327
Frank Miller sajátos hangulatú krimije
  • TheBerzerker
    #167
    elegge szornyunek tunt a szinkron.tvben ilyen kocsog hozzanemerto mozis musorokban mutattak belole jeleneteket.
  • Iori
    #166
    beszarok, a Westendbe nem adják feliratosan így csak a Duna Plazaba tudok reménykedni...hihetelenek ezek, minden jó filmet elcsesznek, a .....ba
  • Iori
    #165
    erről vmiért nekem DiCaprio jut az eszembe, mindenki monjda hogy mekkora egy nálas kis semmi miközben sztem az egyik legjobb színész jelenleg
  • Iori
    #164
    olyan mint a 21 gramm
  • Inquisitor
    #163
    Már mint Éliás? :)
    Ki nézte volna ki a vékony, törékeny, gyermekmosolyú "Gyűrűhordozó"-ból, hogy ilyen súlyos sorozatgyilkost ennyire jól el tud játszani? :)
    (Mondjuk sose volt gagyi színész, már a Radio Flyerben is megmutatta mit tud, pedig ott olyan 11-12 éves lehetett?)
  • Hmuda
    #162
    A Bruce-os bevezetés csak előzmény volt az utolsó történethez. A legelső jelenet pedig bevezető volt a második történet végéhez, ami az utolsó jelenet is egyben. :-)

    Amúgy Wood gyerek nagyot alakított, oltári jól csinálta a szerepét. :D
  • Inquisitor
    #161
    A Ponyvaregény más, az egy darab összefüggő történet, csak nem időrendben van :)
  • Inquisitor
    #160
    Ha úgy veszem akkor 4,5 történet volt. Ugye Bruce bácsi 2 részben nyomta, meg a Büdös nagy mészárlásnak volt a végén némi folyománya ;)
  • Hmuda
    #159
    Na ez jól hangzik.

    Amúgy tényleg három teljesen különálló történet volt, itt, a PR-ben azért sokkal nagyobb volt az átfedés.
  • Inquisitor
    #158
    Pedig volt átfedés, általában pár mellékszereplő volt másik sztoriban a főszereplő ;)
    És még csak az első harmadot láttad. A Sin City 2 2006 nyarán jön, de azt hiszem nem titok, hogy trillógia lesz belőle.
  • Hmuda
    #157
    Megnéztem, hihetetlen, valóságos mesteri művészfilm. Többet nem is lehet elmondani róla, ezt látni kell. Bár kicsit zavart, hogy nem nagyon volt összefüggés a három történet között, a Ponyvaregényben legalább voltak átfedések.
  • Iori
    #156
    :D

    lesz premier 0:05kor a westendben csüt., ÉS SZINKRONOS! :((( szánalmas...remélem majd feliratosan is adják ezek a hülyék
  • Dynamic
    #155
    Most idegesítselek azzal, hogy a mozinet magazinhoz(1500 Ft) is Sin City posztert adnak?:D
    Na jó, nem biztos, hogy Jessica Alba-s.:D
  • STREEX
    #154
    Ez igaz.
  • North
    #153
    Gondolom nem adod nekem egyiket sem? :)
  • Iori
    #152
    na megkaptam végre, allposters.comról rendeltem összsesn 40 dodo volt.
    KÉP(a nem rég vett cipőt is beletettem, mert a szín ment hozzá :) ):
  • Iori
    #151
    ha tetszett akkor nézd meg a ponyvaregényt :) az is több sztoriból van összerakva
  • Lacc
    #150
    Megnéztem én is és azt kell mondjam, régen láttam ennyire stilusosan, profin összreakott filmet. Hihetetlen hangulata van, a szereplők vérprofik, és a happy end, mint olyan, igen messze van a történettől, hálistennek :)

    Nagyon tetszettek a szereplők monológjai, kommentjei, igazán jól fokozza a noir hatást. És ez a több-kis-történet-egy-filmben dolog is újszerűnek hatott nekem, legalábbis egy filmen belül én még nem láttam ilyesmit.
    Szóval szerintem mestermű.
  • TheBerzerker
    #149
    hat igen azok a draga japanok....:)

    megjegyeznem hogy az ichi the killer-hez vagy a guinea pig sorozathoz kepest a sin city egy estimese ha az eroszakossagot nezzuk...
  • Inquisitor
    #148
    Ha jól tudom már két folytatás is tervben van, meg rebesgették lesz egy rendezői trillógia (egyszer majd) DVD-n.
  • STREEX
    #147
    A bűn elérte Cannes-t
    Bemutatták Cannes-ban Frank Miller Sin City című képregényének a filmváltozatát, s rögtön a pálmafák alatt meg is védhette erőszakosnak titulált munkáit.


