1799
  • JGTC
    #1799
    "Rémálom az elem utcában"
    "Izléstelen ficamok"
  • akyyy
    #1798
    !!! :D
  • hokotro
    #1797
    ???
  • hokotro
    #1796
    Hová lett a 16.-ai hozzászólásom???Lelett tilva???

  • Monoton
    #1795
    LOL
  • bigfoot
    #1794
    megkapta a segélyt:)
  • Monoton
    #1793
    a kanapét most vette?

    mert délelőtt még pénze se volt!!
  • Tobacco
    #1792
    Milyen érdekes, hogy délelőtt még vakolni jöttek, el lettek zavarva, délutánra meg készre volt festve és tapétázva a fal....
  • Gabe18
    #1791
    Az izlése is kitűnő.(bár ezt eddig is tudtuk már...)
    A vörös és arany színű bútorokal berendezett szobába berakta volna azt a "juventus" ágyat.És csodálkozott hogy a nőnek miért nem tetszik.
  • bigfoot
    #1790
    belenéztem kb 20mp ig
    tisztára mint vmi természet film:)
  • Monoton
    #1789
    mekkora szar kamu!!!

    Teco parkoloban győzi találkozik az uzsoással mi LOL kamu! :DD

    nem is feltűnő kocsiból ki másikba be gyanus személy átad vmit győzi kiszáll sárgya zacsival /ááánem is látszik hogy pénz van benne/ kocsijába vissza és csá :DDDDDD
  • Monoton
    #1788
    Nagymami benéz :DDDDD



  • Monoton
    #1787
    Győzi átment keménybe LOL!!
  • apocalypse0
    #1786
    ezen mit lehet élvezni?
  • holleanyó
    #1785
    Én is így látom , de hidd el győzike tényleg ilyen buta, és hisztis tipikus
    cigányra vall ha meglát 2 csepp vért nem tudja magát kontrolálni és azt hiszi itt a vég, és csak ordít.Meg ezek az állandó alkudásai hogy ő szegény, amikor csóró volt biztos nem hirdette ilyen nagyképűen. Játsza az eszét és ebbe fárad bele mindig, és kidől.De csak így tovább Győzike én minden hétfőn jókat nevetek rajtad!!!
  • mate317
    #1784
    Miért fikázzátok ennyire győzikét? Mert primitív? Akkor miért nem a duna tv-t nézitek? Az rtlklub fő célja, hogy szórakozzon rajta a néző, márpedig a győzike show egy -szerintem megrendezett- komédia, és ez itt a lényeg. Szerintem nem ítélkezni kéne fölötte irígységből, csak élvezni a hülyeségeit.
  • koryne
    #1783
    Kedves Rexa! Én csak egyet kérdeznék Tőled: éltél már huzamosabb ideig közöttük? Mert én igen. És igen is, fenntartással kezelem őket mind! Vannak cigány barátaim is, de először feléjük is elég bizalmatlan voltam. Tudod, mikor apádat meg akarja késelni a cigány az orrod előtt csak azért, mert nem nyitja ki neki a kaput, akkor eléggé meg tud ijedni az ember...
    És az előítéleten csak a cigányok tudnának változtatni, közülük is az értelmesebb kis százalék. Nekik is hatalmas hátrányt jelentenek késelő, segélyen élő "testvérkéik". Van cigány ismerősöm, aki ezek szerint szintén egy mocskos rasszista, mert bizony Ő sem bírja elviselni a putriscigányokat (akik miatt rendszerint rá is ferde szemmel néznek.)

    Győzike meg csak egy szerencsétlen ostoba "sztár", aki élvezi, hogy sírhat a TV-ben. Nem is fogja fel, hogy ezzel veszélybe sodorhatja a családját.
  • fifi
    #1782
    nem kell azt a gyűlöletet kelteni, megvan az már, és valljuk be, nem alaptalanul, hiába is puffogtatsz itt ekkora kliséket...

  • rexa
    #1781
    Nem akarom védeni őket. Teljesen igazad van én is gyűlölöm aki lop, csal, legyen az cigány, fehér, fekete vagy zöld... csak ne általánosítsunk.
  • apocalypse0
    #1780
    Már ne haragudj, de ezt maguknak vívták ki.
    És erre a legjobb példa ez a fasz győzike.
    Hogy mit csinálnak? Sajnáltatják magukat
  • Marko001
    #1779
    Nem mindegyik cigágy lop, csal, stb..., de a legtöbb igen. Nem véletlenül alakult ki ez a negatív vélemény róluk ezt elhiheted. Védd őket ha akarod, de ez a lényegen nem változtat. Kivételek meg mindig vannak, hülyeség azzal jönni. Csak azt sajnálom hogy egy "rendes ember" nem mer 2 gyereknél többet felnevelni, mert nem akarja hogy nélkülözzenek, egy cigány nő meg potyogtatja a poronytyokat, csak hogy minél több segélyt kapjon (ezáltal a rendesen dolgozó emberekből élve meg). Azért kíváncsi lennék rá, hogy mikor lesz a "kisebbség" többségben.
    Erről ennyit...
  • rexa
    #1778
    Szerinted tényleg minden cigány lop, csal, hazudik???

