1799
  • Argon
    #91
    Sorry rossz válaszra kattintottam.
  • Argon
    #90
    De hát mit várunk Győzikétől, szegény még beszélni se tud rendesen, a Romantic zenekar nélküle is simán el lenne. Meg valahol azt mondték, hogy faterja 60 millát nyomatot, hogy kis fiacskája bekerüljön a tévébe. Ezzel a műsorral csak a saját primitívségét igazolja.
  • fifi
    #89
    Jay és Néma Bob pont Amerika önnön paródiája...
  • R9
    #88
    grat az rtl-nek ilyen jó műsorokat tudnak leadni.
  • csabawarchief
    #87
    én nem néztem, nem is fogom, gondolom nagyon kulturált műsor ...
  • Punkerwork
    #86
    #62
  • sapkafej
    #85
    A Jay és NémaBob jó! :P
    A Bagi-Nacsa is egyre gagyibb, bár még mindig jobb a kancigánynál.
  • Serpa
    #84
    "Szerintetek hanyadik születésnapomat ünnepeltem idén ?"
    1799
  • zaki
    #83
    hát az a műsor sem egy nagy durranás, inkább eröltetett
  • Bandee1987
    #82
    Én inkább néztem tegnap a Bagi-Nacsát, szünetben mégis belekukkantottam ebbe a szarba, és azt láttam, amit amugy is gondoltam: egy szánalmas műsort.
  • magus
    #81
    najah, azok nezik az ilyeneket, akik szidjak az amerikaiakat, mert hugy hulyek, de azert rohognek a jay es nema bobon...
  • magus
    #80
    ezt nem hiszem el...

    ez mar tenyleg minden hataron tulmegy. Antifacist action gogogo, dehogy egy retkes salgotarjani cigany innen onnan osszelopkodott eletet nezzem, es a magyar nyelv legprimitivebb hasznalatat adjak fomusoridobn, ez mar a hulyeseg legmagasabb foka. nem hiszem el, hogy ezt megtehetik ma Magyarorszagon
  • Noodlee
    #79
    Bajnok...
    Nem gitáros.
    Pfff.
  • Noodlee
    #78
    OzzY nem idióta, csak már kicsit "megöregedett".

    Ozzy Osbourne <- így írják, és még csak nem is gitáros TEEEE....
  • Rózsalány
    #77
    A Sláger rádióban a Bocskor az a nagy haverja ennek a Győzikének... Egyik erggel pont az volt a téma, hogy fúú, dejó, hogy Győzike ilyen valóságsót csinál és hogy ez a műsor OLYAN lesz mint az Osbourne's... A Borors Lajos rögtön mondta, hogy igen, csak azzal a különbséggel, hogy az Ozzy már letett valamit az asztalra a Győzike meg nemigazán. Erre beadták Győzikét élőbe és az meg kikérte magának, hogy ő igenis már mennyi mindent letett... Szal nem az a baj, hogy hülye satu, hanem, hogy ettől "népszerű":)
  • zaki
    #76
    naja, kb annyi nála a zene, meg az éneklés, hogy 3 sort elszaval, meg 1-2 cici-caba, és hú de király vok
  • sapkafej
    #75
    Ez a nyomorult bokszos gazdag lett a "dirippelésből", a rendes zenészek meg nem tudnak megélni a zenéből...
  • Punkerwork
    #74
    nem, a fórum a kultúrált vélemény cserére van!
  • zaki
    #73
  • akyyy
    #72
    erre való a forum
  • Punkerwork
    #71
  • Vlala #70
    ... és nagyon kérek mindenkit, ne gondolja, hogy minden salgótarjáni ilyen. Mi is útáljuk.
  • Vlala #69
    Ez nem a gumi, ezért erősen moderált formában írom le a gondolataimat:

    Nem néztem meg, mert tudom, hogy nem tetszett volna.
  • DJ Skyline
    #68
    ezután már csak a Gyurcsány show jöhet,vagy Stohl (vagy ki a halál) András show,amit természetesen Stohl vezet!
  • BaLeeX
    #67
    Meddig süllyed még szerencsétlen retekklub, hogy már ilyen sz@rságokat tud csak kitalálni?
    Én azt hittem, hogy a VV3-nál már nincs lentebb! De van...
  • AnuluWork #66
    "... hiszen nálunk hiányzik az az Egyesült Államokban sem túl népes réteg, amelyik kastélyokat és jachtokat gyűjt össze a színpadon ugrálva, majd a drogok és az alkohol által még megkímélt két tucat agysejtjével egy házasságba menekül, és létrehoz egy különös, bizarr emberi csoportosulást, ami olyan, mint egy család, csak sokkal többet üvöltöznek benne ..."
  • AnuluWork #65


