26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Sylvester
    #10616
    nincs tüzfal...
  • DJ Skyline
    #10615
    lehet f0s a szerver,lehet tűzfal is...
  • Sylvester
    #10614
    Egyszóval sokáig connectingol- kapcsolódik :( mééért?help ezt irja a kapcsolodásnál - "HUN v1.0d - Várakozás a Kapcsolatra-15 .... eddig mindig 3 nál már mentem :S most mi lehet ?
  • Sylvester
    #10613
    Nekem eddig ment a multiplayer most meg 123456789 ... ig számol a kapcsolodásnál , és 1.0d verziot töltené mi a baj ? help! mennék lövödözni
  • akyyy
    #10612
    Cod 2-be be lehet blidnelni a rádiózást? hogy pl megnyomom az X-et és egyből rádióza hogy Szép lövés???? és nem kéne kikeresni a rádiós gomboknál:D
  • DJ Skyline
    #10611
    nem nem ez egy custom map...mod asszem mint a barbarossa
    közben megtaláltam: ez az
  • Yossarian
    #10610
    az hurtgen lenne, nem? Én azt ki nem állhatom, mert mindenki csak csipázni akar, pedig nagyon jó pálya lenne anélkül.
  • DJ Skyline
    #10609
    na jó,de én az alap pályákról ejtettem szót!:D
    akkor meg inkább Ardennek!:D de az a jó nagy!:D nem tudom a pontos nevét,csak 1x voltam rajta
  • Yossarian
    #10608
    brecourt winter and dufresne winter are the best! :D
  • DJ Skyline
    #10607
    Foy iz dö beszt!
    amúgy,ha mennyiséget nézzük akkor CoD UO,mert ott vannak az alap havas pályák is,mint pl Hurtgen,Pavlov,Harbor...
  • Prince of Máté
    #10606
    mégegy utsó hülye kérdés:a COD-ban vagy a CODUO-ban vannak jobb havas pályák?
  • DJ Skyline
    #10605
    de
    habár a CoD2-höz nem tudom van-e már új map
  • Prince of Máté
    #10604
    ok kössz majd kipróbélom

    nem tudtok olyan oldalt ahonnét le lehet tölteni pályákat?
  • DJ Skyline
    #10603
    nekem is az M rémlik...legalábbis CoD1-ben biztos az,szvsz a 2-ben is az lesz!
  • Yossarian
    #10602
    nálam M, de nemtom, hogy ez alap, vagy már átbindeltem :)
  • Prince of Máté
    #10601
    csá!

    A gépfegyvereket melyik gombbal lehet átállítani félautomatára?kösz
  • Eisenhower
    #10600
  • static
    #10599
    Ja bocs igazad van, csak még mindig jobb ha itt írom mintha a serveren rontanánk a játékhangulatott flammel. Azonkívül abban bíztam ha többen ismerik akkor mondják neki. Sory az off-ért.
  • static
    #10598
    A barátomnak volt már hasonló ügye. Valami iskolaigazgató húzta fel chaten. Másnap az irodájába lett felpofozva.
    Szóval vigyázzatok ezzel a netes sértegetéssel meg keménykedéssel.
  • Yossarian
    #10597
    szerintem bindeld be azt a csetet és ott pattogj, mert elég kicsi a valószínűsége, hogy olvassa ezt a fórumot a bűnös, itt meg senki sem kiváncsi rá! Te meg már idősebb vagy annál, hogy ilyen névlopáson, meg hasonlókon kiakadj...
  • David8
    #10596
    köszi

  • static
    #10595
    Rányitom a szobaajtót ahol játszik. De ezt úgy is lehet érteni, hogy megkeresem és felpofozom.
  • Yossarian
    #10594
    Cod2-main-demos mappa
    lejátszás: \demo "demo neve"
  • David8
    #10593
    Sziasztok!
    Ha felveszek videót a konzolos módszerrel,akkor azt a gépre hova menti le vagy hogy játszam le?
  • Yossarian
    #10592
    mi az, hogy rányitsz?
  • static
    #10591
    Néhány ember meg pattogott, hogy valakinek elloptam a nevét. Gyerekek, most pontosan nem tudom mikor csinálták a q3-at de az első napon amikor játszani lehetett vele nekem a nevem már eat static volt. Azóta ha valamibe kezdő vagyok static a nevem ha kezdek profi lenni akkor pedig sárgával eat static. Szóval nagy valószínűséggel ti loptátok el az én nevemet és nem fordítva...
  • static
    #10590
    Nemrég raktam fel a gamet és nekem alapból a mozgás edsf-en van, hogy az a-ra is még tudjak bindelni a kézigránát pld. t-n van. Ez volt a szerencséje tegnap valami Öcsi nevezetű gyereknek aki lemajmozott a gameben. Nem léptem ki miattad, hogy beállitsam a chatet, de annyit mondok vigyázz a kis szádra mert rádnyitok azt akkor nem éledsz újra a bal egérgombbal abban biztos lehetsz.
  • panther112
    #10589
    FIGYELEM FONTOS: A FAQ-ban a save-k nem mutatnak már sehova légyszíves javítsátok, köszi.
  • David8
    #10588
    Köszi.
    Remélem később jó lesz az ASE.
    Addig meg kapcsolódok ip alapján :)
    Köszi még1x
  • HuAn82
    #10587
    152.66.93.30:28960 OBI S&D

    195.228.155.36:28962 Tudatlan S&D
  • David8
    #10586
    Hi!
    Beszart az All Seeing Eye-om.
    Leszedtem és újra se rakkja mert nem kapcsolódik az ASE szerveréhez.
    Valaki tudna adni egy OBI és egy Tudatlan szerver ip-t? (search&destroy)
    Előre is köszi szépen segítségeteket.
  • dr Kotász
    #10585
  • David8
    #10584
    Valaki nem tudja hogy a callofduty.hu mikor lesz elérhető megint?
  • Duddits
    #10583
    Nah éjfélkor befejeztem a szinli részt. Jó volt.
  • busman1
    #10582
    Köszi
  • Yossarian
    #10581
    dehogynem! felnyomod a sensitivityt a gameben, meg ha olyan egered van, akkor az egérdriverben is és 1cm alatt kétszer körbefordulsz, ha neked az kell :)
  • busman1
    #10580
    Szevaszto, adjatok tanácsot, hogy a klaviaturán kivül mivel érdemes még az irányitást megoldani. gamepad, vagy valami más. marhára körülményes az egérrel. Némelyek olya gyorsan fördulnak, meg pörögnek, hogy az nem lehet egérrel megtenni, köszi
  • DJ Skyline
    #10579
    big jump
    another cheats
  • gameplusz
    #10578
    A névből asszociáljon mindenki....
  • trident
    #10577
    -.-