1799
  • winnie
    #251
    de a produkció az RTL által így is túl van fizetve. 10 milla a

    épp hogy nincs túlfizetve, hiszen maga a sorozat sokkal nagyobb pénzt hoz az rtl konyhájára, de szegény főszereplő ezt nem sejtette, hogy ilyen esetben a 10M csak alamizsna...
  • petesilver
    #250
    Nah, sikerült belenéznem, hát ez gáz! A folklór csak az első 5 percben rulez, utána pesti embernek zavaró, hogy nem tudják normálisan kiejteni a szavakat, néha pl érthetetlen elsőre amit mondanak. Nekem az a furcsa az egészben, hogy minek ebből műsor? Az égvilágon semmi nem történik, ami szórakoztató, vagy érdekes. Győzike túllihegi a szereplést, és hirtelen mindent akar otthon csinálni, amit eddig kurvára nem csinált. Nagyjából erről szól az összeállítás, és az ebből adódó veszekedésből a feleségével. Nagy árat fizet érte szerintem, de a produkció az RTL által így is túl van fizetve. 10 milla a tájszólásos diskurzusokért szerintem sok.
  • Rafaelo
    #249
    Az evolució !!!!!

  • Rafaelo
    #248
    lehetne a győzikének posztere például ilyen:
  • qper
    #247
    ara gondolsz, hogy furán ejtik az a-t? Az salgótarján környéki tájszólás, nem cigányos :)
  • Serpa
    #246
    képzés céljából.
  • nagykispeter
    #245
    Beszélni sem tud normálisan akkor minek a könyv
  • Serpa
    #244
    én 1 könyvet nem látok a házukban, leszámítva a kölyök tk -it.
  • nagykispeter
    #243
    Ja,ja ,de kitudja honnan szerzik hallottam már sok mindent
  • R9
    #242
    milyen dagadt a lányuk...ezek direkt beszélnek ilyen cigányosan vagy pedig ilyenek?
  • R9
    #241
    sokból maradtál ki :D
  • tigeroo
    #240
    Én most nemláttam
  • Tetsuo
    #239
    Vazze! Másodszor néztem bele a műsorába.. hát (nem akarok fikázni), ezek 1nap esznek annyi húst, mint mi 1 héten.
  • DonQl
    #238
    Jaja!:)
  • Esrohnoil
    #237
    Én is,... inkább mint h. rtl-t nézzek.
  • petesilver
    #236
    Már megy? mikor adják? egyszer ránéznék, hogy mi az űbergagyi mértékegysége.
  • littleNorbi
    #235
    Te lenni ősember ?
  • datango
    #234
    ezt olvastam én is ... ! mondjuk nemazért de mijen nagy kéglie van...
    ugyhogy erről ennyit .P
  • datango
    #233
    mi az a tévé?
  • Rafaelo
    #232
    nem az már a halál nem az elbutulás = Balázs Show
  • Garfield
    #231
    Az elbutulás nem ott kezdődik, hogy valaki Balázs-show-t, brazil sorozatot meg ilyesmiket néz, hanem ott, amikor valaki azt hiszi, számára csak ez maradt.
    Nem tetszik? Ne nézd! Senki sem kényszerít sem arra, hogy az adott műsort nézd, sem arra, hogy egyáltalán bekapcsold a tévét.

    Tudom, nem vagyok elég trendi, de pl. esetleg könyv, haverok, meg ilyesmi?

    Egyébként ajánlom, legközelebb olvasd végig a hozzászólásod, mert a második fele üti az elsőt:

    Hanem arról, hogy erre van igény. Pontosan az a szánalmas, hogy erre kiváncsiak az emberek, meg a Balázs, Mónika, VV és Kísértés szintű műsorokra.
    [...]
    Ebben a világban pedig, a sok rohanás és stressz mellett, kinek van kedve és pénze más szórakozáshoz a tv-zésen kívül. Szokták mondani, hogy akkor nem kell nézni, de nagyon másra nem igazán van lehetősége az embernek.


    Most akkor mi van? Mégiscsak van rá igény? Vagy csak arról van szó, hogy más emberek igénye szánalmas, a mi igényük szükséges?
  • Vlala #230
    a gerince helyén mi lehet? Pénz?
  • nagykispeter
    #229
    Hát a majka tegnap a mónika showba miről dalolt a fasszopó cigány haverjaival!Ilyenkor hol vannak a jogvédők mért nem tiltakozik senki kitíltanám,azt a nyálas geci cigányt az élők sorából!
  • Vlala #228
    "hatalmas lelke van" hja, az agya helyén.
  • Rafaelo
    #227
    a különbség annyi hogy egy ciggának adnak ingyen 10 milliot egy magyarnak soha az életben nem fognak :(
  • flashX
    #226
    Tegnap olvasom az újságban, hogy Győzike megbánta a szereplést.
    Úgy kell neki!
  • Vlala #225
    Hallottátok? Győző már bánja, hogy belement a kamerázásba. Az egész családját gúny célpontjává tette, és a felesége, és a gyermekei kapják a cinket, pedig ők nem is tehetnek róla. Győzőnek olyan nagy lelke van, nem szerette volna megbántani a családját, és már megbánta, hogy aláírta a szerződést.

    Ezzel csak két baj van.
    1. Nem a kamerától hülye az ember. A család nem tehet róla? Lófütyülőt nem. Ha csak a családfő lenne ilyen buta abban a családban, akkor az asszony és a gyermekek nem kapnák a cinket.
    A durva az egészben, hogy nem őket nézik le; minket, aki ezt a minimálbéres fényűzést, luxust és "szegény, nehéz sorsú romák helyzetét" eltűri itt Starjánban, és az ország minden pontján.
    2. 10 millió forint, emberek. Ennyit kap a "frenetikus" showrozatért. Szánalmas, hogy ilyenekre van pénz az országban, miközben a Volán dolgozóinak sztrájkkal kell fenyegetőznie a tavalyi fizetésemelés 80%-ának megadásáért.
  • booyaa
    #224
    de az éppen eleget leárul róluk ha ilyen szavakat nem is ismernek mert az "anyanyelvükben" nem lehet fellelni ilyen szavakat...
  • DonQl
    #223
    Neménvótam!;)
  • nagykispeter
    #222
    Hogy szerepelni mikor nem is ismerik?
  • Waterhorse
    #221
    Megnéztem és nincs olyan szó sem, hogy tisztesség, őszinteség, viszont arra van szavuk, hogy állatkínzás.
  • Vlala #220
    ugyanúgy a "dolgozik" szó sem szerepel :-)
  • nagykispeter
    #219
    Ez kurvára tetszik
  • Aramir
    #218
    Kicsit hiányos a nyelvük :)
  • Johnyy
    #217
    EZ az uy ayánló, lehet nem uy, de megint földhözvágott!!!
  • Waterhorse
    #216
    Ráadásul ez tényleg így van, ez nem csinált kép:)
  • Johnyy
    #215
    nem nagy dolog egy iet meegcsinálni de télek menyire igaz! , most nézzetek már rá erre e képre a banneren az 1. re!!! hát egy csarkupac aranybaöltöztetve
  • Rafaelo
    #214
    :) milyen igaz milyen igaz
  • Esrohnoil
    #213
    Ombudsmann bácsinak szeretettel.
  • Rafaelo
    #212
    a balázs showt special utálom mind szart azt a csókát a busz elé kéne kötni a tenyérbemászó képe miatt :9