26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Nadi
    #12219
    Demo->AVI
    "De nem úgy ahogy sokan eddig csinálták, a Fraps-et és a hozzá hasonló programokt el lehet felejteni."
  • Truck Driver001
    #12218
    aha,köszi,csak az a baj,hogy itt is fraps-al nyomják..azon kiwül ez a werzió,amit onnan szedtem le...elindul,de nem full werzsön:DDD,a crackelt werziók meg nem mennek:S
  • Nadi
    #12217
    HITANDRUN
    Ezen az oldalon mindent megtalálsz, ami movie készítéshez kell
  • Truck Driver001
    #12216
    walaki tud olyan progit,amiwel a gémböl tok felwenni widit?fraps nem yó...
  • Nadi
    #12215
    Ismerjük egymást?
  • CheAteR88 #12214
    majd meglepődik tőlem és elkenem a szályát
  • Richard90
    #12213
    Majd meglátjuk
  • Guer
    #12212
    de nem tőled.. :DDDd
  • Richard90
    #12211
    Érhet még téged nagy meglepetés
  • csuszi
    #12210
    Patch???????????????????????????
  • CheAteR88 #12209
  • CheAteR88 #12208
    utánad jóval:)
  • ent
    #12207
    Leverem az anakint, a romulust, a csítert és már első is vagyok!:D:D:D:D
    Egyedül a lesboltámadó ruhaszárítókötél nevű egyéntől félek, nagyon ge.i, úgy hallottam...

    Jaj, nadit kihagytam... Ő tőle félek egy kicsit, fél lábbal és fél füllel is pro szinten van! De hála hogy eisen nem jelentkezett, de lehet, hogy a ruhaszárítókötél?
  • ent
    #12206
    Te mikor jelentkeztél?
  • donoki
    #12205
    Akkor megyek jelentkezni :D
  • donoki
    #12204
    ÓÓÓ
  • Nadi
    #12203
    omg

    1on1 kupa, tehát egyéni...
  • donoki
    #12202
    Figy!
    Gyere fel msn-re!
    Ez a Kupa hogy zajlik?
    Ide klánok nevezhetnek vagy egyéni emberek is??
  • SASI
    #12201
    És ez multiplayerben van singleben meg nem neztem meg, de multiban pedig jok a pingjeim (kb 20 szokott lenni).
  • SASI
    #12200
    Valaki járt már ugy hogy van egy jo videokarija és egy régebbi tipusu AGP 4X-es alaplapja és rohadtul akad neki a game(CoD2)? Pl megprobaltam azt is hogy beletettem a GF6800 GT-met a gépbe és mindent lehuztam minimumra, és ezután is szaggat. Driverekkel is sokat probagattam de semmi.
  • Nadi
    #12199
    Már megtörtént
  • CheAteR88 #12198
    Ha valakinek van keddve az jelentkezzen
    COD2 1vs1 cupába
    itt a LINK
    Minnél többen minnél csoksabban
  • Dietrich
    #12197
    leírtam itt pár napja..
  • Kiswarga
    #12196
    Thx.
  • Richard90
    #12195
    Ott tényleg nincs. Mit kell tenni? csinálj egy Demos mappát és oda rakd be a demot és indítsd el a muliplayeren belül. Sok szerencsét!
  • Kiswarga
    #12194
    Időközben elvileg rájöttem. Illetve megtaláltam egy leírást csak az a gond, hogy main mappában nekem nincs demos mappa.:(
  • Kiswarga
    #12193
    Kapaszkodjatok meg hatalmas láma kérdés következik.:D Amit demo-t letöltök azt hol lehet megnézni? Vagy hova kell másolni? Elmagyarázná valaki nekem részletesen?
  • Dietrich
    #12192
    megnéztem...kis hülye még el is mondja, hogy a klánvezér adta a wh-t..meghogy 19 éves. :)
    vagy 12-13 éves vagy tényleg 19 és csak szórakozott valaki..."átlő a vason bazze" karrierre vágyik :)
  • Dietrich
    #12191
    de mit irtál be a konzolba?
    mert ezt kell:
    /demo fájlneve.dm_1
  • TeDDyRuSh
    #12190
    Ha esetleg valakit érdekel:
    www.cod2szegyenfal.extra.hu
  • donoki
    #12189
    ja télleg :D
  • zico87
    #12188
    Nemismeritek ? a gránát krumpli lessz mint a gyakorlásnál Singlebe !!!
  • donoki
    #12187
    Lál :DDD
  • UnknownAsshole
    #12186
    Ki kell dobni egymás szemét krumplival.
  • Kiswarga
    #12185
    Az érdekes lehet.:) Krumplival dobálózni.
  • donoki
    #12184
    Az milyen?
    Krumplik a gránátok?
  • zico87
    #12183
    pls help !!!!!PotatoGranate mod ?? Honan lehet leszedni vagy v.ki küldje már át !!
  • Kiswarga
    #12182
    De azon viszont már majdnem röhögök amikor valaki más le csíterezi a másikat (éshát többnyire joggal, mert nekem is feltűnik mit művel) az illető pedig úgy fel van háborodva, hogy az eszméletlen. Elkezd káromkodni meg minden. Ilyenkor már csak röhögök rajta.
  • donoki
    #12181
    Ja..
    Ilyenkor megyek más szerverre!
    Hát ez a HQ nekem nem jön be annyira a szrveren :(
  • Kiswarga
    #12180
    Én mondjuk speciel már k*rvára kezdem unni a sok hülye csítert a szervereken. Én még játékban senkit nem cheater-eztem le és szerintem nem is fogok. Az meghogy ráfogom az illetőre aki megöl engem, hogy cheater megint nem szokásom mert szinte mindenki jobban játszik nálam. De az már nagyon feltűnő amikor csak a semmiből előbukkan és pl a Thompsonal 1 lövéssel leküld. Möndjuk lehet mázli. De egymás után többx? Az ilyeneknél nem is idegesítem magam hanem inkább kilépek az egészből.