26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • szucsy89
    #15509
    www.sg.hu
    ott lesz a letöltések közt
  • JaSoN HuNTeR #15508
    Honnan tudom leszedni az 1.3mas patchet???
  • donoki
    #15507
  • zico87
    #15506
    Fölraktam a szerverünkre a legujjabb AdmiralModot ha valakit érdekel próbálja ki
    az IP cím az aláírásomban olvasható !!!!!
  • Dietrich
    #15505
    nem tudom miért természetes a sulinetes hülyegyerekeknek, hogy ha telepítik a cod2-t akkor automatikusan a csíteket is kell mint az ASE-t pl.
    anélkül is csít az egész mert célozni sem kell jóformán az uo-hoz képest.

    u.i. láttalak tegnap ro szerveren de már nem tudtam oda belépni..pedig vezettem volna a tankot neked
  • kas123
    #15504
    Istenem h lehet valaki ekkora seggfej, nem elég h buzi csíter akar lenni még meg is kérdezi h müxik ez!
  • busman1
    #15503
    Ja, aztán minden kezdődik előről. Vagy 8 hónapig nem lessz PB, rengeteg bug, meg egy halom csíter. Na ez nekem nem hiányzik, javitgassák csak a CoD2-őt, én már elleszek vele, meg az UO-val. A 3-at max singleben próbálom ki.
  • starweb88
    #15502
    jobblett volna ezt a hozzászolást nem meg irni mivel a patch = játékjavitás.. mivel ha nem sikerült jol a cod2 akor egyből adják ki a 3 at... elromlik a kocsidban egy alkatrész veszel egy új kocsit? nem hanem megjavitatod..örülünk ha lessz pc re..
  • Egerwin
    #15501
    Egyébként nem tudom minek adták ki most ezt az 1.3-as patcht. Inkább adnák ki a cod3-at pc-re többet érnénk vele.
    Mondjuk már neten nem szoktam játszani, beleuntam, de azért frissítem a patcht.
  • starweb88
    #15500
    Itt van e egyé :D

    azt örülj neki lál
  • donoki
    #15499
    Melyik oldal is az amin avnnak ilyen alap témák cod2es oldalhoz??
    Amit egyszer itt mondtatok csak már nem találom :(
  • urbijoe
    #15498
    valaki légyszi adjon már egy linket az ASE kiegészitöhöz hogy be lehessen állitani az 1.3-as szervereket
  • starweb88
    #15497
    te rohadt nigger mi a rákot kéregetsz huzzá innen.. :D ez kulturált volt nem? :D
  • busman1
    #15496
    Ha az én fórumomon kérdezted volna, többet nemtugnál kérdezni. Neked komolyan ennyi eszed van? Vagy csak szivatsz minket.
  • miilann
    #15495
    wh meg aim kéréséért mar bünitetőpontot kéne adni
  • trident
    #15494
    Izé...Vagy nem árulod el neki azt a /bind w "kill" parancsot, jól írtam le? Vagy inkább left buttonra jobb bindelni?
  • zico87
    #15493
    Figyelj ide nyomorék !! Segítek nyomd meg 10-xer a shiftet játék közben utána alt + F4+utána format és ugorj le az eifel toronyról !!!


    Enyi Hülyét titeket toboroznak !!!!!
  • trident
    #15492
    én adok neked egy olyat... Csak kérdezd meg ugyanezt a www.callofduty.hu oldalon is.^^
  • Choni
    #15491
    Tudna valaki wht és aimet adni Cod2 1.3ra pls vagy ha nem akkor legalább hogyan kell elinditani a wht mer all seeing eyeval nem hozza be de, viszont ha a wht inditom el és injecteem a dll el a cod2 multi exéjét akkor elindul csak olyankor nemtok fellépni a szerverekre PLS HEP VALAKI Előre s kösz
  • Matyó
    #15490
    Valaki tudna adni egy direkt linket a legújabb patch hez?
  • trident
    #15489
    Hmmmm.:)

    Azért nem kérlek meg, mert jelenleg egy UO és CoD2 szerver fut nálunk, mindkettő GFM módban.
    Ha máshogy alakulnak a dolgok, akkor biztos megkereslek. De ha gondolod, nézd át, mert lehetne ez egy publikus kiadású mód is!
  • zico87
    #15488
    nekem Külön kéne ez a mod de azért THX +Akkor tudsz majd segíteni MSN-en abba a modba vagy nemcsínálnád meg nekem azt az iwd-t ???

