26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • emokiller
    #24147
    MagyarÚl? :)
  • BIZ0906
    #24146
    De mivan? Magyarúl fogalmazd meg hol nem találod!
  • peppino3
    #24145
    nemtalálom seholse mindenhol megnéztem de nincs
  • BIZ0906
    #24144
    Hogy érted ezt? :S
  • peppino3
    #24143
    hy miért nincs sehol a punkbuster ?
  • proway
    #24142
    köszi,már találtam is párat...csak van vlmi oyasmi h cp_light vagy vlmi ilyesmi h ne legyen annyira sötét a map...erről tud vlki vlmit?
  • steweee
    #24141
    ok ,akkor az xfire a megoldás
    merthogy az nincs, többi menni fog
    köci
  • kas123
    #24140
    játék felrak, 1.3 patch felrak
    xfire letölt, xfire feltelepít, xfire accaunt csinálása, xfire megnyit
    ...ellenőrzi a gépeden levő játékokat, szerver fül, cod2, jobboldalt beálíltod a dolgokat, frissítés, duplán katt a szerverre
  • steweee
    #24139
    lécci lécci lécci

    hogy tudok multizni?

    kisbébiként rágjátok nekem szájba, mert nem vagyok benne ász hogy kell csatlakozni
  • steweee
    #24138
    lécci lécci lécci segítség
    hogy tudok multizni?

    mint egy csecsemőnek úgy magyarázzatok lécci ! :)
  • bujcsik555
    #24137
    azaz játéktipusnak
  • bujcsik555
    #24136
    játékmodnakazt irod be h zom
  • proway
    #24135
    hali...hogy tudok keresni XFire-n zombis szerókat? lécci segítsetek
  • ChuckyHUN
    #24134
    Kamu pletyaka... szánalmas
  • Cat 02 #24133
    Msn-en szokott ilyen lenni :)
  • Gibor
    #24132
    lol... miért volt olyan hogy kikellet vagy mi? :D
  • Cat 02 #24131
    Legalább nem kellett X betűt kirakni a nevünk elé
  • Gibor
    #24130
    Na ne mond hogy te is beveszed ezt a baromságot... szánalmas ami megy Xfiren néha.
  • Rundstedt17
    #24129
    Jóhogy aki jobb a másiknál az már cheater ellenben ha nem te vagy a jó akkor lámáznak magyarán soha semmi sem jó.ezért legjobb lecsítelni a cheatereket magyarán te is csalsz de te jobban:D
  • ChuckyHUN
    #24128
    Rest In Peace luckeR
  • Gibor
    #24127
    xD... én meg olyanok ellen játszottam hogy én tettem fel nekik szóval őkis akkor kezdték... hát siralmas volt... megyek dawnvillen rifle vel és német kezdőn kinézek amcsi csipaház felé és azt látom hogy 3 hülyegyerek egymás mellet ál, de nemcsinálnak semmit.... kilöttem az egyiket a másik kettő akkorse reagált... kilöttem mind3 at és végre feltöünt utána nekik hogy mivan.
  • Cat 02 #24126
    Én azon csodálkoztam h Toujanon, a tankra felraktam a bombát, és felmásztam mellette tetőre, felugrok h megnézem h micsinál 2 haver lent (2 ellen), erre egyik fejbelő, a másik meg simán feljumpolt a tankra úgy h akkor cod2-zött életében először :D
  • Gibor
    #24125
    Nálunkis ugyan ez van... egyszer megbeszéltünk egy lanpartyt tényleg jó volt meg minden de egyszer nem haltam meg $
  • kas123
    #24124
    hi, köszi az infót :) ezt eddig nem is tudtam :)
  • rexHUNter
    #24123
    hy all!
    nektek megy a szerverfissítés a játék alatt
  • Cat 02 #24122
    Jó most ne menjünk bele ki mit iszik :)

    Ám mi lanon próbáltuk nem volt olyan jó :S (picit túl jó voltam oda :D)
  • kas123
    #24121
    tudod h mi az ennél is jobb?:D
    lanparty a haverokkal és hozzá sör ;)
  • Quki
    #24120
    tudjátok mi a legjobb?:) egy lanparty...persze zártkörű ;) haverokkal együtt...egy kis bor társaságában , van ám hangulat akkor :D na ott aztán nem jön az h te csíter meg stb...á :) teljes peace...és izgalom...az az igazi...
  • Gibor
    #24119
    Na az ilyeneket utálom... WH OFF ááááááááááááááááááááá.... megölnek ezzel engem.
  • Cat 02 #24118
    Chat-et nézd :D
  • Gibor
    #24117
    Na épp ez volt PONT most velem... Waroztunk egy olyan klánnal akiknek ugyanaz a nevük (evolution), elkezdődik a war tuja volt a mapjuk, lehoztuk 15-5 re, utána mi mapunk dawnville első 5kört lehozzuk abból 3at ownedeltem xD az megint más :D azán elkezdik irni hogy LEE te büdös dullos f*szop* stb... istenem komolyan mondom mondtam is a gyereknek hogy inkább változtassák meg a klán nevüket... hát istenem komolyan mondom mindenki cheater aki jobba másiknál?
  • emokiller
    #24116
    az igaz h. 12éves kis pöcsök ahogy megfogalmaztad , de nem mindegyik csíter azér , csak 1 kis hányaduk...a 80% inkább az aki pofázik ha lelövöd , meg mindig meggyanusít azzal h. te csalsz...:D
  • Cat 02 #24115
    Szerverfüggő :)
  • Quki
    #24114
    szánalmas egy nép vagyunk...ugye tudjátok??...szervereken? normális ember?...ritka mint a fehér holló...a cod2 gamerek 80%-a ilyen kis tizenkét éves kis pöcs...akik bazdmeg azt sem tudják hol a farkuk...és azt hiszik ha belövik a legújabb aimot meg wh-t amit a pb nem tud kiszűrni, akkor ők a pro-k...hát lol...szánalmas
  • niiil
    #24113
    videó kártya beállításoknál kell off ra rakni transparency-t
  • Balintrial
    #24112
    ott nem a konfig a lényeg, az blokkolja le az fps-t 60-ra...
    videokártyád vezérlőjében kapcsold ki, vagy asszem a játékban is ki lehet.
  • emokiller
    #24111
    az 1 grafikai beállítás , most ne kérdezd a magyar nevét mer nem fog eszembe jutni , de a te konfigodon az nem zavarhat be...
  • Hesston
    #24110
    /vsync off ???? ezt nem nagyon értem :S:S
  • emokiller
    #24109
    azon a konfigon...
  • Balintrial
    #24108
    vsync off