16
  • pemga
    #16
    Rákérdezhetek? Reptereken és határátkelőkön használják? :)
  • Benedekco
    #15
    szívemből szóltál :)
  • FirStDeXTeR
    #14
    kiváncsi lennék arra a neurális hálózat-projektre, mire fejlesztették, hogy ilyen mellékterméket kaptak.
  • Cat #13
    szerintem a szépség bizonyos mértékig "mérhető" dolog, azaz vannak bizonyos ideálok, amiket mindenki szépnek tart. Ilyenek a nagy szemek, az arányosság, a szemfehérje minél inkább fehér legyen, fehér fogak, szimmetrikus arcberendezés, nem előreugró homlok, stb.
    Tehát kurvasok dolog van, ami igenis számszerűsíthető, épp ezért növelik meg pl. a marketingesek a reklámfotókon a lábak hosszát, mert az ugy szebb.
  • Zsoldos
    #12
    Hat a Joliet tenyleg megvalasztottak asszem legszebbnek. Bar szerintem is vannak 20x jobbak. A progi mukodese attol fugg a proginak milyen mintat adtak neki.
  • Killgore
    #11
    Na ennyit rólad.....

    Amúgy meg asszem én maradok a jó öreg "Meg hát!" skálánál :D
  • Jobrog
    #8
    Ja most nézem ott helyben teszelték...akkor nem csoda hogy fegyverrel mászkál mindenki az utcán arrafelé
  • Jobrog
    #7
    Kíváncsi lennék hol mérték,oda nem megyek. Eléggé sanyarú lehet nőkben a felhozatal arrafelé.
  • Yv@n
    #6
    Jolie? Ő az aki ráharapott egy hajsütővasra?
  • Jobrog
    #5
    nekem se Angelina Jolie nem számít szépnek,max átlagosnak,se Jennifer Aniston...Kimegyek az utcára kapásból látok tucat olyat akiknek a nyomába se érnek. Inkább azt méri hogy mennyire nevelték bele az emberbe hogy mi a szépségideál ebben a korban. Én azt se tudom mit esznek pld a Szex és New York főszereplőnőjén...Lópofájú baltával faragott arcú,göbös térdei vannak és tiszta inas az egész nő,kellene a halálnak.
  • Robin Hood
    #4
    A végső tesztekben például Angelina Jolie a szoftvertől 6,8-as, vagyis majdnem "tökéletesen szép" osztályzatot kapott
    LOL. Ez a luficsöcsű, szarrá tetovált műanyag k.?
  • nemcsakfeel
    #3
    Gondolom a programban a nagy orr is előnyt jelent ( a fejlesztő arca alapján )
  • Zsoldos
    #2
    Olvasd el nyugodtan te buszsofor, egy ilyen haloval siman lehet hasonlo dolgokat csinalni.

    Osztalyozo tipusu feladatokra teljesen idealisak a neuronhalok, ezen a teren felernek egy ember hatekonysagaval, sot meg talan jobbak is.
    Ez egy tanulo rendszer, a tanitast, a mintakat emberektol kapta, valoszinuleg helyes eredmenyt prezental (gondolom sok ember izlese alapjan keszult).

    Persze mondhatjuk izlesek es pofonok, de azert annyira nem szubjektiv ez a tema, egy altalam szepnek mondott nore a legtobb ember is azt mondja hogy szep.


    Orvosi teruleteken amugy nagy attoresek varhatok meg ebben a temaban.