26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Gibor
    #25828
    Miután kidobott
    feladatkezelő indít és a pnkbstrB t zárd be, és /reconnect
  • BIZ0906
    #25827


    Ezt dobja ki folyamatosan PB letörölve újra téve már nem is egyszer és állandóan nyavajog ez a fos. Miért? Eseménynaplóban hiba nincs.
  • csuszi
    #25826
    nem tartom magam kötekedőnek, se olyannak aki szőrszálhasogató, de ez egy kibaszott nagy igénytelenség. és az okoskodást kikérem magamnak. legközelebb legyen bennetek annyi energia, hogy átolvassátok, vagy ha basztok a magyar nyelvre, legalább egy helyesírásellenörzőt futtassatok le.
  • iirr
    #25825
    Nyugodtan bele lehet kötni, hisz ez egy szokás már, hogy mindenbe belekötnek egyes emberek. Amennyiben jól érzed tőle magad, hogy belekötsz abba, hogy hosszú ú vagy rövid és zavar, egészségedre:) Csak az okoskodó "kecsekeg" szemét szúrja:) SZÚRKOLHATSZ:)

    A kupán igen, vannak szabályok és a csalókat próbáljuk kiszűrni.
    Lesz uac is, és a meccsek alatt több ember is figyelni fogja, hogy nem e csalnak a jelentkezett csapatok tagjai.
  • Gibor
    #25824
    Felesleges az UAC.... mivel VAN uac bypass, amúgy ez miatt nincs értelme az NC nek is, a döntőt mindig becsalják, ahányszor voltam a döntőbe lecsaltak mindig.
  • zico87
    #25823
    + nem ártana 1-2 rules például only uac mert tuti sok hazánk jó nevelt csaló gyereke nevezz így a kupára.
  • csuszi
    #25822
    szúrkolhatsz???

    csak én vagyok ilyen szőrszálhasogató, vagy másnak is szúrja a szemét ha meghirdetnek egy kupát, és egy 12 éves nyelvtani szintjén íródik. szerintem gecire igénytelen.
  • iirr
    #25821
    NT-KUPA TOVÁBBI INFÓ ITT!

    Az NT-Hosting bemutatja az NT-GAMING | E-Sport rendezvényét!

    A rendezvényen bárki részt vehet!

    Nevezési díjat kell egyedül fizetned melynek összege:
    NEVEZÉSI DÍJ: 500Ft./ Csapat

    Csapatonként 5 fo jelentkezhet!

    A kupákat a www.nt-gaming.hu weboldalon élő videó közvetítésen keresztül a kupák ideje alatt megtekintheted, és szúrkolhatsz csapatodnak!
    <-- A weboldal 15 nap múlva elérhető lesz!

    Nyeremények:

    1. Helyezett:

    - 6 hónap díjmentes Call of Duty 2/14 slotos játékszerver
    - Ventrilo vagy TeamSpeak 2 díjmentesen 50 slot 6 hónapra
    - 1GB Webtárhely 1 évre
    - .hu domain regisztráció 2 évre

    2. Helyezett:

    - 4 hónap díjmentes Call of Duty 2/12 slotos játékszerver
    - Ventrilo vagy TeamSpeak 2 díjmentesen 25 slot 4 hónapra
    - 500MB Webtárhely 1 évre
    - .info domain regisztráció 1 évre

    3. Helyezett:

    - 2 hónap díjmentes Call of Duty 2/12 slotos játékszerver
    - Ventrilo vagy TeamSpeak 2 díjmentesen 25 slot 2 hónapra
    - 100MB Webtárhely 1 évre
    - .info domain regisztráció 1 évre

    NT-KUPA TOVÁBBI INFÓ ITT!
  • zico87
    #25820
    nem sokat sajnos de valamenyit ér azért
  • Cat 02 #25819
    Az antilag ér valamit?
  • Gibor
    #25818
    Látom nem kedvel az alreg

    Hungary: Sajnos van... És már csak abból gondolom hogy tegnap ööhmm dél 4-5 körül má becsaltak minket, eddig ha nem épp csalók ellen játszottunk legyen az 1600-1500p környékén vagy akárhol sosem játszottunk 3-17et TJ-n, mondjuk nem érdekel, mert végeredménybe nyertünk mert szar guid ésatöbbi, nem részletezem, de a lényeg hogy van uac2 bypass.

    Igaz nagyon megtudnám verni az ilyet ki nemelég hogy csinálja még pénzt is csinál magának, és a legcsúnyább hogy gazdagon eléldegél amennyien veszik. De az még elszomorítóbb hogy a legtöbb pénze magyarokból van.

