26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • kisfigi
    #14630
    Leszedtem az ADMIN modot és amikor a servreremben megnyomom az ESC-t ott rákattintok arra hogy admin, akkor vissza lép a játékba és azon kívül semmi sem történik!
    Nem tudja valaki hogy miért nem nyitja meg az ADMIn menüt?
    Vagy az lehet a baj oka hogy csak én vagyok egyedül a serverbeÿ(sztem nem)?
  • DJ Skyline
    #14629
    nátom
  • Guer
    #14628
    permanens ban sztem nem egy hétre szól.. :DDD
  • tigeroo
    #14627
    nekem valami hibaüzit ír ki 99%-nál a telepítő!


    valami error 1628 failed to install vagy mi...3x töltöttem má le (wanadooról)
  • kas123
    #14626
    szerezd meg telepítős változatban
  • cr3ativ3
    #14625
    Én is, nyugi :D Tiszta olyan hangja van -d
  • cr3ativ3
    #14624
    valaki felveszi ???
  • UnknownAsshole
    #14623
    Egyik körben véletlenül beált a németekhez a GIGÁs csávó, ugy megijett hogy alig tudott viszamenni spectatorba. :D
  • Richard90
    #14622
    öcsém az a német kommentár :D:DD
    falra mászok tőle
    először azt hittem nő dumál erre kiderült hogy férfi :D:D
  • cr3ativ3
    #14621
    hello!

    A problem az, hogy a cod2-m felemásolós, és nem telepítős, van hozzá reg bejegyízésem, a patch is elindul, de mikor ott jár, hogy az útvonalat választaná, akkor egyszerűen azt mondja hogy nem jó neki, hiába helyes az útvonal. kérlek segítsetek!!!
  • UnknownAsshole
    #14620
    Ja majd énis nézem meg még sokan mások tehát biztos terhelt lessz, de a kérdésem az, hogy hogy müködik egy ilyen közvetítés ? A játékot is látni fogjuk ? Vagy most hogyvanez ?
  • Nadi
    #14619
    CoD2 Eurocup nyolcaddöntő:
    TMG vs. Team Speed-Link
    Map: Toujane

    23h-tól lesz élő közvetítés a GIGA.de-n!
    GIGA.DE
  • donoki
    #14618
    oké! kösszentyű!
  • trident
    #14617
    frissítsd a drivert.
  • trident
    #14616
    - www.callofduty.hu (főoldal/leírások; fórum/gyík; fórum:pb hibaüzenetek)
    - weboldalunkon is.
    - nem tud a pb csomagot (adatot) küldeni, mert nem engedted át a tűzfalon / routeren.

    Megoldás: www.evenbalance.com FAQ-ban le van írva milyen portokat kell engedélyezni.
  • donoki
    #14615
    Ki tudja h hol van olyan oldal ahol levannak írva PB hibaüzenetei?
    De ami érdekel: No Packet Flow! ez mi???
    Ezzel dob ki egy csomó embert!
    Ezzel mit lehet tenni?
  • marczi
    #14614
    Hali, most töltöttem le a COD2-t, de sajna nem enged belépni, mert a videokártya/driver nem támogatja a dinamikus textúrákat hibaüzit ad. Van valami tippetek?
  • donoki
    #14613
    nah már yo -.-
  • donoki
    #14612
    akkor én nem mehetek ;)
    Ja és bazzeg nem müxik az a ******* TS :(
  • zico87
    #14611
    ja én is most dobtam ki egy hülye ovodás 13 évest mert szerintem ilyen korú srácokal nem lehet együtt lenni föleg hogy nálunk mindenki min 16 éves Mostmár 15 év a minimum életkor tagfelvételkor !!!
  • donoki
    #14610
    hja én is :D
    csak sok faszparaszt volt a klánba..hiba volt őket a kezdetben nem kib@xni a klánból mikor dumáltak...
  • zico87
    #14609
    Örölünk ha az 1.3 jól fog mükszeni és meg is jelenik hamarosan Linux szerverekre, 1.4-re várni kell még :D


    Donoki sajnálom hogy föloszlotatok !!!
  • odex
    #14608
    öhöm... mikor lesz 1.4-es patch mert a video kártyámhoz nincs optimalizálva az 1.2 és nagy kevés az fps-em
  • DJ Skyline
    #14607
    asszem a perm ban azt jelenti,hogy ki vagy tiltva,mint itt az sg-n,amikor valakit bannolnak 1 hétre! változtass nicket,hátha
  • trident
    #14606
    Nem másolnád be a teljes hibaüzenetet vagy csinálnál a konzolról egy shotot, mert akkor abban benne van, hogy miért.
  • balazs077
    #14605
    Még mindig azt írjahogy you are permanenly banned from this server.Nme lehet hogy kitiltottak???????????????????????????????,,,
  • DJ Skyline
    #14604
    azt jelenti,hogy paprikáskrumplit csak csütörtökönként szolgálnak fel a csehóban!
    amúgy azt jelenti,hogy ...hogy mondjam...minél alacsonyabb valakinek a pingje,annál jobb a zinternete'...minél nagyobb anál szarabb...kb olyan 40-50-ig élvezhető,onnantól már akad! ez sok minden miatt lehet,már leírtam egy párszor ide...amúgy azért dobott le a szerver,mert szar volt a pinged,azaz pillanatnyilag szar volt a neted! velem is előfordul,miközben semmi baj a netemmel,konzolt hívd elő (0 gomb),majd írd be /reconnect,lehet nem fog sikerültni rögtön,de próbálgasd! ha nem,akkor meg net restart!
  • DJ Danee
    #14603
    Oké,köcce!
  • donoki
    #14602
    kvZOO?
    kávézó?
  • trident
    #14601
    Asszem leírtam a cod.hu kvZOO-ba, lépésenként.
  • DJ Danee
    #14600
    naygon szépen kösszike!!!Megtaláltam őket!Már csak azt kell tudnom hogy kell őket lejátszni.Asszem kell hozzá valamilyen progi.....
  • trident
    #14599
    ha valamilyen mod-ot futtató szerveren vagy, akkor a mód mappájába menti.
  • starweb88
    #14598
    asszem nem te fogod megmondani nekem h pihentessek nem szoltam hozzád egy rossz szótsem szal le lehet szállni rólam!!!!

    Vki fps el kapcsolatoks parancsokat betudná irni ide nekem?

  • DJ Danee
    #14597
    Valaki segítsen plss!Bellépek egy serverre és beirom hogy /record d és 10 perc mulva hogy /stoprecord.És utánna bemegyek az cod 2 mappába ott a mainba és ott a demo-ba de nincs ott!!!!!miért??PLSSSSSSSSSS
  • balazs077
    #14596
    mIT JELENT AZ HOGY NÁLAM KISEBB PINGÜ EMBEREK????????????????és you are permanenetly banned from this server
  • DJ Danee
    #14595
    Naggyáb jól nyomom!
  • zico87
    #14594
    Pedig a DEMOs mapába kell lennie ha ott nincs akkor v.miért nem csinálta meg a demot
  • zico87
    #14593
    Hát attól függ hogy nyomod ?:D
  • DJ Danee
    #14592
    OKÉ. Kösszi. DE NINCS OTT!!!!!!!!!!!!
  • donoki
    #14591
    lol