26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • k8bal
    #4538
    lesz CTF is alapból!
  • djcom
    #4537
    Nem tok semmit.
    Várunk...
  • Kandurex
    #4536
    Jól megmondtad. Azért várjuk ki, hogy mit is kapunk a kezünkbe, vagy gépünkre. Miután minimális elvárásaim vannak a játékkal kapcsolatban én szinte biztosan nem csalódok. Egyedül a multi miatt aggódok egy kicsit, remélem sikerül túllépni a TDM, HQ játékmódokból és valami még komolyabbat kapunk készhez, ezt most úgy kell érteni, hogy új módokat.
  • DJ Skyline
    #4534
    ááá értem most már!:))))))
    thx!
  • Punker
    #4533
    Srácok próbáljunk a játékra, és nem a spam-re és flémre koncentrálni
  • k8bal
    #4532
    gyááááááááááááááááááá!
  • wander01
    #4531
    aki meg nem vas azt utána is...
  • Frank99
    #4530
    akkor a buzikat halálra verik????
  • k8bal
    #4529
    huh ez fájni fog egykétr embernek sztem ami itt megy!!
  • threeman
    #4528
    Nemnem, a vas az nem vki, az tudod egy anyag :D ami a következőképpen szokott járni:
    addig ütik amíg meleg
  • Frank99
    #4527
  • Kandurex
    #4526
    Ki tudja mire kíváncsi :D megfoghatatlan ez az Abonyitomz gyerek
  • Frank99
    #4525
    azé, hogy az én fa*kamat nézegesse?????

    jujjujj....
  • Kandurex
    #4524
    Küldjetek neki családi nudis képeket .

    Egyékbént kíváncsi leszek a játékra, vagyis leginkább az orosz pályákára, az előző részekben azok fergetegesek voltak.
  • Frank99
    #4523
    ne röhögj, fonetikusan írtam, hátha ítyjobbanmegéti'...

  • Frank99
    #4522
    á dehogy,csak egy kisgyerek a sulinetből.

    mint a legtöbb, a régi motorosokon kívül....
  • donneck
    #4521
    "l-ly-os j"
    :-D
  • R0sc0
    #4520
    fuuu mintha nagyon érdekelni.. szerintem te egy hangyányit önbizaolmhiányos ember vagy aki egy forumon akar befolyást szerezni magának, de nem sikerul és ezért megsértődik de amint kijon a játék már itt fog spemelni hogy kell elindítani..^^^^^^^^^^^^^^
  • Frank99
    #4519
    tanuljál inkább magyarul

    a befolyásol az l-ly-os j.
    kisgyerek, ha már NAGY BETŰKKEL ÍRTAD, JÓ HA TUDOD...
  • Frank99
    #4518
    nevetséges, hogy az ilyen emberekkel telt topicok az elsők????


  • Eisenhower
    #4517
    Na mostmár elég legyen de tényleg!! menjetek át a gumiszobába.
  • nyeksek
    #4516
    te egy igazán kaki alak lehecc
  • DJ Skyline
    #4515
    ki az a vas??:D
  • Sanko
    #4514
    inkább az autós törős londoni police akármi...
  • threeman
    #4513
    Úgy fogsz járni mint a vas ;)
  • wander01
    #4512
    hogyan is mondta Hofi? "itt van, ebből kell bevennem 3 kéket meg 1 sárgát. mikor elfelejtem a sárgát akkor mindig határincidensek vannak..."
  • donneck
    #4511
    PRO EVO SOCCER már kijött, aki nem bír magával mennyen focizni. :)
  • sorted
    #4510
    mér ki djcom? nemértem...
  • Eisenhower
    #4508
    DJcom ébresztő. mondj már vmi jót ^^
  • DioSr50
    #4507
    Én már nem virrasztok tovább,inkább megnézem reggel,de ha akkor se lesz fent akkor szerintem még pár nap lesz a warez kiadásig!!
    szoval szerintem 7-gén már játszhatunk a game-mel!!!
    Na Jó8 mindenkinek!!
  • Eisenhower
    #4506
    legyen annyi elég hogy anno a call of duty és a Call of duty: united offensive is safedisc védelemmel jött ki.....
  • dodgecharger
    #4505
    ez az abonyitomz mekkora állat··.··
  • shiftáj
    #4504
    télleg álljunk le mert ki leszünk bannolva :D
  • Mester01
    #4503
    Nah ne tulozunk...
  • shiftáj
    #4502
  • Yossarian
    #4501
    öregem, nehogy te mondd már meg nekem, hogy mire költsem a pénzem és mire nem! Ha sűrűsödnek a rohamaid, azért mindenképpen ajánlok egy alapos kivizsgálást. Sose lehet tudni, még talán meg is gyógyítnak...
  • throne
    #4500
    Safedisket nem ismerem... Mien törések szoktak kijönni hozzá?(fellehet 1általán törni? :D)
  • shiftáj
    #4499
    tomz h elkussolt ^^
  • Mester01
    #4498
    Igaza van...
  • EmThor
    #4497
    OFF

    még annyit, Sanko mondandójában van vmi! 10 rongy körüli összeg az 10 rongy, bárki bármit mond! megdolgozok érte megveszem, vagy apu anyu segít, karácsony, szülinap, kinek mi! de az, hogy átlag fizetés(jó azért az kicsit több már) 1 tizede kb havonta kéthavonta elmenjen nem biztos hogy kis érvágás.

    Igen a demók ott vannak, de ott összeszedhetik a legjobb részeket, nagyja attól még lehet unalmas bughalmaz + multi vagy nincs benne vagy majd lesz, ahogy kolléga mondja, zsákbamacska megvan.

    Summa summarum, szal aki bevállalja warezt, ír ide, más meg jól eldönti ez + origi cikkek alapján (amikből nincs annyi mint véleményilvánító hozzászólásokból de attól ugyanolyan szubjektívek bármennyire is próbálnak objektívak lenni) hogy kell e neki adott cucc. A warez nem helyes, büntetik stb! De aki olvassa mások tapasztalatát talán könnyebben dönthet.

    Nagyon remélem hogy nem erről szól majd a topik, jöjjön ki a gém, mindenki elfeledi búját, gondját! Ezt a témát ezerszer lerágták már, tudom, vannak ennél sokkal nagyobb lélegzetvételű írások, ez csak az én szerény véleményem!

    uff, nuff said