    Nagyon megköszöném !!!!
  • Dexantreal
    #15487
    Yo, lehet. Ha így van, akkor nem szóltam, sry
  • Ficsek.hu
    #15486
    A Reload az inkább sd-re van kihegyezve, kevés funkció van, ami minden játéktipusban elérhető, de ha szépen kéred a hq.gsc-be is belekarmolhatok :D
  • Ficsek.hu
    #15485
    Valszeg át kell pakolni a 32 slotosra, mert esetenként külön csatározást kell vívni a bejutásért :P
  • trident
    #15484
    kk, thx.:)

    Sajnálom hogy csak egy cod2-s szerveünk van, kipróbálnám az Admiral és a TL Reload-t HQ módban, fegyverkorlátozással.. Hmmm....:D
    Vagy netán egy férfias rifle only hq...:D
  • Ficsek.hu
    #15483
    ASE-ban megnézed a szerverek fs_game beállítását. Általában külön könyvtárból indul (am_2RC8) az Admiralos szerver.
  • Ficsek.hu
    #15482
    Jobbra lent a szerverlista, meglehet, csak eredetivel enged fel.
  • Ficsek.hu
    #15481
    Lehet, hogy csak a gránátdobásokat akarja gyakorolni...miért kell mindjárt csítert kiabálni? Pure szervereken egyébként sem tudná használni.
    A modok meg segítenek ezt az arcade alapjátékot kicsit életszerűbbé, élvezhetőbbé tenni.
  • trident
    #15480
    Engem leginkább egy Ip érdekelne, egy olyan szerveré, amin a legfrisebb Admiral fut, ugyanis, ha jól tudom, már vannak benne kasztok...

    Bár szvsz a GFM mellett megyek majd hozzátok is rendszeresen Ficsek, ugyan az SD és a CoD2 nem az én világom, de fííílinges a Reload Realizm.^^
  • Ficsek.hu
    #15479
    #15407
    AWE 3 beta 10
    PowerServer 0.97
    Admiral mod 2.008
    eXtreme + 1.4v9

    Lehet válogatni...
  • Dexantreal
    #15478
    Szerintem meg ne érdekeljen..ez akkor már kb olyan, mint a cheat. Lentebb írtam, hogy én egyszer egy ilyen miatt haltam meg...no comment. Sok mod is szar, csak belekavarnak. Van egy két hasznos, a PAM az nemtom mod-e, de nembaj, kezdő vagyok, sry, de az alap, az jó, aztán nem bánom, ha valaki nagyon hozzászokott az életcsíkhoz a CoD-ban, az is mehet még ,de a többi tök szar...régen láttam mindenfélét. Szerintem totál felesleges mindenféle hülyeséggel elszúrni ezt a jó játékot.
  • Prince of Máté
    #15477
    az az Admiral mod nem tom honnan lehet pontosan de szervereken fennt van.
    Ismeri vki azt a modot h végtelen gránátod lehert?Engem érdekelne
  • zico87
    #15476
    valaki Tudja honnan lehet leszedni azt a modot amiben lessz rendesen életcsík mint a COD-ban ???
  • starweb88
    #15475
    figy vki segitsen már pls, nem tudom milyen alap oldal lehet ez és honnan lehet letölteni most már sok ugyan olyan oldalt láttam és nagyon teccik pár link:

    Link ; Link2
  • busman1
    #15474
    v1.3 Patch
    Például innen.
  • Egerwin
    #15473
    Szasztok!
    1.3-as patcht honnan lehet leszedni, ami működik tört verzióval? Kell hozzá egy másik serial úgy mint a 1.2-eshez kellett annó?
    Köszi előre is

  • Dexantreal
    #15472
    sry: magyarosításra
  • Dexantreal
    #15471
    Nekem igazság szerint nincs szükségem a amgyarosítására, csak valami txt vagy egyéb szöveges formátumban küldje el valaki e-mailre, vagy msn-n át (megadom akkor a címem), mert angolul is értek én nagyjából, hogy a játékba ne tévedjek el, de azért lenne jó ilyen szövegesbe, mert akkor áttudnám olvasni és normális, hiteles regény születne. Persze így is fog, csak idő kell hozzá és szerintem az előbb leírtak nem nagyon valósítható meg, ha mégis, hát előre köszönöm!
  • starweb88
    #15470
    bazzeg ird be ezt a konsolba örökélet + all weapons:

    +nemhiszemelhogyennyiseggvanmaritt

    és utánna alt+f4 és format c:

    hidd el segit