1799
  • Laza
    #1141
    kemeny ez a topic :)

    Szvsz szomoru, hogy ilyen musorok kellenek a nepeknek. Lehet hogy 'vicces' musor, de inkabb szanalmas.
    Mintacsalad :)

    (Bea 'asszony' a nok szegyene ha kinyitja a szajat :)

    Nah, johet a flame :D
  • Tirex
    #1140
    ja és ha megfigyelted a "showt" akkor még a telephely is stimmel ( na és persze csak ez az 1 van az országban a forgalmazó szerint.)
  • donoki
    #1139
    Én szívesen elfogadnámazt a kocsit:)
    Az biztos használt volt...Benne egy női felső:)
    Hogyan taposta bejja asszony azt apólót!:D
  • Tirex
    #1138
    akkor ide kuksizz !!!gallardo 40 milla
  • CB SNIPER #1137
    amellett még otta peugeot 407 a mercedes a nemtom hány tizmillios ház..najo..nem mondok semmit :P
  • Rafaelo
    #1136
    ja családjának vesz egy 2 személyes kocsit loál :)
  • CB SNIPER #1135
    akko is..ráadásul a csaj hogy ki volt akadva hogy neki nemteccik..lol bazzeg..adja nekem azt csá..amugy csaknéha néha nézem akko is csak azé me jokat lehet röhögni rajta milyen tudatlan P:
  • Rafaelo
    #1134
    szerintem használtan má kap 15 é :D

    nade mennyibe kerül a föntartása javitása mennyit eszik az még pénz
  • CB SNIPER #1133
    499LE..:)
  • CB SNIPER #1132
    egyetlen egy kérdés..honnan a faszbol van pénze egy 75millkos lamborghinire és közben még gondolom a bankszámlája sem nullázodott le...
  • Rafaelo
    #1131
    6. o:
  • nyami
    #1130
    1. Football Manager 2005
    2. Fahrenheit
    3. 18 Wheels of Steel: Convoy
    4. A Pc-s játékoknak leáldozott
    5. VICCEK
    6. Győzike
    7. Humoros és aranyos képek
    8. Battlefield 2
    9. A pontos idő:22:15
    10. AUTÓ mánia

    szégyen
  • Rafaelo
    #1129
    igen de direkt ugy hogy kellemetlen legyen nekik :D
  • donoki
    #1128
    Nah...
    Én most láttam meg ezt a témát!!:)
    Sztem jó ez a valóságshow!
    De látszik hogy megvan rendezve nem ez a rendes életük!Sztem....
  • Rafaelo
    #1127
    tegnapi részben poén volt hogy lassan ment azt rádudáltak pedig egy 300 loerős
    kocsival villogott :)
  • bld
    #1126
    áz: )))
  • Rafaelo
    #1125
    loál
  • bld
    #1124
    bocs... bár aszittem meglesz egylövésből is...
  • Rafaelo
    #1123
    egyenlő volt :DDDDDD
  • bld
    #1122
    hát azért látszott h folyamatosan borul el az agya.... kellett volna még mellé pár ember h egyenlő legyen a harc: )
  • Rafaelo
    #1121
    nemkár :d
  • bld
    #1120
    ááá énis láttam reméltem h valaki még elcsípi rajtam kívül Fütyit: )))))
    ezzel a gyerekkel találkoznék élőben.... nm hiszem h megélné az óvodáskort: ))de most nm offolom szét a topicot ennél jobban szalé h kicsit on legyek:
    1. rasszizmus ide oda amennyire a rasszizmus nm európai/kultúrált/normális/emberhez méltó viselkedés... nos sztem ugynannyira cigányság sem az.
    2. győzike egyébként vicces én si röhögtem már rajta bár bevallom nm iagzán követem a műsort 2 v.3 részt láttam
    3. a flém télleg király jó ksi pörgős topic nm gondoltam volna h ilyen poén csak így tovább bár kár h az a csaj ki lett moderálva mire ezt beírtma...
  • Marcsika
    #1119
    Ez azért már kicsit túlzás egy gyerektől.Mi lesz ebből 20 évesen??Jesszusom.
  • Istencsászár
    #1118
    :) hogy megtapsolták mekkoravolt.. csöppet beképzelt a gyerek nagyot fog még koppani
  • Rafaelo
    #1117
    ja :DDDD baro
  • Marcsika
    #1116
    hű gyerekek kis Győzi a Balázs showban:))))))))))))))))))))
  • Marcsika
    #1115
    Pontosan a Győző barátoddal kapcsolatban irunk itt,ha nem tünt volna fel.Kortól,nemtől függetlenűl.És bocs de ő is cigány,talán ha nem lenne az nem is foglalkoznánk vele ennyit.Látom engem rasszistának neveztél de akkor a TITA-at minek neveznéd??Hmmm érdekes a hozzászólásod.
  • béricsi
    #1114
    Hű gyerekek, itt a hozzászólások többsége az utóbbi időben olyan szánalmas, hogy csak na. :)
    Mondjuk sztem nyissatok valahol egy "Utáljuk a cigányokat" topicot, és írkáljatok oda.
    Ez hadd maradjon a TV-sorozatos fórum, és a Győző show-jával írjátok a negatív-pozotív kritikákat, a rasszistáknak nem itt a helye.

