26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • shiftáj
    #3607
    30 óra a hivatalos. De legyen már fönn valahol hamarabb mondjuk ma este :(
    CoD2 é a jövő
  • DioSr50
    #3606
    MÉg nincs kint az nforce-on
  • KM
    #3605
    30
  • fitutufi
    #3604
    mennyi idő még? :)
  • abonyitomz
    #3603












  • trident
    #3602
    Nem a betíltásról van szó, hanem az elvekről. Ez egy fórum, szabályokkal. Az hogy ki-merre-hogyan warezol a magánügye. Ha ezt itt teszi az már más.
    Keresse meg a megfelelő csatornákat és kész.

    A ban/bünti meg nyugodtan potyogjon. Nagyon sokaknál elfér.
  • Gabe18
    #3601
    Azt hogy a warezról nem lehet beszélni szvsz hülyeségnek tartom.Attól mert itt nem lehet róla beszélni,attól még ugyanúgy lesz,ugyanúgy használni fogják stb...
    Ez a megtiltom hogy beszéljetek róla dolog,amugyis hülyén jön ki.Miért ne lehetne valamiről beszélni?
    Az viszont már egy más kérdés,amikor a warezal kapcsolatban 58. alkalomal is felteszik ugyanazt a kérdést,ahelyett hogy 2 oldalt visszaolvasna,vagy a keresőbe beirná az őt érdeklő dolgot.
  • Ibron
    #3600
    Most mi bajotok vazze a a büntető pont osztással? Ne rám sózzátok vazze azokat is,amiket más tesz fel.........csak ötlet volt:P.
  • EmThor
    #3599
    nem lehetne akkor egy CoD2 - Warez topicot csinálni? és akkor nincs probléma!!
  • nyami
    #3598
    [támogat]
  • Eisenhower
    #3597
    vagy legyen ugy hogy ahányszor vki warezzel kapcsoaltban kérdez ibron kapjon egy büntipontot ^.^
  • Ibron
    #3596
    Aham, ez tutti lesz..a cd kulcsos kérdést én is felfogom tenni:P és remélem majd valaki megdob eggyel... vagy, ja... még jobb lenne egy warezos részt csinálni a FAQ-ba és ott linkeket benyomni,cd kulcsot is párat,azt nagy piros betűkkel a FAQ mellé vésni,hogy,ha warezos ügyben kérdezel,egy büntető pont...előb nézz körül a FAQ-ban.....
  • Malakai
    #3595
    Programok beszerzése fórum. :)
  • KM
    #3594
    Nyitva is lenne vagy 2 percig...
  • Yossarian
    #3593
    ez simán megoldható, de attól még mindenki itt kérdezne :D
  • DJ Skyline
    #3592
    lehet az a megoldás marad,hogy valaki nyit a saját fórumban egy CoD2 Warez topikot,és akkor oda mehetnek az ilyesmi megnyilvánulások...nem tudom ez mennyire megoldható...
  • priluki
    #3591
    De most ez olyan dolog,"nem lehet a warezrol beszélni" egy forumon az emberek arrol beszélnek ami érekli öket,márpedig akinek nincs 14 rugija azt érdekelni fogja...
  • moralosan
    #3590
    ezzel egyetértek... anno amikor kijött az ut2k4 demója, amiatt vettem meg magát a gémt :D
  • Yossarian
    #3589
    van olyan fórum, ahol a game szekció havi 1-2 hsz, mert már a duplavé is tilos, nemhogy a warez.
  • Eisenhower
    #3588
    én inkább attol tartok hogy majd jönnek az ilyen hozzászólások hogy
    "adjon vki cd kulcsot"
    "vki adjon már letöltési linket"
    "vki adjon már torrent linket"
    "vki adjon már ftp-t"
    majd ugye a privát üzenetek abban is persze könyörgés letöltési linkért
    a bannerbe majd be kellene rakni hogy warez kérdéseket töröljük stb....
  • Gabe18
    #3587
    Ezért irtam hogy "megoldhatnák".
    Én sem értem miért nem adtak ki egy multi demót,amivel megerősiteték volna a játék pozitív tulajdonságait.
    Hanem jönnek helyette ezek a felemás képek,meg a nagy csend.
  • DJ Skyline
    #3586
    és a válasz 5 kommentel lejjebb van,csak a görgő már "elfelejtődik használódni"!:DD
  • Yossarian
    #3585
    miért? tudunk már valami érdemlegeset? :D
  • dr Kotász
    #3584
    Bizony-bizony... Nincs kedved egy FAQ-hoz?
  • Yossarian
    #3583
    ha kijön, akkor óránként 200 hsz lesz, ebből 198 azt kérdezi, hogy "miért nem indul?", "most nem olvasok vissza, de megy gef2-vel?", "Adjon vki serialt!", stb...
  • Eisenhower
    #3582
    de vhogy nem aggódom hogy elszarják mármint a single-t egyrészt mert a callofduty.com -on ugye ottvan
    Gamespy E3 2005 editors choice
    IGN Best of E3
    Gamespot E3 people's choice winner

