1799
  • Waterhorse
    #211
    Itt nem a nézettségről van szó haver! Hanem arról, hogy erre van igény. Pontosan az a szánalmas, hogy erre kiváncsiak az emberek, meg a Balázs, Mónika, VV és Kísértés szintű műsorokra. Azok szinvonalát kell megnézni, akik ezekben szerepelnek, és persze az emberi tahóságot, befolyásolhatóságot használják nyerészkedésre, mert nem minden igaz amik ezekben a műsorokban történnek, személyes ismerőseimet láttam már vissza a Balázsban és olyanokat mondtak amiknek semmi közük a valósághoz. Van aki a pénzért bármire képes. Még le is járatja magát egyenes adásban, ország világ előtt, persze ezt a tömegek elhiszik, és csámcsognak is rajta rendesen. Hát ezért utálkozunk az ilyen műsorok ellen, nem népszerűsíteni akarjuk, hanem le vagyunk döbbenve, hogy ezt mennyien megeszik. És persze más nem is megy a tv-ben, mi mást nézhetnénk akkor. Ebben a világban pedig, a sok rohanás és stressz mellett, kinek van kedve és pénze más szórakozáshoz a tv-zésen kívül. Szokták mondani, hogy akkor nem kell nézni, de nagyon másra nem igazán van lehetősége az embernek. Ősök is már kezdenek áttérni az M1-re. Én is többet nézném az ilyen műsorokat, ha nem lenne a neten illegális film csere-bere, így az nézem este, délután ami érdekel, de ha meg kénne venni jogtisztán egy filmet, már nem tudnám, és akkor jönne a tv.
  • Rafaelo
    #210
    Győzike cigga !!!!444 loál
  • Waterhorse
    #209
    A Győzike fan club elnőke személyesen??
  • DonQl
    #208
    Játék és zenék fönt: #202
  • Garfield
    #207
    ... És persze egyáltalán nem olyan abszurd sem, hogy párhuzamosan nézi és fikázza közben a tévét, hogy miért ad ilyen mocskot.

    Haver ezt úgy adta elő nekem a VV kapcsán, hogy "ez már olyan szar, hogy nézni kell". Én viszont úgy közelítem meg, hogy vacak műsort nem nézek, főleg nem "csakazértis" megközelítésből.

    Feltűnően sokan fikázzák azokat a műsorokat, amelyek rendre nézettségi csúcsokat döntenek. Szóval valahol átfedésnek kell lennie a két csoport közt.

    U.i.: Ha tényleg olyan vacak és nézhetetlen műsor lenne, akkor ez a topik a nyitó adás után, lefutva a kötelező fikázási köröket, szépen elhalt volna. Nem ez történt.
  • ThePartyFace
    #206
    Mas kerdes egyszer veletlen odakapcsolni, es mas kerdes direkte nezni minden nap...
  • DonQl
    #205
    4 óra és minden a tárhelyen!!!
    NA de nem offolok többet, mert még bannolnak!:D
  • DonQl
    #204
    Ha valaki balhézna miatta, vagy megváltoztatná a jelszót (ami ugyan elég nehéz, mivel csak én adom ki, szal tom kinek adtam!), ahhoz elmegy skristof barátom és helyreteszi!:DDD
  • skristof
    #203
    óvatosan
  • DonQl
    #202
    Na töltöm föl az Ethnic Cleansing-et (és egyéb jó cuccokat lassacskán)... még pár óra és fönt van!
    Biztonsági okokból nem teszem publikussá a passt, szal akinek majd kell, az dobjon privit!

    http://nshun.sms.uw.hu
    név: nshun
    pass: privi nekem!
  • DonQl
    #201
    Már regelem a tárhelyet és akkor újra feltöltöm a jó kis zenéket + a játékot és lehet, hogy a Bukás filmet is!;)
  • DonQl
    #200
    Ns powa'!:D
  • DonQl
    #199
    Én Kazaa, azaz eDonkey 2000-el szedtem le...
    Ha regelsz egy uw-s tárhelyet és aktiválod az sms webet... (2 hétig 300gigás tárhely ingyé:D), akkor föltöltöm nektek...
  • skristof
    #198
    jó a szó
  • Waterhorse
    #197
    Ezt az oldalt több mint 4 ezren látogatták, vajon miért?? Ideje lenne egy kicsit a hétköznapi melós ember véleményét is meghallgatni és adnia szavára, mint az régen volt.

