26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Spirit
    #4699
    Jó poén,de pl. a PSP-t(handheld gép) feltörő WAB, és PSP-Dev csapatoknak is van lapja...gondoltam HÁTHA:)
  • Punker
    #4698
    sőt neon tábla van a hátukon csukjatok le táblával :)
  • Spirit
    #4697
    Van ötletetek,hogy hol lesz először fellelhető?Az nforce késik,gondolom a torrent se azonnali.Vagy a nagyobb cracker group-oknak honlapja nincs?Hátha azon írnak valamit:)
  • djcom
    #4696
    Ebből látszik,hogy mennyire szét vannak esve a crackercsapatok.
    A felkerülő clone verzókat is ráérő játékosok csinálják!Tudom!:))
    Bezzeg a régi szép időkben...
  • djcom
    #4695
    Szomorúan látom:(
  • Serpa
    #4694
    de mégis van.
  • djcom
    #4693
    Hát ilyen nincs...
  • Spirit
    #4692
    Én nekiállok a klánommal feltérképezni a multipályákat, kipróbálni mindent..mikor meg egyedül vagyok éjszaka pl. akkor nyomom a single-t..tököm fog irogatni:) Utána a honlapunkat át kell szerkeszteni Cod2-essé:)
    Ráadásul egy társammal 2v2-es versenyekre akarunk menni,mert sanszos,hogy jó eredményeket érhetünk el.Gyakorolnom kell vele is, mert a novemberi versenyeken már ott akarunk lenni.Tökömbe, jöhetne már:(
  • donneck
    #4691
    Mi lesz?
  • #4690
    Reménykedjünk hogy épp feltörik,vagy épp feltöltés alatt áll!

    istenem mi lesz itt ha kijön :)
  • Spirit
    #4689
    Jah,és nem tudom mennyire megbízhaó info,de az nforce fórumán olvastam most,most Safedisc 4.xxx védelem van rajta...Ez annyira általános,hogy véleményem szerint max 1-2 óra lenne a törés egy csapatnak.Mi van már?megőrülök..2 napja ülök a gép előtt,és várom,ma délután el kell mennem,tuti akkor fog kijönni.:(
  • Spirit
    #4688
    Semmi..Olyan,mintha még meg se jelent volna.Sehol semmi újdonság,csak pár kép+videó,de az is az IW-től.:(
  • #4687
    Még mindig semmi?
  • Spirit
    #4686
    Nincs valakinek amcsiban élő rokona,barátja, ismerőse?:) feltehetné iso-ban, 10 perc alatt végezne:) Mi meg komplett telepített game-el várhatnánk az exe-re:)
  • Dietrich
    #4685
    én csak azt tudom amig a többség várja az iso-t addig belehet jutni a szerverekre ;) igaz sajna alig van már jó :(
  • HD JOHNNIE
    #4684
    detto
  • Spirit
    #4683
    Valmitnem értek.Állítólag tegnap megjelent a játék, és el is pakpodták mindet az EB szerint.Gondolom nem 2 db-ot raktak ki.És sehol házi készítésű screenshot-ok, videók, infok, SEMMI.Ráadásul egyetlen ember sem vette a fáradtságot,hogy ISO-ban elérhetővé tegye..Most nem a crack a lényeg,mert egy tört exe fájlra mégiscsak jobb várni, ha megtörik,pár mp és mehet a game.Most akkor mi van?:)
  • HD JOHNNIE
    #4682
    Ha jól emléxem akkor tegnap jelent meg amcsiban a cod2... nem kering már a neten a cucc? Jó lenneee Kijátszanám míg meg nem veszem
  • Dietrich
    #4681
    miért is? :)
  • Serpa
    #4680
    ez melyik város?
  • KM
    #4679
    Imádjuk a havas pályát!
  • EmThor
    #4678
    erre bizony, nem volt egyszerű :)jöttek fel a lépcsőn elbújtam, jól lelőttem őket, azt elvettem a fegyverüket! hát ha a képről is ilyen lesz a cuccos :/ copy
  • priluki
    #4677
    pavlov az azért nem igy néz ki.
  • Dietrich
    #4676
    egy progi..fake ellen.
  • DJ Skyline
    #4675
    erre gondolsz?:))
  • EmThor
    #4674
    má megin? cod1-be is volt ilyen pálya asszem ott épületet kellett bevédeni. vagy az moha kieg volt?
  • DJ Skyline
    #4673
    jól néz ki a csipa' !


    itt a havas lencse az érdekes ezen a képen!

  • Paranoia
    #4672
    De ez a gamespot oldala!Azért megtehettek volna annyit igazán,h normális gépen futatják és utána írnak rolla jót,rosszat...
  • Csacsi
    #4671
    Talán nem mindenkinek van olyan gépe, hogy max felbontásban játszon vele. Erre nem gondoltál?
  • Spirit
    #4670
    Legalább már a game lenne fennt iso-ban,hogy addig is letölthessük,míg a crack-erek dolgoznak...:(
  • Paranoia
    #4669
    képek:
    In game képek
    /Elég ratyi felbontásban készültek...,nemisérte,h lehet így jáccani vele:S/
  • Paranoia
    #4668
    reggelt
    Hmm látom nemmaradtam le semmiröl...
  • priluki
    #4667
    Szegény gyerek...
  • donneck
    #4666
    Kamu
  • #4665
    http://www.playware.hu/index.php?page=hir&id=4285
  • TomiBone
    #4664
    Te okoska :)... az USA-ban kint van már a boltokban. Nézz körül kicsit!
  • donneck
    #4663
    Mondtam, hogy nov 21. a megjelenés nem hittétek el....
  • rdo
    #4662
    Mindig TomiBonenal van a baj. Ezt már az mportalon is megfigyeltem
  • Eisenhower
    #4661
    de az egész tomibone miatt volt
  • TomiBone
    #4660
    Gyorsan ha végigpörgeted, a hozzászólások 90-95%-a a szokásos fórumokádás. :)