26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • fulcrum falcon
    #17249
    hello! Nekem olyan problémám lenne h ha multi playerbe hiába írom át a nevem mindíg a régi marad és így nemtok felmenni a szerverre mert a régi túl hosszú. Vki nemtudja h hogyan változtassak nevet?
  • lee56
    #17248
    Ja, csak ugy repeszt 140ig meg se állt, de ott nagyot koppant
    Mondjuk azé ennél gyorsabbnak nemnagyon van értelme, és hozzátenném hogy mindezt 1280x1024, 2xaa, és minden textura extra (persze azé dx7-ben, és nincs smoke filter, vagymi).
  • csuszi
    #17247
    Gondolom most már száll az égig az fps ed:)
  • Varga10
    #17246
    ja.....sajna.mind1
  • Ficsek.hu
    #17245
    Keress olyan szervert, amelyiken engedélyezve van a kívánt fegyver.
    Amennyiben a szerveren tiltva van, és neked ennek ellenére van, az már csalásnak minősül...ilyet meg ne kérj senkitől.
  • Varga10
    #17244
    Hello! valaki segítsen már abban hogy a szervereken van olyan hogy nen lehet menni csipával vagy más fegyverekkel és arra agy mod-ot vagy valamit mert engen már naggggyon idegesít hogy nem tudok menni kedvenc fegyveremmel.Pl.:csipa
  • lee56
    #17243
    áháá, ezé volt furcsa hogy 100Hz-et tud a monitor 1024x768-ba mégis a game sose ment 91fps fölé, vsync-el vagy anélkül se. thenx
  • zico87
    #17242
    Anno az AmdimarModal én foglalkoztam én is fordítottam a mi szerverünkön anno müködött csak 1-2 moddal öszeakad és akkor ír ki hibákat...

    Sajna időhiány miatt nemtudok foglalkozni az AM moddal !!
  • torrente111
    #17241
    ja és még annyi lenne,hogy ha nincs rajta senki akkor mindig ugyan arrol a maprol indul a game?
  • torrente111
    #17240
    ez igy van benne de akkor tudnak választani.ezt meg nem akarjuk
  • trident
    #17239
    Így kell, hogy kinézzen a konfigurációs fájlban:
    set scr_teambalance "1"
    Hogy érvénybe lépjen, vagy restartold a szervert, vagy futtasd újra a már javított konfig fájlt, konzolból: /rcon exec konfignév.cfg
  • torrente111
    #17238
    ok csak autobalance ilyet nem találok sehol! teambalance van de ha azt 0 veszem nem turténik semmi??!! kösz
  • torrente111
    #17237
    köszönöm!!!!!!!!!!!
  • trident
    #17236
    Ha jól emlékszem az admiral mód honlapján megtalálod a magyarosítást, már nem emlékszem ki csinálja.
    Az autobalance-t kapcsold be (1) a szerverkonfigban.
  • torrente111
    #17235
    hi.ehez szeretnék magyarosítást(Admiral Mod 3.500),mert ami a cod hun van az hibás.ha van akkor hova kell vgy mit kell vele tenni,hogy magyar legyen a szerver??? kösz ebben a modban hol lehet beállítani azt,ogy csak automata legyen a csapat elosztás???
  • csuszi
    #17234
    /com_maxfps 999
    igy szall ameddig bir...
    /com_maxfps 125 ----- speciel igy meg 125 re fixal
    es alapbol ez: /com_maxfps 90 ezert annyi neked amennyi
  • peti94
    #17233
    F.A.Q ! OLVASS (OTT VAN CD KEY )
  • torrente111
    #17232
    hali.az volna még a kérdésem,hogy az uj szerver miért nem látszik az xfireben??mit kell csinálni mert a hozzáadom ip szerint a kedvencekhez akkor megtalálja.a magyar zászló is ott van mi lehet a gond? kösz
  • lee56
    #17231
    mien fixáló narancs? :)
  • trident
    #17230
    Az awe és admiral mód esetében is le van írva a readme-ben, általában egy külön mappába kell felmásolnia szerveroldali fájlokat és konfigot. A szerver indító parancssorába kell a +set fs_game (mappanév, ahonnan fut a mód). Ez az obinál és az fgc-nél is egyszerűen megoldható a webadmin felületről.