    A kiváló rajzoló a cannes-i bemutató kapcsán a film rendezőjével, Robert Rodriguezzel egyetemben kénytelen volt művét megvédeni az ellene felhozott vádakkal szemben. Millert már korábban is több kritikus vádolta meg azzal, hogy képregényei túl erőszakosak, s szerintük ez sokban hozzájárul a társadalom erőszakossá válásához. A sajtótájékoztatón Miller elmondta, hogy szerinte a vérontás és a brutalitás "stílusosan" jelenik meg a képregényeiben. A művész továbbá azzal érvelt a konferencián, hogy a Sin City igenis megállja a helyét a mai kultúrában: „Az erőszak elbűvölően felkapott a mai napokban…A japánoknak vannak a legerőszakosabb filmjeik a világon, és mégis náluk a legalacsonyabb a bűnözői arány.” A rendező és az író mellett Bruce Willist leszámítva a teljes stáb felvonult Cannes-ban, és néhányuk szintén a film védelmére kelt. Clive Owen: ”Mikor először láttam a kész filmet, teljesen el voltam szállva.” Rodriguez, aki szokásához híven most is a tradicionális texasi kalapjában jelent meg a vetítésen, megtiszteltetésnek érezte, hogy filmjével Cannes-ban, a noir „otthonában” lehet. Bár a film egynémely hősének igencsak tragikus vége lesz a történetben, de ez mit sem befolyásol a folytatáson, hisz a filmes Los Hooligan már dolgozik a Sin City következő epizódján, mely A Dame to Kill For-t veszi alapul.
  • Iori
    #146
    TS saosin nem, ami neked megvan?

    Remélem lesz BPen 1-2 mozi ahol eredeti hanggal adják...közbe megrendeltem már a Jessica Albás posztert neten és remélhetőleg megérkezik lassan
  • flashX
    #145
    Nekem megvan 2lemezes nem screener verzióban és csodálatos szóval nemtom mit pattognak itt egynéhányan.

    Iori: hát ez az amit végképp nem kellett volna, ez is csak a bevételért..pfff
  • Iori
    #144
    rossz hírem van, a filmet már elkezdték szinkronizálni :((((((((
  • Dynamic
    #143
    Majd meglátjuk, egy szar screnner alapján nem ítélek.
  • Jóska Kapitány
    #142
    Elöször olvasd el a képregényt utánna nézd meg a filmet. Tudni fogod miért kult film.
  • flashX
    #141
    Szia, mi is örülünk! Mit is szeretnél?
  • TheBerzerker
    #140
    hat a neved alapjan maradj a kommersz tucat "szorakoztatoipari" posvanyoknal.az valo neked.
  • MrSpock
    #139
    Szerintem is..0%-os film?Hmmm..
    Akkor tudnék legalább 1000 -100%-osat mondani.
  • STREEX
    #138
    Szerintem te valami mást láttál.
  • deuce bigalow
    #137
    egyszerűen nem értem a véleményeket...
    azért, mert valamire rámondják, hogy kultfilm, akkor azon nyomban qrva jó lesz, mégha úgy ahogy van egy nagy rakás xar az egész?!

    a film:
    - fordulata: 0,
    - izgalma: 0,
    - special effect (eltekinte attól, hogy az egész film egy special effect, ez egy idő után nagyon egyhangú): 0,
    - zenéje a film alatt: 0,
    - feszültség: 0,
    - poén: 0!!!!,

    összességében egy nagyon nagy zéró a film, nagyon egyhangú, a szereplők alámondásától holt monoton, nulla humorral megáldott tákolmány, roppant nehezen nézhető, élvezet szinte 0 van benne! a legnagyobb csalódás, ami filmmel kapcsolatban ért, egyedül a marketingje volt jó, át is b@szott rendesen!

    kár érte nagyon!
  • R0sc0
    #136
    OFF: aludni meg nem tudok
  • R0sc0
    #135
    jah az lesz :D
  • Iori
    #134
    javítani nem lehet
    van egy TS(TELESYNC)változat, az állítólag elég jól nézhető, de menjetek inkább moziba jún. 2től :)
  • R0sc0
    #133
    gondolom még csak a mozis változat van fenn a neten.
    én is letöltöttem valamit, elég rossz minöségu. Nincs e valamilyen program amivel javitani lehet a minőségen?
  • Drizzthsz
    #132
    Megnéztem én is a filmet. A képregényhez még nem volt szerencsém, viszont a film...
    Nah, az nagyon durván odabasz. Évek óta nem láttam ilyen tökéletes megvalósítású filmet. Minden színész tökéletesen alakítja a szerepét, a megvalósítás zseniális. Az egész film valami zseniális hangulatú. Hihetetlen. Kötelező megnézni mindenkinek.
  • Iori
    #131
    ok, csak a pillanat hevébe nem tudtam befogni magamat

    [sry, ha megsértettelek volna]
  • béricsi
    #130
    naigen, ne gúnyoljuk már egymást
    ha valaki valamit nem tud, azért kérdezi... kérdezni sosem szégyen.
    (deokosvoltammost :D)
  • grebber
    #129
    Persze mindenki loller meg ki kell röhögni ha valamit nem tud?
    Na mindegy ilyen akkor a film oké.

  • Iori
    #128
    :DDDDDDDD loller