    De a cheat témán kívül lessétek meg egy kezdetleges próbálkozásomat
  • Cat 02 #25817
    A faszt nincs, nézz csak rá CB-re :/
  • zico87
    #25816
    nem 5 percig nem müködött még mostse jó elvileg de ha van tapasztalatod mond
  • hungary27
    #25815
    ár h nem értik meg h nincs tökéletes csalás. ebböl pénzt csinálni már szánalom...
  • FSpofon
    #25814
    jólenne ha összeesnél és meghalnál, azt te választhatod hogy fáj-e, csak menjél már el ebből a világból
  • Gibor
    #25813
    5percig nem volt jó körülbelül.
  • hungary27
    #25812
    akk nem jó az x22 se?:D
  • zico87
    #25811
    már uac update is jött rá szóval x22 is szopoka hála
  • Gibor
    #25810
    Jah megéri... tök felesleges. link
  • hungary27
    #25809
    nem csináltam semmit és télleg 1 idő után már jó lett. nagyon jó ez az uac2 (Y) és thx all
  • zico87
    #25808
    anti aliasing sajna még ez egy bug uacnál...de főleg win7-nél fordul elő
  • hungary27
    #25807
    nincs win7em és nem tom miaz az AA
  • bujcsik555
    #25806

    de akkor ez a felirat az nem gáz?
  • Gibor
    #25805
    1hsz el lejjebb írtam mi a fekete képre a megoldás.
  • bujcsik555
    #25804
    az első kép fekete de a többi nem
  • hungary27
    #25803
    fasza nem talált semmit megkérdezm havert, de neked is fekete nem?
  • bujcsik555
    #25802
    nekem is ezt írja. ez most akkor jó vagy nem?
  • hungary27
    #25801
    Legalul ezt irja :Found cheat: None detected at time of scan.

    http://uac2.com/user/usertest
  • hungary27
    #25800
    Én kiprobáltam, elöször valami fekete kép van ott jobb oldalt bal oldalt meg Found 2 Game vagy mi ott a rákattintok kétszer akkor kiir infokat. Nem értem h van ez.
  • Gibor
    #25799
    Megofogd csinálsz UAC2 n egy olyan reget ami nincs CB n guidnak beírva azzal warid nek beírod "teszt3243254" és felmész a szeróra vársz 10 percet lesz 3 kép kb és kiderül minden, ha win7 ed van akkor AA off...
  • bujcsik555
    #25798
    kösz

    akkor sztem újra rakom megint az egész gépet, az a biztos. aztan meg mar ugyse tudok mit tenni ha anyam megint rakattint minden szarra msn-en -.-
  • Cat 02 #25797
    Akkor passz. Max azt tudom mondani, hogy haverral menjen fel, de ha UAC akkor is jelez, akkor nem tudom banolják-e.
  • hungary27
    #25796
    kell war id is
  • Cat 02 #25795
    Felmész pub-ra/saját szerverre ?
  • bujcsik555
    #25794
    Srácok nem tudjátok, van vmi amivel meg tudom nézni van-e vmi a gépemen ami bezavarhat uac-nak? nem akarok ugy járni mint pb-vel .beszoptam egy virust, és azt nézte cheatnek
  • andris003
    #25793
    háát regelve van de le akarom törölni de nem tudok cb admint mert azt irja hogy csak admin törölheti de nem ismerek eggyet sem :P aki tud ADMINT és (cod2 origit cserélek cod4es origira ) xD xem_andris003
  • ShaoNuker
    #25792
    Sziasztok!!
    Van egy eladó COD2-es origim!Játékot megkaptam eredetiben külföldről, de sosem vettem hasznát, pláne hogy már nem is cod2-őzök!

    Viszont MMORPG-zek, és szeretnék venni a játékba coint, anélkül, hogy pénzt költenék rá!
    1500Ft-ért adom el az origit!CB-re nincs regelve, elég szűz:P
    Fizetés: 3sms egy online játékhoz(1 sms=480Ft)

    Akit érdekel az üzlet az írjon egy PM-et SGn msn címmel 1ütt!=)

    További szép estét!
  • BaSRuTTeN
    #25791
    MAC címet hogy lehet lekérdezni és esetleg bannolni?..és esetleg tört szerveren is menne ,vagy csak origin?..előre is thx.
  • donoki
    #25790
    hát tudod.. zöldhasúra :D
  • insp1red
    #25789
    papírra? -.- :D