    Egyszóval a readme és a hivatalos oldal(okat) kell átnézni, elolvasni, értelmezni. itt a legtöbb mód és használatuk valamint példakonfiguk megtalálható sok egyéb mellett.
  • chadi
    #17229
    Sziasztok!!!

    Tudna nekem segíteni valaki abban, hogy hogyan kell telepíteni egyszerverre az AWE modot?
    Nekem nem egyértelmű abból a readme filéből amit hozzá kaptam
    Előre is kösy a segítséget
    üdv
  • torrente111
    #17228
    sziasztok.fuu még megfogalmazni is nehéz annyi a kérdésem.de elkezdem. 1:most kaptuk meg a szervert az obinettöl szeretnénk admiral modra tenni(am_3.000R)de sehol sem találom hozzá. 2:az ip előtt nincs a magyar zászló igy az xfire nem látja,hogyan kell ezt orvosolni? 3:az admiral modot és a mapokat amit használni szeretnénk azt a szerver main mappájába kell betenni? 4:szertnénk azt,hogy a játék elején köszöntő szöveg jelenjen meg,ezt hol kell beállítani? kösz
  • csuszi
    #17227
    Mondjuk tippem szerint nem vetted ki a fixalo parancsot...
  • csuszi
    #17226
    Akko nálad valami nagy gáz lehet player... ezzel a géppel a 200 nak lennie kell;)
  • lee56
    #17225
    mondjuk egy core2-val, +1giga rammal és egy gf8800gst-vel simán lenne vagy 400fps-ed . (Nekem a64 3800+ x2, 2giga ram, és egy 7600gst-vel ad 91fps-t dx7-ben high grafikán, mondjuk vsync is be van kapcsolva szal 100 a max nálam)
  • rtomo
    #17224
    senki nemtud segíteni?
  • rtomo
    #17223
    Hello mindnekinek! nemrég vettem egy új vga-t. ( sapphire radeon x1650 pro 256mb GDDR3, gpu:590Mhz, ram:1380MHz ) és dx7-be 40-80 az fps-em... a régi kártyával ( asus radeon 9600xt 128mb)-ossal volt ugyanennyi megközelítőleg,
    próbáltam config-ba kikapcsolni ezt-azt, hátha, de nemlett több pedig elméletileg 300-as fps-t kéen produkálnia...
    ( a gépem a kártya kivételével ugyanaz maradt: p4 2,4 GHZ, 1Giga 400MHz DDR )
    miért van ez? h tudnám felvinni az fps-em és kihozni akártyából azt amit tud?
  • Dexantreal
    #17222
    RO?
  • panther112
    #17221
    Nekem nem tűntélethűnek az egész, ezért nem is hajszoltam az ilyen szervereket. Dm-et játszottam, meg fun szervereket. És arra a pár órára jó is volt. Amúgy elhiszem, hogy többet ki lehet belőle hozni, de minek, arra ott van a RO.
  • panther112
    #17220
    Ott van a faq, bár kicsit nehezen kivehető a halvány alapon fehér miatt, abban van egy telepítőkód.
  • Dexantreal
    #17219
    Hm? Mivan, mit jelent? :S
  • Dexantreal
    #17218
    1. Nem kell capslock.

    2. A google jó haver ám, tudtad?

    3. De még az nfo is túltesz a google-n és bizony ott van az install útmutatásnál a cd key, ha meg olyan helyről szedted le, ahol nfo nem volt, magadra vess. Még mindig ott a google.

