26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • KM
    #3647
    Hopsz! Hogy is felejthettem ki!
  • m18m
    #3646
    Azt szeretném megkérdezni valaki játszott-e a demoval geforce 4 mx 440-el? Elfut-e ilyen kártyával? Légyszi írjatok ha tudtok valamit!
  • Dietrich
    #3645
    akkor összefoglalva:
    COD2= COD+UO grafikailag feltúrbózva és néhány új fegyver megjelenése.

    kéremkapcsojjaki.. :)
  • zaki
    #3644
    [és a banner is nagyon tetszik neki]
  • zaki
    #3643
    [nagyon várja már a játékot]
  • Paranoia
    #3642
    Akkor jó!
  • Malakai
    #3641
    Nem lesz semmi különösebben új, de S&D is lesz (DM, TDM, SD, HQ, CTF).
  • kRockA
    #3640
    az olyan ctf mapnak illene...
  • Dietrich
    #3639
    meg a DF szerver féle dom mod.
  • Dietrich
    #3638
  • Ibron
    #3637
    Remélem a partra szállós map benne lesz a multi részbe...különben kapnak egy levél bombát a készítők.
  • KM
    #3636
    CTF és HQ!
  • Punker
    #3635
    az úgyis egy sz@r volt, HQ a lényeg :)
  • Paranoia
    #3634
    Igen énis csak ezt találtam,SD-t nem látok

    Railyard - CTF-HQ
    Brecourt - CTF
    Carentan - DM
    Dawnville - CTF
    Trainstation - CTF-HQ
    Matmata - CTF
    Downtown - CTF-DM-TDM
    Toujane - CTF-HQ
    Lennigrad
    Firestation
    Breakout
    Farmhouse - CTF-HQ
    Decoy - HQ-CTF
    Burgundy - CTF
  • Serpa
    #3633
    nemsoká' úgyis kiderül.
  • Malakai
    #3632
    Ahh, najó (előbb írtam egy hosszabbat, de rájöttem, hogy tök fölösleges lenne), úgyse lát itt senki (legalábbis te) a lila ködtől, mi lesz itt, ha kijön a játék és vmi negatívat ír vki? Jaj.. :D
  • moralosan
    #3631
    ezért mondtam, hogy relatíve :)

    3/4 évet multiztam alapcodban, csak használhatom ezt a szót :]
  • moralosan
    #3630
    hát könyörgöm photoshoppal -szép magyar szóval kifejezve- mi a f!%?szt tupíroztak volna ezeken :)? Oké oké, a szélét átrajzolták amolyan "kopott film"esre, de nem fognak itt leállni pöcsölni :b :) Szerintem bőven PC-s a kép.
  • Dietrich
    #3629
    CTF most is van az UO-ban
  • moralosan
    #3628
    én úgy tudom csak a CTF lesz benne relatíve plusz. Ha rosszul tom szori :)
  • Dietrich
    #3627
    ahha..tehát nem tudni :)
  • Serpa
    #3626
    nem kizárt.
  • KM
    #3625
  • Malakai
    #3624
    Hát márpedig se a demó, se sok PC shot nem néz ki így (amiről tudni, hogy PC), sokmindenben. Két variáció volt a fejemben, az egyik az, hogy X360 shotok, a másik, hogy már jó ideje nagy divat (hivatalos sitera főleg, ezek meg oda készültek) a shotokat PS-ben feltupírozni kicsit, tutira rámentek ezekre, mert ugye az oldalra rádesignolták őket kicsit, de lehet kicsit túlzásba vitték a dolgot és szépítettek is rajta picit. :)
  • Dietrich
    #3623
    azt lehet tudni, hogy lesznek új modok a multihoz?

  • Dietrich
    #3622
    mennyi?
    30
    mi 30?
    hát mi mennyi?
  • Dietrich
    #3621
    a Ryan féle partraszálás a MOHAA-ban van benn...
    COD-ban az Elit alakulat és az Ellenség a kapuknál c. filmeket vették alapul.
  • M@TriX
    #3620
    szerintem nem, ha nézed a távolabbi föld textúráit a felsőnél nem annyira durva, nézett ki így a demó is, szóval ez simán lehet PC-s...
    meg a víz is megvalósítási is belefér...
    persze lehet, de szerintem, nem ;)
  • Gabe18
    #3619
    Ezek szerintem is X360-as képek.
  • Ibron
    #3618
    A sima CoD-ban volt Sztálingrád és én is reménykedek ilyesmiben....az jó lenne,ha nagyon keményre sikeredne a partra szállás.
  • Malakai
    #3617
    Nah, mondjuk ezek a shotok picit érdekesek, hmm, talán inkább x360, mint pc...
  • Paranoia
    #3616
    Biztos látátok ryan közlegény megmentése című filmet...
    Az elején rögtön a partra szálás...remélem vmi ilyen hatás várható majd a játékbanis!
    Mint UOban stalingrádnál,/vagy a sima CoDban volt már nemis tudom,mind1/->Ellenség a kapuknál.
    Remélem megint várható ilyesmi "koppintás"!
  • #3615
    :)
  • Eisenhower
    #3614
    a képeket én csináltam ugyanis nekem megvan a full ^.^ mwhahahahaha
  • Eisenhower
    #3613
    nekem már vagy fél éve be van készítve 100gb hely a cod2-őnek. leszedem vagy 20x ^>^
  • Ibron
    #3612
    Ja Eisenhower és pont nekem jrájaNAk a büntik mi?A képek meg honnan vannak?eddig ezeket még nem láttam,nagyon kúlak.....én még leszedek szerintem valamit ma a CoD2ig és,ha ma kijönne warezra majd holnap lekapom...vagy utána,mer akkor úgyis fuull lassan jönnne,mivel mindenki akkor szedné..de nemtom.
  • shiftáj
    #3611
    ti le vagytok maradva én már hetek óta tartogatom neki a helyet ^^
  • #3610
    Már én is:)
  • zaki
    #3609
    az kira, már készítem a helyet a játéknak :P
  • Mentol
    #3608
    Márpedig ez lesz! És tudod, mit? Nem csodálkozom rajta, és nem is ítélem el.
    Meg kéne próbálni elviselni a dolgot, mert ez mindig így szokott lenni, és ugyse tehetsz ellene.

    Csak mellékesen megkérdezném, hogy szerintetek milyen lenne ez a fórum (amit az egyik legjobbnak tartok), ha nem lennének azok az emberek, akik ezeket a kérdéseket felteszik? Sajnos a legtöbbünk (fórumozók)nem tudja megvenni az eredeti játékot, de azért szeretne játszani. Az ilyenek kénytelenek warezolni, és a warez ezzel jár.

    Bakker, mindenki így kezdte, csak van, aki továbbfejlődött, és ma már nem kérdez minden apróságot, hanem először csekkolja pl.a FAQ-ot...