26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • AbonyiSanya
    #6721
    De ha gondolja valaki megajándékozhat egy jó videókarival nem utasítom el
  • Csiaki
    #6720
    az hol van?
  • AbonyiSanya
    #6719
    The All-Seeing Eye al csatlakozz a szerverreeeee
  • dr Kotász
    #6718
    tilde
  • AbonyiSanya
    #6717
    Figyi see vel csatlakozzzzzzzzzzzzzzzz
  • AbonyiSanya
    #6716
    Pedig lehet vele
  • priluki
    #6715
    beirom és nem irja ki..
  • AbonyiSanya
    #6714
    Avval lehet nyiugodtan játszani nem kell aggódni megy vele
  • Csiaki
    #6713
    Láma vagyok!De hogyan lehet előhívni a consolt?
  • AbonyiSanya
    #6712
    Sajna nem vagyok gazdag
  • Szolnokboy
    #6711
    azzal a seriallal nyomod ami az nfo ban van ?
  • AbonyiSanya
    #6710
    Nemkéne csúfolódni nem mindenki teheti meg hogy a gépét havonta fejlesztse én kb 5 hónapig nem fejlesztettem mert nincs rá 30e Ft-om hogy egy videókarit vegyek mert valahogy a pénz kell másra is nekem nem anyuci+apuci adja a pénzt
  • dr Kotász
    #6709
    Magyar szerveren nyomtad?
  • dr Kotász
    #6708
  • alph4
    #6707
    Na kipróbáltam a multit!
    Directx7 modban, minden fullon. 20ember mellett átlag 150fps-em volt. (60-300között mozgott)
    Szerintem így tökéletes játszani.
  • dr Kotász
    #6706
    Hát ez tényleg borzasztó! Úgy hallottam, hogy állítólag DOS alatt sem fut, hát az még borzasztóbb...
  • AbonyiSanya
    #6705
    Ha tudja valaki légyszi írjon
  • AbonyiSanya
    #6704
    Mi az a minimum videokari amin elmegy a cod 2 ?????
  • AbonyiSanya
    #6703
    Hát Geeforce MX440 -en nem akar menni még a legujjabb driver frissítéssel sem az nvdia val sem ez nagyon szomorú pedig még a global strom is megy meg az age of 3 is meg a fear is hát ez borzasztó
  • Csiaki
    #6702
    Na meg az orosz csaj...Azon feküdtem hogy megy előre!
  • toza #6701
    eees a legidegesitobb !!!!!h oroszok keptelenek OROSZUL beszelni fejlesztok szerint!!szvsz ez rohatt idegesito!!sokkal flesebb lenne eredeti orosz ugatassal,es azt feliratova nyomni gamat..na mindegy
  • toza #6700
    jaa meg dx7 ben nincs feny efekt!szal amire ejzenHAVER flesselt, messzirol is meglehet latni majd vkit multiban az igy buko..
  • Casseus
    #6699
    Én olvastam valamelyik nap valami összefüggést a CoD2 és a dual core-os procik között! Lehet valami javítás vagy peccs...sajna már nem emlékszem mert be voltam rugva!
    Valaki esetleg nem találkozott ilyen témáju optimalizácóval?
  • Punker
    #6698
    cg_drawfps 1
  • priluki
    #6697
    hy,mit kell beirnom a consolba hogy mutassa az fpst?
  • wander01
    #6696
    itt van pár kép tőlem is minden fullon zip-ben
  • toza #6695
    na..par dolog...eletcsik hianya,orok elet idegesito..igazabol nem kihivas,csak fedezekbe kell kushadni,es nincs az a fles h alig elsz es tod h vhol jon egy healtpakk es kitartani addig...istenmod itt nagyon befigyelt,es szar..

    masik meg h rohatt granat ize minden granatot mutat..idegesito,nem kellett volna...
    fegyver valasztas - akinek problemas 1,2 gomboknal ..ha vvhel maust gyorsan fel-le mozditod beallitasnal akkor mukodik mint alap codnal...
    grafika szopi...dx9 ben full maxon mocsok szep...meg is van az 5-9 fps..AA nelkul is..dx7 ben nallam(2200+ 2153 mhz en,512/333+2*256/400 ram,9800se@pro 380/325(650))800*600 on texturaknal 2 also highen is csak max 30 fps de akadozik..:( kicsit szax h tenyleg megy szar gepen is,de ugy nez ki mint rakas fos..ha meg szep,de nem is iszony sokkal szebb mint dx9 ben(azert persze van kulonbeseg:D) akkor meg nagyon szaggat...
    enemirol annyit h kicsit nehez megkulonboztetni neha a csapat tarsaktol oket..fejes meg mindig konnyen beviheto,de celkereszt kikpacsal sokkal jobb a jatek..foleg h,mint demoban piros lesz ha enemit lacc..jaa meg szvsz kar volt a radarra rapirospottyozni enemit..

    szoval zimzumm vmit nagyon beneztel szvsz...

    ja meg annyit akinek nincs fent 3503 megat pakol gepre...


    (ejzenHAVER..ha nagyon "Spoiler"akkor torod hsz mat..bocs..)
  • zaki
    #6694
    20.5%
  • ati2002
    #6693
    Átlag 25 FPS-t produkál, de simán játszható. Így van minden fullon, a vga driverben is 4xFSAA+16xAF van beállítva.

    De 4xFSAA-ról visszaállok 2x-esre, és akkor 30 alá nem esik.
  • ati2002
    #6692
    Szerintem is.
  • digital
    #6691
    ...És DirectX7=OFF (szerintem sokaknál on )
  • Casseus
    #6690
    Az FPS engem is érdekelne "FULL"-on
  • nyeksek
    #6689
    hát csak annyit tudok mondani hogy nagyon fasza lett a játék
  • Szolnokboy
    #6688
    ha jól látom csak egy serial van. a multiban mindenki azt használja ? nincs serial ellenörzés ?
  • ati2002
    #6687
    Igen, az + 4xFSAA+16xAF
  • GazVezir
    #6686
    Valamiféle fizika került a játékba?
  • CéZé
    #6685
    raknál be egy képet amin kiiratod az fps-t?
  • Gabesz amd64
    #6684
    utána is volt szépen komment szal
  • zimzumm
    #6683
    Hát szerinted mi a full?
    Szerintem az amikor minden grafikai beállítási lehetőséget, a maximumra baszol! Szerinted nem?
  • ati2002
    #6682
    Csak az a kérdés, kinek mi a full graf.