26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • toza #3444
    na.. mohaa rajzingszanban igynezett ki shotgun
  • Yossarian
    #3443
    majd kerülöm a szervert ahol játszol ;-)
  • KM
    #3442
    De ennek ellenére ne kerülj a célgömböm elé!
  • hofitom
    #3441
    Pedig volt. A csendes-óceáni hadszíntéren alkalmazták előszeretettel a dzsungel harcban.Persze nem mindenkinek volt ilyen.
  • Tschabi
    #3440
    MoH-ban volt.
  • Sheke
    #3439
    512 ram mé nem ajánlott nekem annyi van és futtott a demó
  • k8bal
    #3438
    ha már volt akkor bocs:
    Chat with the creators!
  • abonyitomz
    #3437
    CALL Of DUTY 2 LADDERS OPENING!!
    itt !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • abonyitomz
    #3436
    Valahogy nem tudom elképzelni hogy ilyen fegyver is volt a világháborúban ( és persze a CoD 2ben is benne lesz )

  • Yossarian
    #3435
    oké-oké, Te és még páran kivételek vagytok, mert összeakad a configotokkal.
  • Malakai
    #3434
    Inkább attól lehet tartani, hogy a hazai community beledöglik abba, ha csak eredetivel lehet majd multizni, mert ennyi pénzért sokan nem fogják most megvenni, mondjuk lemegy az ára, kb 2 év múlva, addigra meg már meghal a community/kevésbé érdekelne vkit, aki amúgy abszolút nem multizott vele.. Na szal ez a gáz picit, de ne így legyen.
  • KM
    #3433
    Meg én is utálom a pb-t.
  • Yossarian
    #3432
    1. azt a törést sem ő csinálta. Ennyi erővel mindenki cracker, aki egy játék exe-jét felülírja egy warez csapat törésével. :) De ha olyan ügyes, lenne mit feltörni neki :)
    2. a másik kérdésben egyetértek veled :)
  • toza #3431
    quake 4 vegig ojan szar mint elso 10 percben?vagy kesobb azert erdekesebb iskicsit?!
  • toza #3430
    ja nem... 2 days..

    barcsak ne beszelnetek ennyit varezrol..tenyleg tok idegesito..meglesz oldva..jolesz..ugyis egy ido utan megveszi mindenki eredetit..vagy majd a 2008 as pcgamerhez ingyen jar..u h no para...addig meg kijon majd csomo jatek azt jovan...lesz karacsony meg husvet..csak ossze jon vhogy az a pez..mellesleg vikkes de kb 9 db mozizas arabol osszjon..ami durva...szal lecci varezrol kuss...tok idegesito tenyleg...lecci
  • Eisenhower
    #3429
    védelem tőlem jöhet bele pb vagy más anticsit progi meg alap hogy legyen benne! nekem az a lényeg hogy ne szarják el se a single-t se a multit. de főleg a multit ne. ha minden klafa ugy is megveszem^^ a cod meg a cod:uo is itt van melletem a polcon :) bár a demo-n semmi védelem nem volt. lehet elképzelhető hogy ha lesz is védelem akkor az sp demo exe-jét fel tudják használni a crackeléshez. volt már ilyenre példa :) de leszarom csak jöjjön már mert a feart meg a quake4-et is végigtoltam a quake 4-et kb 10 perce^^
  • toza #3428
    2nap 4 ora...
  • Eisenhower
    #3427
    haggyad már. multkor sikerült neki rájönni hogy ha a bia exe-jét átirja a biaeb.exe-re és bemásolja ahova kell elindult neki a biaeb. bár kétségeim vannak affelől hogy lehet vhol olvasta vagy látta és beadta mitn a sajátját. de ez a magánvéleményem. ^^ ha ennyire tudja az sf3-as gémek feltörését mé nem lesz cracker és tolná nekünk a rilizeket^^ abonyitomz te meg milenne ha értelmeseket is hozzászólnál nem csak baromságokat.
  • Malakai
    #3426
    Hát, elég nagy a hypeja a játéknak és igen szép eladási statisztikákat hoztak össze, sztem könnyen meglehet, hogy bíznak a vásárlóbázisban annyira, hogy védelmet raknak bele. Az account rendszer annyira nem is gáz, inkább az, hogyha kötelezik a szerver üzemeltetőket, hogy legyen visszaellenőrzés (akkor ugye nem lesznek bérelgetés, mert a game hosting cégeknél nem lesznek tört szerverek), akkor pedig csak olyan klánoknak lesz szerverük, akiknél minden tag eredetivel rendelkezik.
  • Serpa
    #3425
    a felegekben.
    :)
  • Yossarian
    #3424
    "feltudom törni a starforce3 at. és pont az lenne jobb mert akkor pb se lenne."

