26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • PSAV
    #3567
    csak ne a mekibe
    az debileknek való
  • Eisenhower
    #3566
    hát nem tudjuk hogy lesz, de ha az iw-nek van egy kis esze az eddig jól bevált rendszeren nem változtat semmit. legyen szebb a játék még hangulatosabb változatos és azért legyen benne sok uj dolog. de szarom le csak adják már ki!
  • DJ Skyline
    #3565
    legfeljebb F-14 Tomcat makett helyett CoD2-t "kérek a jézuskától":D
    addig meg marad a "biztonsági másolat"...
  • moralosan
    #3564
    jövő nyáron már remélem lesz lehetőségem vmi diákmunkára :D
    eddig azért nem volt aktuális, mert szeptemberben töltöttem be a 14et :b :)
  • PSAV
    #3563
    legalább nem fog senki csítelni, mert féltik majd a cdkeyt, már ha lesz benne pb
  • Malakai
    #3562
    Igen, tudjuk, és ezzel nem is fogok vitázni, érthető, alapvetően nem ránk van szabva ez-az ár (ami benne a lol, mert igen, ugyanis külhonban olcsób, pedig többet keresnek :D)...
  • Eisenhower
    #3561
    kösz az infot, ezt nem tudtam. én tőlem lehet bárki csak ne kezdjen el jampizni hogy ő így meg ugy fel tud törni mindent stb. meg ne hordjon össze baromságokat
  • Malakai
    #3560
    Most nem arról van szó, hanem, ha kötelező lesz a cd-key (jelen esetben inkább account+cdkey) ellenőrzés, akkor game hosting cégek (mint pl az OBI) nem fognak "tört" szervereket indítani, csak olyat, amivel csak jogtiszta játékkal lehet nyomulni.
  • PSAV
    #3559
    jelentkezz a mekibe
  • moralosan
    #3558
    remélem mindenki tisztában van azzal, hogy Ő (Shifty) az a kokesz92, aki 3 büntetőponttal rendelkezett, és most újraregelt.

    (és rendesen el van kényeztetve)
  • DJ Skyline
    #3557
    ha úgy keresnének a muterék,hogy probléma nélkül tudnának álldozni 14K-t akkor probléma nélkül megvenném...de mivel ez magyarország és nem úgy keresnek,pláne 3an vagyunk testvérek,így nem igazán engedhetjük meg magunknak ezt a luxust,hogy 14.000-ért számítógépesjátékot' vegyünk!:)))
    és szvsz ezzel nem csak "mi" vagyunk így...
  • Eisenhower
    #3556
    ha késsel indulsz neki a legnehezebb fokozaton tuti lesz annyi
  • Eisenhower
    #3555
    öö sztem OBI biztos indít szervert :) és obi szerverek nagyon jók !
  • Malakai
    #3554
    Én azért remélem, hogy a szingli hoz húsz óra feletti játékidőt! :)
  • Eisenhower
    #3553
    ottvan legfelül^^
  • Malakai
    #3552
    Csak tudod, ha sokan lesznek így vele, akkor nem alakul ki magyar scene, ha pedig nincs hazai scene, akkor később se veszi meg senki...
  • DJ Skyline
    #3551
    azért remélem nem egy napos lesz a singl' !:D
  • Eisenhower
    #3550
    akkora dolog már nem történik. legalább is ma már nem most jöttem haza asszonytol ^.^ na annál jobb dolog nem lesz ma ^^ ...
  • priluki
    #3549
    Az ur hangja szoljon belöletek.. Akkor valaki egy számlálot pls ,mennyi is van elvileg hátra?!
  • DJ Skyline
    #3548
    nincs szerverem,és nem fogom megvenni 14K-ért a játékot,mert szvsz kicsit sok...majd ha ez is 4000,- lesz 2 év múlva mint most a CoD,akkor majd megveszem!:))))
  • shiftáj
    #3547
    én is mondtam h az activision gamek általában 2-3 nappal hamarabb fenn vannak warezokon. szal még1x mondom h valószínű de ha nem is legalább remélem h holnap ilyenkor már végigvittük a single -t ^^
  • Paranoia
    #3546
    NE IZZGAASSS!!akkor még maradk 1 picit ,hátha történni fog vmi:D
  • Malakai
    #3545
    Ami meg úgyis csak a publámáskodásra jó, vagy neked van saját szervered, ahol tudsz üzemelni klán szervert?
  • Eisenhower
    #3544
    25.-e a megjelenés igaz? nekem anno a cod1 megvolt a hivatalos európai megjelenés előtt 2 nappal. szombati nap volt és hétfőn volt a megjelenés. a 2 nap alatt végigtoltam a single-t vagy 3x ^>^ azért nem multiztam mert a cd kulcsok csak hétfőtől voltak érvénybe és a lelkünkre lett kötve hogy hétfőig no multi. nehezen de kibirtam. szoval elvileg már a boltokba kellene hogy legyen raktáron..... elképzelhető hogy nemsoká jön scrnshot egy példányrol akinek már megvan mint pl quake 4-nél is :)
  • DJ Skyline
    #3543
    úgy is lesznek magyar törtszerverek!:)
  • Eisenhower
    #3542
    cserébe majd ha kijön tolhatsz linket ^^ köszke^^ bár nekem nem igen fog kelleni. megvan a forrás :P
  • KM
    #3541
    Ja, már bent van az rss-e.
  • djcom
    #3540
    Köszi a bókot:)
    Hát igen,ezt már én is nagyon várom és remélem holnap ilyenkor már tolhatjuk:)
  • shiftáj
    #3539
    én beraktam ^^
  • Paranoia
    #3538
    Uhaaaa:D akkor most mindenki berakja kezdőoldalnak az Nforce oldalát?
  • Eisenhower
    #3537
    jé egy djcom mester!! ha már ittvan djcom akkor lassan készülhetünk a jóra :) ha ő vhol megjelenik hamarosan jó dolog fog történni :)
  • shiftáj
    #3536
    annyi lesz
  • Gabe18
    #3535
    Úgy hírlik...
  • shiftáj
    #3534
    akarod mondani kedd :)
    de lehet h már holnap reggel avagy este
  • DioSr50
    #3533
    Nem hiszem el hogy lehet hogy szerdán már játszunk!!!
    REMÉLEM IGY LESZ ÉS FENT LESZ 25.ÉN AZ NFORCE_ON!!
    ADDIG BIRJUK KI VALAHOYGAN!!
    TOVÁBBI JÓ ESTÉT
  • Nahar
    #3532
    Télleg 13990.- lesz?
  • shiftáj
    #3531
    sztem alapból crackel fog kijönni.
    de elvileg minden server hostoló köteles lesz cd kulcs ellenőrző cuccot rakni a szerverre szal nem lesznek tört szerverek. kell eredeti kulcs :(
  • nyami
    #3530
    jaj, de rossz volt
  • Seithennin
    #3529
    LOL hívom is a szoftverzsaru haverom najó nem:D
  • Gabe18
    #3528
    Nem baj,feltörni jó lesz...