26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • bazza
    #4579
    nem nagy, de nincs nagyobba? :DD
  • DJ Skyline
    #4578
    pont ellenkezőleg!:D
    150*120-as képek..:))
  • Mester01
    #4577
    Ez meg a gépigény!
    Hát akor ANY*D!
  • Mester01
    #4576





    Sry hogy ha nagy lett!
  • ent
    #4575
    Egyet mondok, a moderátor mindenkit töröljön...
  • Mester01
    #4574
    Minimum System:
    1.4GHz CPU
    256MB RAM
    64MB DX9 video
    Win2K/XP

    System:
    P4 3.2Ghz CPU
    1GB DDR2 RAM
    256MB Nvidia 6800
    SB Audigy 2
    System

    Athlon 64 3200+
    1GB DDR RAM
    Radeon X800 Pro
    Windows XP
  • Punker
    #4573
    döntsétek el ki legyen és írjatok a [email protected] én me gmajd mondom hogy támogatom :)
  • Nadi
    #4572
    Nekem is mind1, kijön a játék, úgysem ezt fogom nézni, hanem játszok, a klánt intézem:D
  • Mester01
    #4571
    Nekem 8...
  • Eisenhower
    #4570
    nekem mind1 :) én csak mondtam hogy ha gondoljátok elvállalom :)
  • Mester01
    #4569
    Szerintem legyen abonyitomz vagy mi a szösz.. :D
  • DJ Skyline
    #4568
    írj Punkernek,hogy döntöttünk,téged választottunk(akik épp itt voltak) házigazdának,és hogy írjon a parancsnokságnak,hogy adjanak neked házigazda jogot!:D
  • threeman
    #4567
    Ez fenyegetés? :D gondoltam megviccelek 1-2 nforcefórumlátogatót is xD + nehogy már csak 1 fórumban legyen 1 olyan képem, amire kőkemény 1 percet rááldoztam
  • Eisenhower
    #4566
    köszönöm a támogatást! sztem ez ügyben leghamarabb punker tudna talán intézni valamit. legalább is azthiszem.
  • threeman
    #4565
    2en nem lehetnek?
    Bár én gyakorlatilag nem is szeretném ha lenne vki aki elveszi tőlem a röhögnivalót :D
  • Eisenhower
    #4564
    akkor irok nforce forumba is hogy a hozzászólásaid töröljék :P beraktad oda azt a japó boltos képet is, ejnye ejnye :)
  • dr Kotász
    #4563
    Támogatom.
  • Yossarian
    #4562
    először hagyjuk már meg a topicgazdának a jogot! Ha nem vállalja, akkor üsse kavics...
  • threeman
    #4561
    Tedd azt. Írj vmi adminnak hogy tegyen azzá, biztos belemegy ha mondod neki, hogy itt megy a butulás és te szét tudnál csapni az emberek között ;)
  • Yossarian
    #4560
    szerintem így lettél a BIA modija is :P
  • DJ Skyline
    #4559
    viheted!:))
    aktív olvasója,vagyok ennek a topiknak,de nem vállalok be egy negyedik topikot!:)
  • Paranoia
    #4558
    'Eisenhower' te sokat vagy itt!Jó lenne,én szeretném ha te lennél itt IS a moderátor!!
    Jó lenne ez ügyben valóban vmit lépni!
  • Eisenhower
    #4557
    na de tényleg ha nincs más jelentkező én elvállalom a házigazda posztot, most komolyan.
  • Eisenhower
    #4556
    helyesírás? akkor toza-t bannolni kell mert minden hozzászólásának elolvasása felér egy starforce védelem feltörésével :)
  • dr Kotász
    #4555
    Persze, nem komolyan mondtam. Mondjuk a 100-as IQ alatti hozzászólásokat lehetne nélkülözni. Trágárságok, 10 szóból 5 helyesírási hiba stb...
  • Eisenhower
    #4554
    én támogatom, de sztem akkor az kell hogy elég sűrűn ittlegyél, hogy folyamatos legyen a moderálás ha szükség van. márpedig szükség lesz mert ha kijön itt elszabadul a pokol :)
  • Eisenhower
    #4553
    előtte azért nem ártana böngészni a fórum menüpont " Moderálás, Moderálási elvek" részbe belekukkantani :) mielőtt vér folyik. viszont azt nem tudom akkor hogy a fenébe lettem én a brothers in arms házigazdája. eddig azthittem azért mert én voltam a témaindító :)
  • dr Kotász
    #4552
    Ha akarjátok, én lehetek... De félreértés ne essék, én boldog vagyok eme „szédületes” hatalom nélkül is.
  • Punker
    #4551
    én nem tudok adni.
  • Eisenhower
    #4550
    jah értem. Akkor valszeg maradsz te :) már ha senki nem vállalj vagy én nem vagyok alkalmas rá vagy esetleg más :)
  • moralosan
    #4549
    nekem alapcodan az orosz hadjárat volt a kedvenc, UO-ban pedig a brit: fergeteges élmény volt szerintem az a csöndes nyomulás Szicíliában.
  • dr Kotász
    #4548
    Hát jelenleg nem, de Punker adhat nekem jogosultságot. De előre szólok, ha én leszek a moderátor, itt vér fog folyni...
  • Punker
    #4547
    nem házigazda
  • Eisenhower
    #4546
    punker de dr. kotász is tud törölni hsz-t nem? ha ő a témaindító... ha nem szivesen elvállalom ha gondoljátok, és a többiek sem látnak benne semmi kivetnivalót.
  • Eisenhower
    #4545
    sztem az hogy csak a játékkel kapcsoaltos hsz-ok maradjanak az butaság, mert inkább többségében warezról lesz szó, ha ezt folyamatosan törölgetné punker akkor itt is aludhat.
  • Punker
    #4544
    bocs de nem tudok napi több száz hozzászólást törölni.
  • Eisenhower
    #4543
    á megvagy:) te is moderálhatod a csatit sztem legalább is én pl a bia topikot megnyitottam és tudok is moderálni benne.
  • dr Kotász
    #4542
    Legyél már egy kicsit szigorúbb... Maradjanak csak a játékkal kapcsolatos hozzászólások.
  • Eisenhower
    #4541
    váá thnx punker hogy jöttél! dr. kotászt nem lehetne előkeríteni hogy gyakrabban járjon ide esetleg takarítani? vagy kellene egy uj topikmodi.
  • Dietrich
    #4540
    UO-ban van 3 új mod a cod-hoz képest..