1799
  • Neville04
    #131
    ez pontosan így van
  • Tloszk
    #130
    Sziasztok! Én a munkámból adodóan sok romával találkozom. Eleinte mikor még zöldfülü kezdő voltam nagyon az egyenjoguságért kardoskodtam, aztán az élet megtanított a valóságra (természetesen tisztelet a kivételnek.) Én hiába megyek be a hivatalokba, boltokba, nem ugyanazt a bánásmódot kapom. PL: Amikor a T_S_O ba betértem úgy figyeltek mintha lopni akarnék. (igaz három napja nem aludtam és elég borostás is voltam) A polcok között sétálgatva látom hogy a kissebséghez tartozó egyedek pakolják a cumót a zsebeikbe, esznek isznak és fizetés nélkül távoznak. Felháborodott kérdésemre, hogy miért nem tesznek valamit csak vállvonogatás volt a válasz. "nem akarunk konfliktust" A Győzike félék csak egy kis réteg, de azok írányítják a többséget!
  • zaki
    #129
    az az ember az ember megscúfolása :D
  • Johnyy
    #128
    AZ az ember a János név megcsúfolása!!!! :)))
  • zaki
    #127
    SebeŐk János :D
  • Rafaelo
    #126
    lessz benne az a tahó szemüveges a hogyhijják a
  • Johnyy
    #125
    EZ yo ;)
  • nagykispeter
    #124
    Bocs ezt akartam
  • nagykispeter
    #123
    akkor jó
  • Vlala #122
    Ezt írtam le a gumiban is, ha akarja, magyar, ha akarja, roma, Harry Potterék ezt animágusnak neveznék. (ne nézzetek így rám, csak tíz percet láttam az Azkabani fogolyból!)
    A nagy beilleszkedés első lépése lenne a lapát a kézbe, a közterhek felvállalása, nem a jogokkal kell kezdeni az asszimilálódást.
    Az ombudsmantól minden évben megkapjuk a saját kis lebaccásunkat a romák hátrányos helyzetéért. Legalább most már van referenciavideónk!
  • Tetsuo
    #121
    Hát vazze, ez a Győzike nem semmi! Kb 5percet láttam a showjából..
    nem minősítem, mert nem jut eszembe olyan szó amit leírhatok.
    Még vmi házigazda kisípolná a hozzászólást.
    Győrben egyébként a vasgyűjtők és a szemétlerakó tulajok pereputtya ugyan ilyenek..
    Csak azt nem értem h ilyenkor hol vannak azok a nagypofájú civilszervezetek (pl Lungodrom) meg ombucmenek akik azt szajkózzák hogy MI nem engedjük őket beilleszkedni..
    Meg a műsor láttán égett a pofám, mert eszembe jutott hogy pl Kanadában sok boltajtóra ki van írva: "Magyar ne lopj!" (Vajon miért?).. még írnék sokmindent, de nem lehet.
  • Argon
    #120
    Hál istennek semmi közöm Győzikéhez, nem is akarok még csak baráti kapcsolatban sem lenni vele.
  • Bandee1987
    #119
    nem, sajnos ez még csak a kezdet...
  • nagykispeter
    #118
    Nem (hacsak nem te vagy Győzike)
  • nemcsakfeel
    #117
    ez már a vég:

    Letöltés Gyozike_E01_TVRiP_XViD_Hungarian-SCP.torrent


    úristen.
  • DJ Bee18
    #116
    Meg azzal keresi a pénzét hogy a zenékben valami apacukafundalukákat zagyvál össze-vissza. Ki kéne elé tenni, a műsorszám megtekintése nem vakok és nem süketek számára csak nyugtatóval teli fecskendővel rendelkező pszichiáter felügyeletele mellett ajánlott. Így egyedül csak a 80 éves mamikák maradnak a TV-vel, mert már süketek és alig látnak (szerencsére )
  • zaki
    #115
    én sem értem
  • nagykispeter
    #114
    Hát ha tudsz segélyekért mászkálni?(de segget is tudni kell nyalni ám)
  • Argon
    #113
    Most rám értetted ezt a faszt szót?
  • zaki
    #112
    :D
  • Rafaelo
    #111
    jah :)
  • booyaa
    #110
    ezekszerint ha faszszopó BUNKÓ cigány köcsög vagyok akkor akár én is lehetnék gazdag???
  • nagykispeter
    #109
    Ki ez a fasz még soha nem láttamez való neki akárki is legyen
  • mochee
    #108
    Voltam az egyik haveromnál Nógrádmegyerben, és láttam győzike házát. Nekünk van Balatonon nyaralónk (már régről) van egy hétvégi házunk, és egy panellakásban élünk, de az egész nincs akkor mint a győzike palotarendszer. Ráadásul ennek a rohadéknak nem is csak 1 háza van, hanem több, nem beszélve a szülei házáról...
  • Argon
    #107
    Csináltam poénból a fórumhoz egy bannert még elég kezdetleges, de majd javítok rajta.



    Na, vélemények?
  • Rafaelo
    #106
    sajnos ez így van :(

    de majd ha esetleg gazdag leszek akkor megkeresem a győzikét egykét vadásszal aki már nem őzikékre vadásznak :)
  • magus
    #105
    Mondhatják, ebből egy dolgot szűr le az átlag, vagyis én, hogy magyarorszagon az ember feleslegesen tanul. Egy ilyen koszos ciganynal mar regen sokkal tobbet tudok minden szinten mint amit o valaha eleteben tudott, megsincs arra se penzem, hogy hetvegen elmenjek valahova, de ez olyan luxusvillaban el, amilyenben en egesz eletemben nem fogok
  • Alien!
    #104
    Az a gáz,hogy a gyerekednek egész életben azt mondogatod,hogy tanuljon,mert akkor lesz sikeres és gazdag...erre itt van főműsoridőben mindaz ami ezt meghazudtolja...
  • zaki
    #103
    kéne ide vmi banner
  • Argon
    #102
    Loál, ez már fáj, meg, hogy Gino a neve az valami poén.
  • Esrohnoil
    #101
    Ez már fáj.
    Hozzájuk képest túlképzett vagyok.
  • DJ Bee18
    #100
    Nem tudom, én ezt egy hete találtam
  • Rafaelo
    #99
    de asszem ez lement adásba nem ?? én mintha láttam volna csak talán ott megvolt vágva :)
  • DJ Bee18
    #98
    Én mondtam :)))
  • Rafaelo
    #97
    rohatt jó :D !!!
  • DJ Bee18
    #96
    Ez az igazi roma valóságshow: Lesd meg, megéri :)) gino

    (teccikerteni.hu)
  • Rafaelo
    #95
    annyira szar hogy már szinte jó :D

    az a cigány család jézusom én 3 percig nembirnám azt a káromkodást amit ezek 1 percbe sűritenek aztán csak nevetnek rajta ostoba senkik de ami a
    legszörnyűbb hogy még ezeknél is van értelmesebb cigány (nemsok) az országban
  • zaki
    #94
    én 10 percig bírtam
  • Rage47
    #93
    Eszméletlen ez a müsor! Nem igazán tudom elhinni hogy vki is szereti/nézi. Egyszerüen nem birtam 2 percnél tovább nézni...
  • magus
    #92
    Jay és Néma bob annyira primitiv film, hogy kb a 2. percnél kikapcsoltam