26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Eisenhower
    #4496
    Na skacok tényleg mielőtt még jobban eltérünk a témától fejezzük be és tényleg a cod2-re koncentráljunk. még ha warez is de legalább a cod2-ről szoljon már. mert punker rohadt pipa lesz és szétcsap köztünk... előre is köszi
  • shiftáj
    #4495
    hát ha nagyon nem lesz tört szerver én is kénytelen leszek megvenni. mert valamilyen szitnen klánban akarom tolni
  • Realtibi
    #4494
    loooooooool
  • wander01
    #4493
    nos mivel nem jött ki a cucc amig elmentem és megjöttem az ország másik felébe/ből, igy betartom amit igértem. lelövöm csipöböl a borosüveg nyakát és benyalok lesz ilyen fejem hogy
  • DJ Skyline
    #4492
    így igaz!!!



    nem értem minek ezen vitázni...valaki megteheti,hogy megveszi,valaki nem,és beszerz 200HUF-ért,max nem tud online játszani,csak tört szerveren...ennyi...
  • R0sc0
    #4491
    ez az ember beteg..
  • Sanko
    #4490
    warezos meztelen képek?

    tudod az eredeti jobb....

    :-)
  • shiftáj
    #4489
    luuuuuuuuuuuuuuuuuul
  • alph4
    #4488
    Ha már élőben nem láthatja.... :DDDDDDDDDDD
  • shiftáj
    #4487
    ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^
  • alph4
    #4486
    Off
    [b]Abonyitomz fórumozik!! xDDDDDDD nézzétek az első hozzászólást...pff dex@r xDD
  • Eisenhower
    #4485
    Utoljára Írom be.
    Protection: Safedisc 4.6xxx
  • threeman
    #4484
    Mit szólsz be, nem telefon!!!
  • Sanko
    #4483
    nyugi mindenki jobban örül egy orig gaménak és aki teheti megveszi majd ha a game "megérdemli"....sajna ma a multik pénzéhes időszakában nagyon nagyon sok zsábamacska szart adnak ki...aki csak 1x is szívot egy orig gaméval ami egy rakat fos az tudja miről beszélek....ki kell próbálni és cool meg kell venni...
  • shiftáj
    #4482
    lol ki beszél :DDDDDDDDD ekkoraaaaa at
  • abonyitomz
    #4481
    te meg csak egy kis warezos kalózka vagy...
  • Viktorr
    #4480
    biztos megb*szta a szoftverrendőrség
  • shiftáj
    #4479
    ennél f.szabb gyereket még eskü nem láttam :D
    ez pofázza egyfolytába h így szedem privát ftp ről úgy szedem privát ftp ről. most meg hirtelen 'vedd meg'. ekkora faszt :D
  • Viktorr
    #4478
    haggyátok már szegény gyereket
  • abonyitomz
    #4477
    kösz a tanácsot , megfogadom , megyek is TVzni inkább
  • Sanko
    #4476
    :-) székből feláll, előszobán át ki a konyhába, majd enged egy pohár vizet, majd fiokból kivesz sárga pilurát, beveszi, majd alszik reggelik....
  • nyeksek
    #4475
    Látom fantasztikus a hangulat.
  • EmThor
    #4474
    moderáld magad, én már csak ritkábban nézek ide, megkímél sok idegtől, nyugi, szívj el egy cigit, igyál egy jó teát/sört/stb, stb.

    no comment, no problem
  • Gabe18
    #4473
    Egy hétig ne irj ide,ez a nyerő megoldás...öncenzúra...
  • threeman
    #4471
    KI VAGY TE VALÓJÁBAN??? NEHOGY ÚGY JÁRJ MINT A VAS!
  • Kaplan
    #4470
    Nah vazz, erre már nem tudok mit mondani :D
    Azért nem kellene ekkora flémet szítani :P
    Főleg ilyen kbazott nagy betűkkel.
  • throne
    #4469
    tod nemmmindenki dolgozik még innen... És sztem nem mindenki ad ki 15 rugót 1 játékra... Disco<- fújj, buzi köcsög kiszőkített hajú katterek, arra biztos nem költöm pénzem..És ígyis neccesen tok CoD2-t venni xD nemgonnd, majj karácsonyra, addig elvok warez verzióval, single playyerrrrel XD
  • Gabe18
    #4468
    Ja az meg a másik hogy eddig te kezdted el letölteni mindenhonnan először...
  • Eisenhower
    #4467
    a másik meg hogy warezben valószinüleg hamarabb fog megjelenni így persze hogy mindenki a warezzel fogja addig tolni míg nem tudja idehaza megvenni....
  • Viktorr
    #4466
    szerintem haggyátok nem kell vele foglalkozni
  • Gabe18
    #4465
    Ez egy dolog,még igazad is van bizonyos szempontból.De mért pont a CoD2-ből ne legyen warez?
    Mert ha azt mondod,hogy te elitéled a warezt,mindenki vegyen eredeti cuccot,az egy vélemény.De ezt most kiélezni a Cod2-re,az nem tudom mire jó.
  • Eisenhower
    #4464
    Feladó: Ibron
    Elküldve: 2005. 10. 25. 20:41
    Tárgy: Nincs tárgy
    te ne halálfejezzé itt vazze....nem csináltam semmit,csak leírtam kéccer,h wanadoo erre az a pös kitltott:P.....úgyhogy kuss........
  • Sanko
    #4463
    itt az idő a ma esti piruláid bevételére.....
  • Eisenhower
    #4462
    mivan eddig te voltál itt a legnagyobb warezes, mostmeg hirtelen már szidod aki warezol? vagy így akarod csökkenteni a büntető pontokat?
  • Mester01
    #4461
    Jol mondtad!
  • Tibor
    #4460
    nekem vann pénzem csak nem engedik megvenni
  • Mester01
    #4459
    CSak már idegesitt..
  • Eisenhower
    #4458
    barátom te olyan sötét vagy mint az éjszaka..... remélem ugy jársz mint ibron neki már nem büntetőpontja van hanem egy halálfej ^.^
  • abonyitomz
    #4457
    MINDENKI kivan akadva hogy igy ugy nincs pénz meg hú de szegény mindenki stb. DE akkor kérdezze meg magától mire van pénz ? VAN neted VAN géped , VAN szinte mindened , akkor mért nem tudsz venni egy játékot amivel jól el fogsz szórakozni , hihetetlen. CIGIRE PIÁRA DISCORA van pénz , de akkor NE GÉPEZZ!! Ha valaki hosszútávra akarja a játékot akkor nem bsza el a pénzét a sok sz@rságra! SPÓROLJON!! DOLGOZZON!!! Nehiogy már az legyen a rossz aki megveszi! Mindenki szállhat magába! Ez a véleményem erről a "szegény" országról...."
  • Gabe18
    #4456
    És miért éppen a CoD2-ből ne legyen warez?
    Ha neked annyira tetszik,elmész,megveszed,örülsz neki.