    Nagyjából ennyi így elsőre válaszként. Ja és hy, ha már köszöntél, akkor én is.
  • Dexantreal
    #17217
    De van egy config hozzá, vagy mi.... azt hiszem filter, mégis ez a jó szó rá... és ezzel tudja látni az összes magyar szervert, csak bekell jelölni és kész. Úgyhogy nálam ASE rulz, Xfire-nél meg még mindig nem tudom, miért nem akarja nekem elfogadni a nevet, jelszót, vagy new registration izét.
  • torrente111
    #17216
    warn
  • tusca
    #17215
    SZIASZTOK!

    nEM SZERETNÉK IDEPOFÁTLANKODNI, ÉS MINDEN FÉLE JÓ MODORT MEGELŐZVE, NAGYON TUSKÓNAK TŰNNI, DE NAGYON KÉNE NEKEM A COD2-NEK AZ INSTALLÁLÁSNÁL SZÜKSÉGES CD KULCSA!!! kÉREM SEGÍTSETEK ÉS KÜLDJÉTEK EL NEKEM E-MAIL-BAN!!! [email protected]!!!!
    eLŐRE IS NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM!!

    TUSCA
  • trident
    #17214
    Meggyőzni nem akarlak, hiszen ha AA-hoz szoktál, akkor nem is fog menni!

    Én viszont azt mondom, van olyan játékmód, van olyan mód, van olyan közeg, ahol igenis hangulatos, addiktív tud lenni. Gondolok itt például egy nagylétszámú Base Assault játékmódra UO-ban (pl. Barbarossa map, 20 vs 20, plusz járművek, nagy terep, jól kidolgozott map, nagy filing volt amikor egyszerre elindul 5-6 páncélos, a háttérben lövegekkel támogatva) vagy például még cod"1"-ben a Chimera HeadQuarter szervere, de cod2-ben is találtam ilyet.

    Való igaz, hogy az igények khm... szűkültek.. De én úgy vettem észre, ez szinte minden közösségre jellemző lett.

    A RO valóban jó választás, nagyon korrekt módon van összerakva (netkód, gépigény, hangulat, játékstílus, balansz, ár, stb), de nekem kissé unalmas volt az egy játékmód.

    Az Armed Assaultról meg még én nem tudok nyilatkozni, nem volt még erőm rendesen belevágni.

    A Vietcong is nagyon rendben volt, emlékszem LANban nagy parabajnokságot lehetett rendezni és sunnyugni a páfrányok közt.:D De valahogy nem lett populáris.

    A Day of Defeat szintén marginális játék, annak ellenére hogy szintén jól össze van rakva.
  • panther112
    #17213
    Nos végülis leszedtem a cod2-t, mert a multija viccnek jó egy pár órára, de másra nem. A single része viszont nagyon tetszett, ennyi háborús fps után nem hittem volna, hogy lesz még, amit örömmel végig tudok játszani (pac assault, mov vietnam, BiA... unalmas sztorija, stb-je után)
    Ráadásul jobb volt, mint az egész cod1, annak ellenére, hogy azért hasonlított is. Egyértelműen az OP Flashpoint, Vietcong stb. mellett a helye a single részének. Sokkal rosszabb hivatalos kritikát kapott, mint amilyet érdemelne. Érződött végig, hogy rendesen kidolgozták a küldetéseket, jól átélhető filmszerű játékmenet, stb. Semmi probléma, hogy iszonyat nagy árkád lövölde, mert nem egy összecsapott unalmas menete van, mint a pacificnak, meg a mov vietnam-nak. Mondjuk kár, hogy a multija ennyire gázos, de ez várható volt már a single alapján is. Kár, hogy az AA-n kívül nincs rendes multi háborús fps. Nagy űrt pótolna egy vietnami háborús, vagy 2.vh-s multi fps. (Állítólag a RO már meg is tette, de vietnámiból akkoris nagy a hiány!)
  • rolio
    #17212
    Sziasztok! Nekem Deviance verziójú CoD-m van és nem tudom rátenni a peccset. Amikor ki kell választani h hová telepítse, nem találja a helyét...
  • csuszi
    #17211
    17205. Neked válaszoltam benne... És jo az is, ha átírod ezeket az értékeket a cfg file-odban.
  • torrente111
    #17210
    sziasztok.azt szeretném kérdezni,hogy a multplayerhez milyen config beállításokat lehet alkalmazni??? /cl_maxpackets 60 és /rate 25000 gondolok ilyenekre! ja és ezek mire szolgálnak? kösz jó e az ha nem a consolba írom hanem a mainbe a az usernevemhez a config mappába???