    A Bár tényleg jó volt. Ötletre ment, nem voltak agyon fizetve, melózniuk (!!!) kellett, abból (is) éltek, ráadásul értelmes feladatok elé állították őket. Ott is volt ökör (Hol van a nullás kilométerkő Budapesten? Kecskeméten ...), meg megjátszós semmilyen emberke, de végül is nézhetőre sikeredett. A Big Bráner, meg a Csaló Világ már kevésbé volt értelmes dolog.
  • Punkerwork
    #64
    nincs kedvem folyton törölgetni, gondoltam előre szólók
  • tomo
    #63
    lol, ez am a hozzaszolas.
  • Punkerwork
    #62
    nem olvasok vissza, de lehetőleg ne legyen anyázás cigányozás stb (aki nem tudja megállni az ne jöjjön be, én is ezt fogom tenni)
  • artschiatwork
    #61
    kritika
  • Crem
    #60
    a pénz (jólét) nem minden...

    De szebbé teszi napjainkat... :P
  • Sephi
    #59
    Csak a bibi ott van hogy alyan is nezte a BB-et es a VV-et aki porig szidta es ocsarolta.

    Es a masik bibi hogy a Gyoziket is nezi az aki vegig szidja es ocsarolja.

    Szal vegulis nezik mar csak azert is mert ennyire szar.
  • mikike
    #58
    az is igaz, hogy győzike eleve tudja magáról, hogy sötét

    míg itt nem mindenkinek van egyáltalán egy pici kis önismerete
  • mikike
    #57
    néha belenéztem
    számomra egy nagy tanulsága volt a műsornak:

    a pénz (jólét) nem minden...
  • Aramir
    #56
    Egyszer megnéztem a bemutatót erről a c....ról :/
    Azóta amikor meglátom azt a giccses virágos győzike logot, ijedten kapok a távirányító után és kapcsolok szinte mindegy melyik csatornára, mert ennél bármi jobb :D
  • trident
    #55
    Kb. 3 percig láttam.
    Az első két percben azt gondoltam: tragikomédia.
    Utánna már csak azt: tragédia.
  • Dexa
    #54
    hát ez tényleg elég gány hogy ezt tényleg nézik is...
    mert ha nem néznék akkor nem adnának le ilyen fos műsort, mert akkor nem lenne reklámbevételük sem amiből fedeznék a dolgokat és haszonra is tennének szert...

    most komolyan...
    nem tom emlékeztek-e még anno a BÁR-ra... anno viasat3-on ment...
    nekem az azért tetszett... pedig aki ismer Lmondhatja hogy nem rajongok az ilyenés ehhez hasonló dolgokért...

    utána egy nagy lépéssel következett a big brádá... hooah... erre jöt egyből a válaszlépés az rtltől... a való világ vagy mija getz... (aszem más ilyen nem volt... :S )
    hát igen... minőségben elértük már azt a szintet ahonnan lassan már nem lehet lejjebb zuhanni (nincs lehetetlen ;) )

    hát SAJNOS lemaradtam most A műsorról (a fene egye meg... ilyet... ;) ), mert inkább jobbnak láttam kicsit filmet nézni meg gépen játszogatni... :)
    ízlések és pofonok... lehet most mondani...
    DE aki nézi is... az meg is érdemli...

    és tényleg szánalmas hogy kik a SZTÁROK mostanában kis hazánkban... és jogosan merült fel korábban itt vmelyikőtöktől a kérdés: és honnan a 'csából van neki ennyi pénze ilyen házra? (szerencsétlenségemre még az egyik beharangozót véletlenül Lkaptam :( ) :S
    mert kérem szépen nem az az ország image hogy épp kivel csinálnak országimáááázzzssss filmet... hanem ez... egy igen csak negatív vmi...meg azok az álsztárok akiknek nyomatják a pénzt... arra hogy büdös bunkó paraszt senkiháziak... és ezt még képesek ország-világ előtt is reklámozni...
    szánalmas...
    szánalmas...
    szánalmas...
    :(
  • Vegas
    #53
    Közbe meg ott fojik a nyálatok a TV-előtt!44
  • rorr
    #52
    Gyerekek !Ez kell a tömegeknek!A kislány a Virág aranyos Ő még Őszinte!!!