26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • rezsofiz
    #3324
    mé ne lehetne fikázni. mindennek két oldala van, nem értem miért kéne csak a játék pozitivumait megbeszélni
  • szocsika
    #3323
    Yo a dumád
  • toza #3322
    hogy rohan az ido...
    egyebkent nyilvan meg kene beszelni vmit h minel kevesebb folos kaloriat es idot vesztegessunk az ide irasra majd ha kinn lesz a game,javaslom h Gecjo,Kurvjo,Iszonyat jo,Osszeszarom magam annyira zsir,nagyon keszvann annyira jo a jatek,uber allat kirajcsaszar,istenallat,metaluberlegjobb,megakiraly -kifejezesek hejett egyszerusitve hasznaljuk a "fasza" kifejezest...enyivel is tobb idot mp z hetunk,sporolvan a billentyuk kevesebb erintesevel..javasolnam tovabba h aki fikazni jon az inkabb ne tegye..felesleges:D
    meg kisirhatnank vmi ujbegy vedot is fejlesztoktol..vagy hasonlot...

    ellenvetes?!
  • Ibron
    #3321
    Ennek örömére megyek most United Offensivezni.
  • toza #3320
    3 days 3 hours
  • quack
    #3319
    amerikába kedden jelenik meg? (minta gémszpoton oct25-öt olvastam vna)
  • Ibron
    #3318
    Én meg nem vágom miről beszélsz....bocsi....és annyira a gépekhez se értek...amúgy meg ezt a számláló dolgot ne vedd sértésnek vagy akárminek,csak úgy poén volt.
  • dr Kotász
    #3317
    Moditopik. Ennyi. Csak nekem nem engedi a rendszer.
  • Ibron
    #3316
    Kitenném,de nemtom hogyan kell.
  • dr Kotász
    #3315
    Tedd ki te légyszi, bocs, nincs rá időm.
  • Ibron
    #3314
    Majd akkor pattogjatuk ezzel,ha uccsó nap lesz........vagy Kotász úr tegye ki szépen a számlálót.
  • Sanko
    #3313
    MEGJELENÉS
    Európa

    Nap: 13
    Óra: 9
    Perc: 12
    Másodperc: 3

    erre gondoltál?
  • Malakai
    #3312
    Ok, bár nemtom', ezt itt több CoDos nézi, mint a callofduty.hu-t? :) Jó, persze szíved joga, nem flamelni akartam, csak meglepett, hogy ennyire ráérsz. :)
  • ent
    #3311
    CSak azoknak akik nem veszik a fáradságot, akik nem figyelnek eléggé, akit érdekel, és mondjuk neked nem...
  • ReTeK
    #3310
    jók, csak azokat a kis zászlókat igazán hanyagolhatnák
  • Malakai
    #3309
    Szépen másolgatod a callofduty.hu-ról, de biztos, hogy kell ez? :)
  • ent
    #3308
    MEGJELENÉS (Európa)

    Nap:13 Óra:10 Perc:24 Másodperc:42


  • Paranoia
    #3307
    Jók az MP screenshotok...
    Látom nagyon nem maradtam le semmiről.:)Lépek vissza BF2zni
  • szocsika
    #3306
    Bocs TDM a 152.66.236.9:28960
  • szocsika
    #3305
    Na megyek CoD UO-zni.Gyertek tdm-et nyomni a 152.66.224.111:28960-on.SFC LezLee néven futok.
  • Malakai
    #3304
    VIP
  • szocsika
    #3303
    Tudom, hogy a CoD 2 single demó azért mégsem full CoD 2-de azért siman fut a gépemen
  • szocsika
    #3302
    Amúgy a COD UO-nak is hihetetlenül alacsony volt a gépigénye.A régi gépem(ne röhögjetek):P III 900Mhz,Asus alaplap, 256 MB 133 Mhz SD RAM !!!,Geforce 2 mx 100/200,20 GB wincsi.Úgy nyomultam a neten az UO-val hogy közben a Skype-on beszélgettem a többiekkel.
  • toza #3301
    en meg huje vagyok..megis csak ott van a gef 2ultra
    csak nem vettem eszre:D..szoval akkor van remeny...de az nem mx szvsz

