • kRockA
    #3278
    hát azért inkább legyen neki egy kis gagyi securom 7..... nem akarok tábkábelezni meg minden, amúgy hétfőre azért gondoltam mert h 3 nap...
  • ent
    #3277
    És hajrá, pénz is gyűjtünk (2 euro/kopf) ennek a hekkernek.
    Na és ha véletlen olvasná e fórumot, és nem ért magyarul:

    plz, hack the cod2, plz
  • ent
    #3276
    Védelemről csak annyit, ami biztos, hogy páncélautóval 4 fegyveres 2 sofőr 1 programozó és maga az elnök védi 25-ig...

    Egyébként meg rebezsgetnek olyat, hogy lesz staros védelmde, ez kamu. Nincs olyan védelem ami védelem lenne a codozni kíváni hekker előtt.
  • Mester01
    #3275
    Hétfön? Nem Kedden? Szvsz a Kedd az a 25. nem?
  • kRockA
    #3274
    szar h hétfőn jelenik meg... remélem tényleg hamarabb kidobják feltörve (védelemről mit tudni?)
  • ent
    #3273
    3 days 11 hours 15 minutes
  • toza #3272
    3 days 12 hours
  • toza #3271
    2 pont minusz.. a helyesírást meg igy..
  • bigapó
    #3270
    a fordullyon-t így kell írni...
  • abonyitomz
    #3269
    mé?
  • toza #3268
    3 days 13 hours
  • toza #3267
    ugylatom ujabb hejesiras koruli vitatok akatt.!!akinek kerdese van forduljon nyugottan hozzam bizalommal..segitek!
  • toza #3266
    szar oldalrol szetted!viszont tenyleg kene vegre egy FAQ!! vki lecci..nem tudna csinalni vagy vmi..jobb lenne ha ez a "tema"is aban fojtatodna inkabb...

    vizrol,meg sok munkarol annyit h ma mar szep grafikat csinalni annyi h beutod h :szep enter...de a fizika az ami valoban kihivast jelenthet ..es ugylaccik nem mindenki tud megbirkozni vele...cod uo ban egyebkent meg elmegy a "szep" viz mert h nem ojan tiszta es csillogo,hanem szurkebb szinevan kb sar szeru ami hihetonek is tunik..de a viz igazabol outsact nevu gamaban az igazi...ami szoftveresen rendereten is jobban nezki es tokeletesebben reagal a vele kapcsolatba levo kornyezettel mint eddig barhol..a jatek asszem 2001-2 es...

    COD ban az arnyekok vannak rohatt jol kitalalva..elorre rajzoltak legtobb hejen,es nincs vele gond,nem kell szamolni stb..megis rohatt elethunek tunik...szvsz...videokon is ablakoknal ahogy besut feny..arra meg egy kis fust a lovesek utan falbol hullo tormelek..!!!legjobb !!
  • ent
    #3265
    Megvédjük a cod2 funokat, malaki
  • Yossarian
    #3264
    meg a "mondatot" is csak egy tével a végén.:)
  • ent
    #3263
    ésel az két s...
  • priluki
    #3262
    Hát ha fennt lesz warezon,isten kegyelmezzen a servernek mert tuti hogy odakozmál.. Nem limitálják le a letöltéseket pl azzal,hogy regisztrálnál,és visszajönne egy üzi hogy sajnáljuk a server tele van bla bla,még lehet sikerülne is szép sorjába mindenkinek letölteni.Mikor kidobtáka Feart,joformán elsöként kezdtem tölteni,azt igyis jöt két napig.Erre mondtam is "atya világ milesz itt a cod2-vel..
  • Eisenhower
    #3261
    403: IBForums-> Forbidden
    You have reached this Page in error, please use your back button to return to Invision Board.

    iwnation forum behalt. lehet vki nem birta ^^
  • kokesz92
    #3260
    Lehet h már hétvégén tolhatjuk!
    most minden game 3 nappal korábban jelenik meg warezon (pl.: fear, q4)
    amcsiba 25. én jelenik meg ott akkor warezon 22-23. án aztán torrentra aztán jön magyar warezra.
  • Malakai
    #3259
    Kivétel, ha hangsúly van rajta, nem kizáró szabály, nem illik. Ennyi erővel mondhatnám, hogy mondatokat nagy betűvel kezdjük, a megfelelő helyekre vesszőt teszünk, stb. De ez egy fórum. :) (Örülj, itt meg így kezdtem a mondatot. :)

    Amúgy meg mit kötekedsz? Ez egy fórum. :)
  • Eisenhower
    #3258
    esküszöm rosszabb vagy mint abonyitomz, pedig aztán ő se kutya!
  • Mester01
    #3257
    ésel nem kezdünk mondatott föleg nagy betűvel..
  • Ibron
    #3255
    Mit izélsz már?Bírjál ki még pár napot és,akkor me már elfelejted,hogy demot akartál,mer kint lesz a full.
  • odex
    #3254
    F*aszomat 1 kibaszott demot nem bírnak az orrunk alá baszni hülye F*SZOK!
    meg mások is beigérik mindig hogy ez meg az lesz ozt semmi
  • forza milan
    #3253
    mekkora hülye vok,de egyébként rájöttem,mert megnéztem az ugon!
  • Malakai
    #3252
    És sokadjára is mindig beveszi valaki... :D
  • forza milan
    #3251
    miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii?megvan az mp demo????linketttt de azonnal!
  • Malakai
    #3250
    A víz egy sokkal bonyolultabb dolog, szerintem ne menyjetek bele úgy, hogy nem tudjátok, hogy mindez hogyan és milyen munkával kerül megvalósításra. :)
  • Sanko
    #3249
    na néztem ezt az mp demót...de olyan csalódás, hogy ide se írom a linket....
  • forza milan
    #3248
    naj,egyetértek,egy csomó gammában a viz is tulzás,ha én ránézek egy tóra,nem ezt látom...na mind1
  • Paranoia
    #3247
    dr Kotász úr tulajdonában,de nemigazán van ráindulva,h felkerüljön...
  • bigapó
    #3246
    és az hol van?
  • Paranoia
    #3245
    Még jóh,h csináltam visszaszámlálós bannert
  • ent
    #3244
    4 day only