26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • toza #3484
    1 day 4 hours
  • KM
    #3483
    Akkor lődd főbe magad...
    Egyszerűen okádék ahogy írsz!
  • toza #3482
    sztem verjuk meg!!!mindig kamuzik!!csuunya dolog

    es egyebkent is ugy volt h van csomo remek otlete es abbol sem lattunk semmit!!
  • Eisenhower
    #3481
    először is tanulj meg irni. majd tanuld meg leírni a nevem^.^ nem tudom nekem tetszett az egész quake 4 az elejétől a végéig. de mindenkinek más tetszik. szoval lehet ami nekem tetszik az neked nem. az a baj hogy a fear-t is meg a quake4-et is végigtoltam most meg unatkozok....
  • Malakai
    #3480
    Elég gyenge a humorod, mondták már? :P
  • toza #3479
    eezt hololvastad?!?!?!?hivatalos lapon,,vagz varz??eee???mennyire zsir lenne mar ma nyomni mp t!!!en mar nem birom ki ezt azt 1-2 napot..kesz....

    ejyenHAVER!!quake4 vegig ojan sinvonalu mint elso 10 perc??
  • Sanko
    #3478
    hmm... ma ezek a betük jelentek meg álmomban....jelenthet valamit? :-)
  • nyami
    #3477
    angol a 2. nyelvem, de ezt még én is megértem: a cod2 teljes feltöltése megkezdődött -.-
  • Sanko
    #3476
    "Cod2 full upload is begining"

    ez mit jelent?
  • moralosan
    #3475
    nem mondtál újat

    :)
  • threeman
    #3474
    jó kis gamma lesz...
  • Malakai
    #3473
    Meg valószinüleg nem pontosan ez lesz, vagy ez úgyis csak egy kis részlet lesz, mert ha 5 perc lenne egy pálya, akkor nagyon gáz lenne (és amúgy is sokkal több játékórát ígérnek)...
  • Paranoia
    #3472
    Jaja ez már nekemis eszembe jutott:)De majd remélem azzal leszek azon a szakaszon Lfoglalva,h; hmmm mennyivel szebb mint a demóba...
  • Seithennin
    #3471
    Nemtom miért ezt csinálják! Nekem nagyon bejött hogy az egyik gameben a demo pálya nem volt megtalálható mert külön pályát írtak a demohoz! Most már annyiszor végigtoltam a demot hogy ha odaérek a teljes gameben akkor fogom átkozni a fejlesztőket
  • Seithennin
    #3470
    Mikor lesz már fenn valahol????
  • dodgecharger
    #3469
  • quack
    #3468
    nforceon nemvanik még kint
  • Eisenhower
    #3467
    nem mondtam hogy valós... csak találtam .s beraktam hogy lehet ilyen is lesz ^.^
  • fitutufi
    #3466
    kamuman :)
  • dodgecharger
    #3465
    Rilóded a legmegbízhatóbb.
  • toza #3464
    eeez most mi?elorre jelzes vagy "megjelent" a gama?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!
  • Paranoia
    #3463
    RELOADED csinálja meg akkor nagyon örülnék neki!
  • dodgecharger
    #3462
    ez msot mi?
  • Eisenhower
    #3461
    [@tir-tme] -( GAME-iSO )- (( ( CALL OF DUTY 2 RELOADED (( ( -( GAME-iSO )
  • Paranoia
    #3460
    Nincsen sajna
  • toza #3459
    WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA..kepek nagyon utnek..nincs meg tobb?!
  • Eisenhower
    #3458
    [URL=http://www.zboard.com/experience/callofduty2/]most vedd meg^^ [/URL]
  • Paranoia
    #3457
    ÉÉÉÉSSS megújult a callofduty.com!!Szép!:)
  • Paranoia
    #3456
    Jó a tréning pálya
  • Paranoia
    #3455
    KépekSP-ból
  • toza #3454
    ja akkor jol van...


    1 day 10 hours
  • Punker
    #3453
    az japcsi fegyver volt.
  • toza #3452
    #3367 ban nem neztetek a a kepeket ?vagy mi van?felvan ujjitva osszes map,meg lesz sok uj is es kesz..
  • trident
    #3451
    [errenincsszmájli] [röhögősszmájli]
  • Malakai
    #3450
    Benne lesznek, de több más map mellett természetesen. A változások azért már a shotokon is láthatóak, persze attól még azok a mapok, gondolom a fő vonal maradt.
  • Seithennin
    #3449
    COD az Isten COD 2 hmmm remélem új Isten születik
  • Gabe18
    #3448
    Én nem mondom hogy igy lesz,én is kérdő módban vagyok.
    De ha jól emlékszem brecourt,carentan,dawnville,railyard pályák benne voltak az alap Cod-ban.Most kiváncsi vagyok ezekkel mit fognak csinálni.De mondjuk túl nagy újitásra nem számitok,mert akkor nem ezen a néven szerepelnének.
  • forza milan
    #3447
    Nane!Ezzel azt akarod mondani hogy a multi rész az egy felujitott cod1 pályákkal teli dolog?Mert az még nem lenne baj ha cod1 pályákkal teli,de legyen uj pályákkal teli is!
  • toza #3446
    meg volt egy ijenfegyver is amit eddig semejik masik WWII es gamaban sem lattam..30 loszer volt egy" tarban " ... erdekes vot...
  • Gabe18
    #3445
    Hát de hülyének is nézik ezek az embert a 14 ezres nyitóárukal.Aztán ilyen hülyeséget hallgathatok hogy azért nincs rag-doll mert korhátár...
    Arra is kiváncsi leszek hogy multiban azok a pályák amik benne voltak a Cod-ban,milyen változáson mennek keresztül.Vagy csak megszépítik,aztán annyi?
    Tervbe vettem régebben hogy megveszem,mert a Cod-al jókat és sokáig játszottam,de mostmár nem tudom...