    Hát ez szánalmas! Semmit se tudsz te feltorni, kishaver. Primitív netes problémákkal, game indítással se boldogulsz, amint az a Q4 topicban is látható. A PB-t meg csak a csiterek utálják. Legyen csak PB! Ráadásul össze sem függ a kettő.
  • Yossarian
    #3423
    atyáááám. Serpa, te hol jártál eddig?
  • kokesz92
    #3422
    bf2 vel azért játszanak olyan kevesen mert nagy a gépigénye
  • Paranoia
    #3421
    De azért megis lehet nézni BF2 servereket napközbe...pangás...
    Habár sztem ez 1 CoDIIvel nemfordulhat elö.
  • Eisenhower
    #3420
    sztem ez az acount verzio butaság. azért meg lehet nézni hogy azok a játékok amit a legtöbben játszanak legtöbbje warezes verzio. most ha kijönne a cod2 ezzel a módszerrel közel sem lenne olyan népszerű mint mikor megjelent az 1. másrészt saját magával cseszne ki az iw.... mert elég hamar a süllyesztőben végezné a játék. bár bf2 is accos. mégis lehet neten tolni. max nem számolja a statodat :)
  • Malakai
    #3419
    Márpedig valószinüleg ez lesz, és ehhez nem kell semmi extra védelem se a gamere, elég az eddigi cd-key ellenőrzés, a változtatás mindössze egy új bejegyzés a licenseben, amit installkor elfogadsz.
  • Mester01
    #3418
    Az nem lenne jo..
  • moralosan
    #3417
    kokesz menj ki a szabadba, focizz, szívj friss levegőt... jót tenne neked...
  • KM
    #3416
    Orvos látott már?
  • kokesz92
    #3415
    fáraszt márez a starfoce dolog,le van szarva a starforce,mertha attól fostok,hogy nem tudják feltörni,megint csak le vagytok maradva,mert már tudják.ennyi
    erre válaszoltam de oly mind1 :/
  • k8bal
    #3414
    jah ezt nem tudtam, köszi!
    még a végén lehet én is megveszem ha 8.000 lesz kb!
  • SNAKE01
    #3413
    Ez a hozzászólásod kissé röhejes!"feltudom törni a starforce3 at."
  • Punker
    #3412
    FAQ-kal nincs nekem semmi bajom, de nem akarom egy oldalon mindne 2. kérdésnek azt látni hogy mi a kód stb.
  • KM
    #3411
    Ne légy ilyen kegyetlen. Majd csinálunk egy FAQ-t a warezolt verzió elindításához.
  • Malakai
    #3410
    PB miért ne lenne attól, ha SF3 van egy gaméban? A kettő teljesen külön dolog.
    Amúgy nemhiszem, hogy a CoD2-t is úgy adják ki, mint az 1-et, hogy simán lehet neten játszani. Az okai egyszerűek, egyrészt account rendszer lesz, magában ez nem gáz, de valószinüsítem, hogy a CoD2 licensében benne lesz, hogy a szervereknek kötelező lesz vissza ellenőrizni a kliens játékok hitelességét. Így a game hosting cégek nem fognak tört szervereket futtatni, csak sufni szerverek lesznek és nem lesz tört játékkal klánozás. Mivel a CoD már befutott név, így megtehetik, hogy nem alapoznak a warez communityre.
  • Rain1
    #3409
    Mért ne tudna? Az én öccsém is szeret MPzni. Megvettem a játékot és mindketten tudunk játszani. (csak 2 külön szerveren->de ez nem gond, mert ha eredeti akkor ugye nagy a választék :) )
  • moralosan
    #3408
    nekem majd az lesz, mint az 1nél :D

    játszom egy ideig a törttel, elkezdek multizni, majd ha egy 10es alatt lesz az ára a gémnek, megveszem :P
  • moralosan
    #3407
    nyugi, nincs semmi baj, pláne nem a fejlesztőket kellene szidnod.
  • k8bal
    #3406
    nálam csak az a baj hogy létezik tesóm is aki imádja a CoD-ot és az UO-t is!
    Mint 2-őt tolja neten meg én is (igaz én már nem annyira).
    és az a gond hogy ha megveszem eredetibe akkor azzal csak egyikünk tud játszani...
    de ez egyéni szociális probléma!

    Ui: SF3-at marha könnyű felnyomni. az SC3 elsőre indult az iTwins-es tool-okkal!
  • kokesz92
    #3405
    és akkor lehetne menni külföldi szerverre is