    Tudod az ilyen emberek miatt tart ott a világ ahol tart.. Amit Te képviselsz azt képviselte a nácizmus is... Én az ilyen embereket gyűlölöm akik általánosítanak és gyűlöletet keltenek...
  • flippy
    #1777
    Hát, igazad van...:-))))
  • JSaN
    #1776
    győzike
  • holleanyó
    #1775
    Igazad van, nagyon sajnálom de tényleg a nagytöbbségnek ezért van népes
    családja , hogy ezekből a pénzekből élnek teljesen igénytelenűl. De megjegyzem
    tisztelet a kivételnek , mert vannak egy kevesen .
  • vg
    #1774
    Jah, én egy szemét rasszista állat vagyok! Ne haragudj, hogy nem szeretem azokat az embereket akik lopnak, csalnak, hazudnak, és azért csinálnak minél több gyereket, hogy minél több segélyt kapjanak...

    Jah, és aki annyira szereti a romákat, annak javaslom, hogy fogjadja be saját lakásába a deák téri metróaluljárólban kolduló tini roma lányt, a gyerekével együtt...
  • Neogan
    #1773
    Meg szeretnék osztani veletek 1 "kellemes" sztorit ami ma történt:
    A gimi ahova járok rendelkezik egy szép hosszú folyosóval, ahonnan egy kijárat vezet az udvarra. Az egészet úgy kell elképzelni mint egy T betűt, aminek az alsó szára a kijárat. Szóval ezen a kijáraton át egy barátommal kimentünk a büfébe, majd mikor visszaérve beléptünk a bejáraton, jobbra fordultunk az osztályunk felé, mikor észrevettük, hogy a fél iskola felénk néz! Asszittem én nézek ki hülyén, aztán kiderült, hogy 10 méterrel mögöttünk, egy roma asszony éppen anyanyelvünk minden gyönyörű szakszavával dícséri a tanárokat, mert a lánya nem megy egy hete iskolába, őt nem értesítették, minden bizonnyal elrabolták!! Na ennyit az értelemről!

  • apocalypse0
    #1772
    pontosan
  • steevo7
    #1771
    Egyébként ebben a fórumtémában szerintem a legtöbb ember nem a fajgyűlöletének ad hangot, hanem a műsorral és a "showman"-nel kapcsolatos véleményének. Páran akik védik ezt buta műsort, ha nem tudják máshogy megvédeni az igazukat, rögtön a fajgyűlölet felé terelik a dolgokat.
  • steevo7
    #1770
    Én nem vagyok fajgyűlölő. Nekem is van roma ismerősöm. Régebben egy lakótelepen laktam (nem roma lakótelep). Előfordult ott pár roma származású lakó a környező panelházakban. Nem volt mindenkivel gond, csak 1-2 roma egyénnel akik látogatóba jöttek a szintén roma ismerősükhöz, de azért este felé vigyázni kellett azokkal akiket nem ismertél, nehogy "lecsöveljenek" (elvegyék valamidet).
  • steevo7
    #1769
    Sajnálja tőle a fene. De Győzike nem megdolgozott érte, hanem a fater alá tette a házat meg a többit. Nem kellene azért lenéznie a többi embert (úszómester, stb.), mert ő milliomos. És ahogy régen mondták:"őt sem különb anya szülte, mint bárki mást" (Persze, azért finomítottam rajta.). Az emberek többsége szerintem nem azért köszörüli a nyelvét Győzikén, mert sajnálja tőle a pénzét, hanem azért, mert egy ilyen bugyuta, tudatlan embert kell néznie hétfő esténként főműsoridőben.
  • rexa
    #1768
    na látod ezt hívják rasszizmusnak...
    Mekkora a gyereked akit megvertek?
    Az egyik barátomat is megverték de azok nem cigók voltak akkor mindenkit utálni kell??
    Egyébkénz Győzikétől én hányok de nem azért mert cigány inkább azért mert egy primitív bunkó és sajnálatos, hogy ezt ennyien nézik... szegénységi bizonyítvány a fél országról...
  • vg
    #1767
    Majd ha egyszer a TE gyermekeded is megverik a falkában járó cigányok az utcán, és elveszik a cípőjet, akkor te sem fogod ennyire szeretni őket...

    Én utálom a cigányokat.
  • jefferson83
    #1766
    Egyetértek, hogy ne sajnálnám tőle. Aki megkeresi a pénzt tisztességes módon attól hidd el nem sajnálom.
  • rafaello
    #1765
    erről van szó :)
  • abonyitomz
    #1764
    bárki is aki Győzit vagy Gömbit szólja le az csak egy irigy kutya , semmi más , sajnálja azt a pár száz milliót meg aranytömböket a romáktól.... mert ügye anyuci pár száz forintnyi zsebpénzt tud adni....
  • apocalypse0
    #1763
    így vsn
  • rafaello
    #1762
    ménem romának születtem ? :D
  • ancsa612
    #1761
    szerintem győzike egy tudatlan bunkó!valószinüleg még a 8általánosa sincs meg!ilyen embereket tartunk mi sztároknak???
  • steevo7
    #1760
    Lehet, hogy kap a szponzoroktól is autót (Pl.:Mitshubishi Colt).A retek klub reggeli műsorában azt mondta, hogy irigyek az emberek az életszínvonalára, az autóira és a vásárolt dolgaira.Irigy rá a hóhér.Én csak azt mondom, hogy ne sírjon hogy nincs pénze, mert elszólta magát a műsorában a testvérének vagy kicsodának, hogy : "Nem üdültük el a pénzt vettem az autót, meg stb. stb." (Állítólag a felét befizette a másik felét meg részletre kérte. Most akkor hogy is van ez a "Süss fel napos" beszólása?