    multi meg ha legalább annyira jó lesz mint a cod1 vagy a cod:uo nálam már befutó :)
  • Ibron
    #3581
    Jujj-jujjj....50hsz....vazze,mi lesz akkor,ha mindenki már leszedte?Vagy hulla csend,mer mindenki tolni fogja ezerrel,vagy azért,akkor is lesznek hsz-k,csak elenyésző számban....viszont fullra nem értem ezt az izgulást emberek.Mit pattogtok?Majd fent lesz előbb-utóbb warezon és akkor lehet szedni Isten hírével,addig meg csak kibírjuk,hisz az mp demot is vártátok és nem jött egyenlőre és nem estetek össze szívrohamban vagy mittoménmiben.....szóval csak türelem,Call of Duty 2-t terem.
  • Eisenhower
    #3580
    látsz te vhol multi demo-t? mert én nem.... a single is egy gyorsan összetákolt vmi... szerintem ha mondjuk egy héttel ezelőtt kiadtak volna egy nagyon király multi demot, sztem tuti hogy alig várta volna a community hogy megvegye.... egy jól sikerült mp demo nagyon felcsigázhatja az embereket és tuti jót tett volna a játékeladásnak. de így nem bizti hogy olyan sikeres lesz.
  • Punker
    #3579
  • Gabe18
    #3578
    Egy multi demóval ezt a kérdést megoldhatnák.
    Egy ilyen névnek meg eleve nem kell szerintem ez a "nem baj ha feltörik,legalább megismerik sokan" szemlélet.
    Azért nem bánnám ha menne a multi warezal is...
  • Eisenhower
    #3577
    aki pedig klánozni akar annak kötelező lesz megvenni... bár mondom ha nem lesz rosszabb mint az előző 2 rész akkor megveszem..... ugy a szép ha az egész gyüjtemény egymás mellett van ^^
  • Eisenhower
    #3576
    de azért az ember miután pénzkiadás nélkül k itudja próbálni a játékot és tetszik akkor meg is veszi. bár ez a kevesebb de én is jobban szeretem kiprobálni az adott cuccot mielőtt megveszem...
  • Malakai
    #3575
    Ez kétélű dolog, az, hogy könnyen lehet vele játszani, pénzkiadás nélkül is kipróbálni néha jót tesz a communitynek, ha pedig felszállóágban van a community, akkor többen is veszik meg.
  • moralosan
    #3574
    dehogy a mekibe :D valami pecsételős levéhajtogatós dolog lesz :DD

    a pénzért _majdnem_ mindent :D
  • Gabe18
    #3573
    Miért?Az a kiadónak nem veszteség hogy a warezal nem lehet multizni,sőt...
  • Eisenhower
    #3572
    hát majd jól rábasznak.....
  • Eisenhower
    #3571
  • Eisenhower
    #3570
    szarom le a cod2-őtt inkább ---->>>>> Wolfenstein 3D Floppy RiP 1992 - Razor1911

  • Malakai
    #3569
    Csak tudod a pénz beszél, és elég nagy média kampányolás ment, plussz első rész neve is igen jól cseng ugyebár, sztem nagyon könnyen meglehet, hogy bejátszanak egy csak eredetivel multizható verziót...
  • zaki
    #3568
    pazz, azt hittem má kijött a gém