1799
  • zaki
    #51
    faterja vmi csókos. vmi ingatlanos biznisze van...
  • Esrohnoil
    #50
    Jah, majd "Égő család" néven fog futni a sorozat.
  • Esrohnoil
    #49
    Vmivel ki kell tölteni a reklámblokkok közti időt.
    Különben tényleg az a legszomorúbb az egészben h. magyarországon ilyen egy híres ember; és ez az egész országot minősíti...
    Én már rég megfogadtam h. bele sem fogok nézni és ehhez tartom is magam.
  • Ombika
    #48
    Ganej Gyozike igazi verbeli Cigany de durva! :(
  • Bercy #47
    ..::szánalom hadjárat::..
  • Sephi
    #46
    Errol csak annyit hogy inkabb megyek madarakat szamolni a parkban meg teglat az udvarban.
  • ThePartyFace
    #45
    ...es akkor csodalkoznak a szulok, hogy a gyerek nem otthon bujja a tévét, hanem kábitószeresek közé jár
  • Shadow_THH
    #44
    #2
  • ThePartyFace
    #43
  • Kolbasz
    #42
    Az a baj, hogy most fáradt vagyok a véleményem leírásához. A lényeg annyi, hogy a műsor valami istentelenül g*cire szar. És akkor ehhez adjuk hozzá a Győzikét. Az a baj, hogy ez a buta paraszt, ez a sztár Magyarországon. És a műsor nem azért lesz sikeres, mert jó, hanem azért, mert egyszerűen annyira szar. Nem hiszem el, hogy van olyan ember, aki azért nézné, mert érdekli Győzike élete. Az egész ország ezen a nyomorult cigányon röhög. Ez nem jó a nézőknek, mert az RTL Klub egyszerűen arcon köpi őket. Azt mondja: "nesze paraszt, szórakozzá!" Ez nem jó a cigányoknak, mert ez a szerencsétlen lejáratja az egész fajtáját. Ez egyedül az RTL Klubnak jó, aki most röhög az egész országon, és szarral eteti őket.
  • Shadow_THH
    #41
    én ozzy-ékat szerettem, habár hasonló állásponton vagyok :)
    de különbség van aközött, hogy egy széjjel szivott agyu lecsúszott gitároson balfaszságán röhög az ember, vagy a gusztustalan tapló parasztságon.
  • ThePartyFace
    #40
    Jo, ez egy Kelet-Europai inkarnacio, mit varsz?:D
  • Shadow_THH
    #39
    komolyan, most erre van igény?! akárhány topicot látok, emberrel diskurálok ezekről a szar agymosós fosokról, mind azt mondja, hogy neki nem kell, nem igényli... akkor most komolyan, miért? Az Al bundy-t meg minden csatorna leadja, mert 3-mal kevesebben nézik és 10 Ft-val drágább mint a Familia KFT (értsd: Familia Kft=0Huf/rész).

    erre csak azt tudom mondani "á bünösök bünhödjenek, mer a majális a szeretet ünnepe" Győzike apukája is remek vállalkozó, most nézhetjük orrba szájba ezt a pupos romát meg a zebracsíkos ülőgarnitúráját.

    Szívesen lennék itt vágó. 1 heti tömör káromkodásból és ordításból meg fingás/böfögésből elég nehéz ám kivágni 1 óra anyagot ami még igy is szar...
  • Cat #38
    csak éppen az a család nem győzike szintű volt, hanem ozzy osbourne családja
  • Panzermeyer
    #37
    Tudom, az Ozioszbornos (nem tudom pontosan hogy írják az ozi-t ezért írtam így egybe, magyarul). Lehet, hogy a csávó istenien gitározott (nem tudom, nem értek hozzá), de amiket láttam, hogy csinált... pfffff... mekkora idióta. Agyon kellene lőni az ilyen marhákat mind egy szálig.
  • Shadow_THH
    #36
    ezt a topicot én akartam nyitni :D
  • ThePartyFace
    #35
    Ebbol is latszik, hogy nem tudnak ujat kitalalni.
    Ami nyugaton bevalt, azt lemasoljak es kaszalnak...
  • ThePartyFace
    #34
    lol
    Ment egy ilyen musor az MTV-n... az valamelyik elborul amcsi családrol szolt. Nem emlekszem, hogy melyikrol, de a szisztéma ugyan ez volt.
    Copy...szanalmas:D
  • Panzermeyer
    #33
    Ez??? Há nízzé mán rá tesvér
    Hát bemutatók alapján kb annyi, hogy (biztos direkt buta) Győzike háza be van kamerázva, aztán ők meg figuráznak a népnek.
  • ThePartyFace
    #32
    Nem lehet, hogy direkt buta, mert ez kell a nepnek?
    Stohl Buci is rohogott az smskuldokon;)
    Megegyszer megkerdem: leirna valaki, hogy mirol szol a musor? mi a lenyege? semmit nem tudok rola!
  • akyyy
    #31
    linket
  • Panzermeyer
    #30
    Támogatom! Aláírom!

    Nem igaz... Ez az "ember" borzasztóan buta, együgyű, és még sorolhatnám. Engem a buta emberek nem megnevettetnek, hanem felidegesítenek a hülyeségükkel.
  • 0ppika
    #29
    Meg én sem
  • rezsofiz
    #28
    Sőt a negatív értékek felé csapong van egy olyan szörnyű gyanum.
  • rezsofiz
    #27
    Én már az ajánlójától is megijedtem.
    Szarfos, beszűntetni, [peticiot indít].
  • ThePartyFace
    #26
    Valaki leirna, hogy mirol szol a musor?
    Absz. nem nezek tvt...
  • akyyy
    #25
    serintem ezen semmi röhögni való nincsen....
  • littleNorbi
    #24
    ezeken csak röhögni lehet, szégyelhetné a pofáját,hogy show csinál magáról !!!!
  • streeter
    #23
    Erősen égő ez a család. Ebből még sorozat is lesz???
    Lehet legalább röhögni a sok hülyén :D:D:D:D
  • cSuwwi
    #22
    szerencsére én sem :)
  • littleNorbi
    #21
    a cooltúrájuk erősen döngeti a nullát.
  • akyyy
    #20
    Hova tűnt baumgartner zsolti
  • Ch_Slater
    #19
    pedig egy ideje úgy tűnt hogy mélyebbre már nem juthat. hát de...
  • Aspyrin
    #18
    vmi hasonló, igen
  • littleNorbi
    #17
    teljesen igazad van.
  • MrSpock
    #16
    Ez tv mélypontja.
  • nemcsakfeel
    #15
    Hogy a francba adhatnak le ilyet fő műsöridőben???
    Az a büdös retkes paraszt geci szar honnan szedte össze azt a házat?? Normális ember egy élet alatt nem tud összehozni egy akkora kibaszott házat, ez a köcsög meg a szarosfejű gyerekeivel ott lakik. A retek klub meg kapja be a faszom hogy ilyeneket finanszíroz.
  • Pyx #14
    szerencsére nem nézek tv-t
  • akyyy
    #13
    nekem nincs eurpsport :(((
    köcsög chat meg freemail meg nem jön be
  • Kori
    #12
    inkább az Animal planet