    szoval mx et elfelejtheted...gf 2 hasznaltan 6 korul van..ha makod van..ezt meg 4 ert eltod adni...
  • toza #3300
    Off
    miert nem,vagy ha igen akkor hogy lehet szerkeszteni hozzaszolast?tok idegesitoek a betu hianyok meg az stb...
  • toza #3299
    SUPPORTED CHIPSETS:
    - ATI(R) Radeon(R) 8500
    - ATI(R) Radeon(R) 9000
    - ATI(R) Radeon(R) 9200
    - ATI(R) Radeon(R) 9500
    - ATI(R) Radeon(R) 9600
    - ATI(R) Radeon(R) 9700
    - ATI(R) Radeon(R) 9800
    - ATI(R) Radeon(R) X300
    - ATI(R) Radeon(R) X550
    - ATI(R) Radeon(R) X600
    - ATI(R) Radeon(R) X700
    - ATI(R) Radeon(R) X800
    - ATI(R) Radeon(R) X850
    - NVidia(R) Geforce(tm)2 Ultra
    - All NVidia(R) Geforce(tm) 3/Ti Series
    - All NVidia(R) Geforce(tm) 4/Ti Series
    - All NVidia(R) Geforce(tm) FX Series
    - All NVidia(R) Geforce(tm) 6 Series
    - All NVidia(R) Geforce(tm) 7 series

    nincs kozte gef 2!! szoval nem fog futni..de 8500 ost mar kapsz 4 K korul is..9200 ast hasznaltan 6 korul...gf 3 mat is korul...de valoban jobban jarnal 6600gt vel..mert elvileg az a legjobbak kozt van most,35 k ert ..vagy alatta kasz hasznaltan ...prohardver.hu vagy apronet..ha uj kell akkor meg 42....szoval....

    nem..gf 2 n nem megy..
  • szocsika
    #3298
    A CoD 2 viszont hamarabb kijön,minthogy megvegyem az új vidkarit
  • szocsika
    #3297
    Ha kiröhögtétek magtokat, akkor elmondom mi a szitu.Mikor elkezdtem az új gép összerakását akkor még a terv szerint egy 6600gt-s videokari ugrott volna a gépbe,de sajnos rajtam kívülálló okok miatt erre már nem maradt zsé.Vészmegoldásként a régi gépből raktam át a geforce 2-est.
  • Ibron
    #3296
    Inkább adja el ezt a gépet és a zséből dobjon össze egy újabbat,egy sokkal ütősebbet.
  • Sheltem
    #3295
    "(mármint ha játékra kell)"
    Látod odaírtam. Mivel egy call of duty2 fórumban vagyunk bátorkodtam feltételezni, hogy esetleg neadjisten játékra használja a gépét.
  • andykaufman
    #3294
    ne haragudj, de a szgépet, nem mindenki csak játékra használja. Photoshophoz én is inkább 1 giga ramot választanék, mint egy geforce6-ot
  • Malakai
    #3293
    Ha ennyit eddig ráköltött, akár plusszba is vehetne egy kareszt...
    Amúgy van benne Dx7 támogatás, úgyhogy talán elindulna a játék, legalábbis a menü még bejönne. :)
  • Sheltem
    #3292
    Nem bántottam ezzel. De ha a prociját lecserélné egy barton2500+ ra és venne egy jobb vgat jobb gépe lenne(mármint ha játékra kell). De most őszintén mókás ez a konfigösszeállítás nem igaz? Mégegyszer hangsúlyozom nem akarom bántani.
  • Yossarian
    #3291
    hmmm... emberség, jóember! :) Nem ezért írta ide :D
  • Sheltem
    #3290
    Első reakcióm kitörő nevetés volt amikor elolvastam a cfgösszeállításod, aztán amikor a munkatársaim felfigyeltek megmutattam min nevetek...utána 3an nevettünk :)
  • Sheltem
    #3289
    Hát nézd, ne haragudj de 1gb ram helyett vettél volna csak 512t és inkább valami jobb vgat mellé(nem beszélve az amd64ről)
  • Malakai
    #3288
    GeForce2-es? Ha az, akkor húú, ilyen videókártya mellé felesleges az ilyen gép, szoftveres alkalmazásokhoz oké, szerintem el se fog indulni Gef2-vel, vagy ha igen, akkor is nagyon gáz lesz... De sokkal valószinűbb, hogy szóba se fog állni a videókártyáddal.
  • szocsika
    #3287
    bocs Geforce 2 mx 100/200
  • szocsika
    #3286
    Segítsetek légyszi.Most fejlesztem a gépem(Athlon 64 3000+ 939 proci;Asus A8V alaplap; 1GB DDR ram 400 Mhz;250 GB wincsi)-ezeket már összeraktam,de a videókártyám csak GEFORCE MX 100/200-as!Szerintetek fut majd a CoD 2?
  • EmThor
    #3285


    ez mekkora lOL :D