    Marcsika, ez főleg neked szólt:
    Huuu ez a Tita vagy mi teljesen romául beszél,észre vettétek??:)Azok tudnak ilyen szépeket ugatni.Kihagyta a "rák" szavacskát.

    gratulálok, nemtom hány éves lehetsz, de jobb körökben is forgolódhatnál. :)
  • I.C.ram
    #1113
    Egy ilyen autó 40 millától kezdődik. Nem tarto mvalószínűnek, hogy minden pénzét erre költi. Sima showelem az egész. Retek kibérelte neki ezt az autót, hogy mutogassa, ők meg felveszik, mintha az övé lenne.
  • Punker
    #1112
    Flém Off!
  • Rafaelo
    #1111
    mamá legalább 4 szer leszartál engem te degenerált énmeg nyelem :DDDDDD

  • ReTeK
    #1110
    véletlenül tévedtem ide elolvastam 2-3 oldalt ez egy istenkirály topig könnyesre röhögtem magam csak így tovább !
    üssétek a vasat amíg lehet ...
  • Marcsika
    #1109
    Drágám,ha valaki jobban utálja nálam a cigányokat és pártfogóikat,alis:Te,az festi magát.Különben meg észre vettük,hogy jól érzed itt magad és ez minket szórakoztat.NE MENJ!!
  • Voltan
    #1108
    Jól van, akkor menjél már! Nem kell visszajönni.
  • reanimator
    #1106
    Szerintem is csak bérelt kocsi vagy csak show elem.Nincs ennek annyi pénze.Lakásfelújítás +új Mercedes után.Na na na azért nem mindent kajolunk be kedves RTL Klub.
  • Roll
    #1105
    Gyerekek aki ezt nézi, az támogatta a Lamborghini-jét a kis pöcsnek.
  • tigeroo
    #1104
    alma:o
  • Voltan
    #1103
    "Helyesírni meg nem tőled fogok tanulni te analfabéta kis pöcs."

    Hahaha. Ez jó. A hozzászólásaid után még van merszed másokat primitívnek nevezni? Nem leszel valami hosszúéletű itt, amit végül is sajnálok, mert szórakoztatsz.
  • prezi
    #1102
    engem is :D
  • DanielT
    #1101
    Hmm... jó nagy paraszt vagy ahogy így visszanéztem pár, hozzászólásnak csak jóindulattal nevezhető fröcsögésedet. Már a moderátor topikban is van híred, az hozott ide engem is.