    sajnos nem volt alkalmam fölfedezni a netes játékok eme gyöngyszemét, de kárpótlásul mindjár előkotrom a régi revenge sorozat egyik darabják, azt azt tiltsa meg valaki, hogy jáccak vele:))
  • akyyy
    #196
    hol lehet letölteni?
  • skristof
    #195


    jóak, mi? kitől kaptad? :D
  • skristof
    #194
    ezért nem kell leülni a tv elé

    (csak tudatosan, pl szurkolni a magyaroknak)
  • booyaa
    #193
    skristof!!!Az a nagy budös helyzet hoo már mosták az agyunkat éppen elég faszsággal úgyhoo ez már a sok pénisznek fel sem tűnik hoo mit is néz valójában!Mert nincs késztetve gondolkodásra az emberek azelött a ku... TV elött
  • DonQl
    #192
    Divízio 88 - Valami el van b*szva
  • skristof
    #191
    :ccc
  • skristof
    #190
    énis épp tegnap vacsi közbe mondom benyomom a TV-t. hát nem kellett volna. alapbol nem nézek már mást csak sportot vagy ismeretterjesztőt a tvben, de amit tegnap láttam az után már tuti hogy nem nézek semmitsem ezeken a nevetséges bulváradókon...

    egyszerűen hihetetlen hogy manapság ilyen miatt leülnek az emberek TVzni ahelyett hogy a családdal lennének. a szánalom tetőpontja pedig az, hogy még annyira lenézik a Magyar állampolgárt, hogy várják hogy az emeltdíjas számukra SMS-t küldjenek, merthogy milyen színű is a gyözike konyhája. hát ki a f@szt érdekel ez a szar? szánalom...
  • DonQl
    #189
    Ezt ki csinálhatta?:S
  • DonQl
    #188
    Van egy 3d-s gém is, Ethnic Cleansing a neve, föltettem uw-s tárhelyrem de törölték!
    Pedig abban lehetsz KKK, NS, vagy Náci bonehead is!:DD
  • zaki
    #187
    baz, kira lehetett
  • DonQl
    #186
    Nem Győzikéről jutott eszembe!:D
  • Vlala #185
    de ő nem jássza, ez nála az alapjárat!
  • Rafaelo
    #184
    ezígy van
  • DonQl
    #183
    :DDD
  • DonQl
    #182
    Tegnap benyomtam a tv-t, kajoltam és hallom, hogy valami hülye "ember" hülye nyelven beszél... mondom ez az irigy hónaljmirigy... de rádöbbentem, hogy ez győzike...

    Egyet mondok csak: cigány!:P
  • Waterhorse
    #181
    Magát adja, ennyi....
  • littleNorbi
    #180
    Sebeők jól kiborította őket !!!!!!!! HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!!!
  • Voltan
    #179
    De ő nem "játsza" a tuskót!
  • Rafaelo
    #178
    na néztétek én nem :)
  • fifi
    #177
    megy az neked ingyé' is...
    :DDDDDDD
  • magus
    #176
    na latod hogy van aki megnezi. es meg rohog is rajta.
  • Gabe18
    #175
    Na ez aztán a legalsóbb szintet se súrolja alulról...
    Ez már olyan szánalmas hogy ezen már röhögni sem lehet.
  • ThePartyFace
    #174
    FETRENGEK:D
    Most latom eloszor...ilyet bazz...a szanalom netovabbja:D
  • tigeroo
    #173
    Ez van..§AD...
  • booyaa
    #172
    10 milláért én is játszanám a TUSKÓT!!!!!